Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעית איבוד מים בפולו 96, הרכב "אוכל" מים..

nisi90
שימו לב! השרשור הזה בן 5447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב שהרכב אוכל לי בערך חצי מכל מים כל 200 ק"מ ככה

חשבתי נזילה עשיתי בדיקת לחץ וזה גרם לנזילה רבה יותר מהרדיטור של מזגן החום, סבבה סידרתי את זה וביטלתי את הרדיטור חום, אך עדיין האוטו ממשיך לאבד מים.

כבר חשבתי על הנורא מכל, ראש מנוע, אבל בנתיים לא ראיתי שום תסמינים שמעידים על בעיה בראש מנוע, אין קצף או משהו מוזר על המכסה של השמן, האוטו לא מעשן או עושה בעיות בנסיעה, אין מים באגזוז, הטורים יציבים, המנוע לא מתחמם לפי המד חום, בקיצור המנוע עובד בצורה נורמלית.

למשהו יש מושג מזה יכול להיות? יש מצב אולי שפשוט המנוע מתחמם והוא צורך הרבה מים? (אם כי אף פעם מד החום לא עבר את ה90 מעלות גם בנסיעות ארוכות)

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לבצע בדיקת לחץ נוספת, כדי לוודא שאין עוד מקומות שמהם יש נזילה, ואולי רק בלחץ גבוה.

אין שום סיבה שהמים יתאדו/יעלמו סתם כך, בטח שלא בכמות גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אתה לא אמור להוסיף מים ,וזה אומר שבהכרח יש לך דליפה

כל שהיא ממערכת הקרור .

לפי התאור שלך לא נראה לי שהבעיה קשורה לראש המנוע מאחר

וכאשר מדובר על מעבר מים דרך הראש הרכב מתנהג גרוע ואובדן

המים גדול בהרבה מזה שאתה מתאר .

כנס למוסך מקצועי ותבצע בדיקת אטימות למערכת הקרור ,אני מאמין שהבעיה

תמצא שם .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ישנה בדיוק בעיה זהה לשלך עם הדייהטסו:-(:roll:

יתכן שזה הפקק,אבל אני מציע לך לערוך את בדיקת לחץ האויר אחרי שניקית את

הרדיאטור,אם הוא סתום לא ניתן להצע את הבדיקה כהלכה.

בהצלחה!!8)

8):?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היה משהו זהה.יום אחד ,אחרי תקופה ללא שינוים שמתי לב שהמים שלי על מינימום.פשוט ככה,יום אחד התחשק לו.וגם המפלס של המים משתנה בהתאם למצב מנוע.דא רנו קליאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימפטומים שאתה מתאר היו אצלנו באיביזה 98 {מנוע כמו הפולו}. מים בכמויות שונות ולא קבועות היו נעלמים, בעיקר לאחר נסיעות בינעירוניות ממושכות. פרט לכך, האוטו נסע מעולה.

לפני מספר חודשים, "נעלמה" לפתע כמות מים מחשידה, ממש מעט לפני טיפול תקופתי. בטיפול ביקשתי מהמכונאי לבדוק והסתבר שמשאבת המים וסביבתה הקרובה מלאים סימני נזילה. כיוון שמרביתה של משאבת המים בפולו מוסתר ע"י מכסה רצועת הטיימינג. היה בלתי אפשרי למצוא את הנזילה בלי לפרק אותו.

אחרי 11 שנה, גם זמנה של משאבת המים הגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...