Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 - מזגן השתגע חם בצד אחד וקר בצד שני

marat84
שימו לב! השרשור הזה בן 4089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר הפעלתי את המזגן עקב החום שיש בחוץ והוא התחיל להוציא חום במקום קור רק בחלק שלי בחלק השני הוא מוציא קור(מזגן מפוצל).

בדקתי הטמפרטורה בשני האזורים אותו דבר.

למישהו יש רעיון מה זה יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור הבעיה נראית דומה אבל במקום אויר רגיל בצד של הנהג הוא מוציא חום חזק מאוד כאילו שמתי את המזגן על חימום.

אמרו לי כמה אנשים שזה הברז הלך או משהו זה הגיוני??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן בעיה מוכרת..

חוויתי אותה על בשרי שבוע שעבר.

למרות שהיה 16 מעלות הוא הוציא חום כאילו הוא על 30.

התחלתי לשחק עם הכפתור - להעלות אותו ל 30 להוריד חזרה לאט לאט ל 16.

בסוף זה תפס...ומעכשיו מוציא קירור.

יותר אני לא מתכוון לגעת בבורר הזה אפילו לא בצחוק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

המקרה שלך הוא קלאסי לבעיה בתריס של בית החימום, שם יש מנוע עם גלגל שיניים שנכנס לפלסטיק בבית החימום ומזיז את התריס בין ימין ושמאל כדי לקבל חימום או קירור. כאשר הפלסטיק מתבלה המנוע מסתובב על ריק ונתקע במקום מסוים. הפתרון, בד"כ, או החלפת המנוע למשופר יותר עם ציר שיניים ארוך יותר (לא צריך לפרק דשבורד) או החלפת בית החימום (מחייב פירוק דשבורד). בעל מקצוע כמובן ידע מה צריך לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

המקרה שלך הוא קלאסי לבעיה בתריס של בית החימום, שם יש מנוע עם גלגל שיניים שנכנס לפלסטיק בבית החימום ומזיז את התריס בין ימין ושמאל כדי לקבל חימום או קירור. כאשר הפלסטיק מתבלה המנוע מסתובב על ריק ונתקע במקום מסוים. הפתרון, בד"כ, או החלפת המנוע למשופר יותר עם ציר שיניים ארוך יותר (לא צריך לפרק דשבורד) או החלפת בית החימום (מחייב פירוק דשבורד). בעל מקצוע כמובן ידע מה צריך לעשות.

הצלחתי להתגבר על הבעיה בעזרת חבר מהפורום שאמר שאם מורידים את החום מ28ה עד 16 לאט לאט זה יעזור וזה אכן עזר השאלה האם זה יעזור לאורך זמן ואם זאת הייתה תקלה חד פעמית??

או שעדיין כדי לנסות ותקן את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על עצה אבל בחור כאן הציע להוריד מטמפרטורה של מקסימום למינימום לאט לאט וזה אכן עזר הקור חזר לי לצד שמאל.

השאלה שלי האם התקלה הזאת הייתה חד פעמית ואם עדיין כדי לנסוע ולהסתבך עם התיקון למרות שכרגע הוא פועל טוב?

ואם אני אוכל להרים בהמשך את הטמפרטורה בלי לפחד שזה יחזור?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רואה מה זה נפלאות ה C5?

אני מאוהב באוטו אבל מה לעשות לפעמים יש שטויות כאלה.

כרגע אני לא מתכוון לתקן את הבעיה - כל עוד זה על קור אני לא נוגע בכפתור של הטמפ.

ההחלטה כולה שלך

יום יבוא וזה יחזור אחרי שבטעות תיגע ותעלה את זה ל 30 מעלות או בחורף שיהיה לך קר.

שמחתי לעזור - לפחות בינתיים לא תסבול מחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים!

היום הדלקתי את המזגן לראשונה מאז קיץ שנה שעברה, ויש לי את אותה התופעה כמו ש ADEL מתאר:

בצד של נהג יש קירור, בצד של הנוסע יוצא אוויר פושר..

ניסתי להעלות בהדרגה את הטמפרטורה מ 16 ל 28, ולהוריד גם כן בהדרגה (כלומר מעלה 1 ב 20 שניות), וזה לא עזר.

כשאני מעלה, החום אכן עולה, וכשאני מוריד, זה יורד עד שנהיה פושר, ולא מתקרר.

יש המלצות איפה לטפל בלי לקחת משכנתא ובלי לשרוף את כל היום? כמה אמור לעלות התענוג?

אני מאיזור מרכז.

בתודה..

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הבעיה שלך(זה שמעלי) היא חוסר קרר במערכת,הבעיה של פותח השרשור היא כמו שADEL תאר בעיה בתריס,יש דרך לתקן את הבעיה בעלות זולה משמעותי מבלי לפרק את הדש בורד ומבלי להחליף את מנוע התריס.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלך(זה שמעלי) היא חוסר קרר במערכת,הבעיה של פותח השרשור היא כמו שADEL תאר בעיה בתריס,יש דרך לתקן את הבעיה בעלות זולה משמעותי מבלי לפרק את הדש בורד ומבלי להחליף את מנוע התריס.

אורן

אורן

תשתף אותנו בבקשה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

יצרתי אצל חרט פינים בצורה ומידה מיוחדת שניתן לשתול כירוגית אל תוך המדף והמנוע וזה פותר את הבעיה לחלוטין לצמיתות,על תיקון כזה אני נותן שנתיים אחריות מלאה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4089 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...