Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסמכים מזוייפים בקניית רכב יד2, עצתכם...

Polik
שימו לב! השרשור הזה בן 5446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קניתי לא מזמן דייהטסו סיריון 99', יד שנייה. אחרי בדיקה במוסך, בדיקת רישיונות רכב וכו' קניתי את הרכב. המוכר סרב להביא לי את רישיון הרכב בטענה שאני לא צריכה אותו כי יש לי את ספח העברת הבעלות ושבטסט כבר יתנו לי רישיון (בעדינות עם התגובות אין לי ניסיון בדברים האלה :)

אחרי שיחה עם חברת הביטוח שדרשה את רישיון הרכב הלכתי למשרד הרישוי, שם הסתבר שהרכב הוא יד 4 (אני 5) והיה בהשכרה בעודו יד ראשונה. כולם אמרו לי לוותר כי הרישיון המזוייף לא אצלי ואם אני אטבע אותו הוא תמיד יוכל להגיד שהוא טעה או משהו בסגנון.

אתמול אמרו לי שאין שופט שיאמין שהוא "טעה" לגבי היד של המכונית כמו כן העובדה שהייתה בהשכרה (וגם שבמקרים כאלה בד"כ פוסקים לטובת הקונה). השאלה היא האם שווה לי להתעסק עם זה, האם מישהו נתקל במקרה דומה ומחשבותיכם בכללי. אם דרושים עוד פרטים בבקשה אני פשוט לא יודעת מה להוסיף. סליחה על החפירה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראי בפורום "ייעוץ ברכישת רכב" את השרשורים בראשו, וכן חפשי על "גילוי נאות" בפורום. זה ייתן לך חומר רקע להכנת תביעה.

כן, לתבוע אותו ולדרוש את ביטול המכירה ו/או החזר כסף. אם תצליחי לשכנע את השופט בצדקתך - הם מאוד לא אוהבים טיפוסים מהסוג של המוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהמוכר הוא סוחר רכב, חפשי בגוגל האם יש לו מודעות נוספות למכירה ברשת, אספי ושמרי זאת כהוכחה במשפט.

יתרה מזו , מיעץ לך לקחת חבר (אם אין בעל), להרים טלפון למוכר ולמסור לו שאתם יודעים את עברו של הרכב, ומייעצים לו לפני הגשת תביעה להגיע להחזיר את הכסף ולאסוף חזרה את הרכב.

לצורך הפרוטוקול הייתי נכנס למשטרה ומגיש תלונה על המוכר, התיעצות קצרה עם עו"ד תניב מספר אישומים שעליהם תוכלו להתלונן במשטרה.

בהצלחה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחדד את מה שCX25GTI אמר, תחפשי בגוגל את מס' הטלפון שלו או השם שלו וכבר תמצאי עוד אנשים במצבך [אם הוא באמת סוחר] או עוד קומבינות שלו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לתבוע את צריכה הוכחה שהוא רימה אותך, כמו למשל זכרון דברים או חוזה שעשיתם. בלי זה המוכר צריך להראות מפוקפק כדי שהשופט יאמין לך ולא לו.

אבל את כותבת שבדקת את הרישיונות- איך זה מסתדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשופט אסור להתחשב במראה מפוקפק של אדם, רק בעובדות ועדויות שעומדות לפניו.

ולהבדיל, האם לדעתכם השופט מתחשב בכל העבירניים שפתאום צצה כיפה על ראשם כשהם מגיעים לבית המשפט?

תאספי ראיות, תרימי לו טלפון (תקליטי אם צריך) ותתיעצי עם עו"ד אם יש מקום לתביעה.

לצערנו, עבריינים מתוחכמים מתחמקים מעונשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא לי להקיא,

איך אנשים כמוהו ישנים בלילה? לא מבין.

ברור לי שזה לא מקרה יחיד ומיוחד ובכל זאת :evil:

אישית הייתי מ#יין אותו בכל דרך אפשרית, ובטח ובטח תובע אותו בבית משפט.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסו עלי את הקומבינה הזאת

סוחר (במגרש) הראה לי רשיון של אוטו שרשום שם שהרכב יד 2

כמו שמה שהוא לא סיפר לי, ועלה רק שבדקתי לפני הקניה במשרד הרישוי זה הרכב בכלל יד חמישית

מסבר שהסוחר קונה ומוכר את הרכב הזה כל שנתיים שלוש ומשתמש עדיין בטופס רשיון ישן (רוב האנשים שבאים למגרש זה לא הסוג שיבדקו את הדקויות של הרישיון רכב...) , כמובן שאמרתי לו שיידחוף את האוטו לאיפה שהשמש לא זורחת והלכתי

אגב , אחרי אותו מקרה נשבעתי לא להתקרב לא למגרשים , לא לליסינג ולא לכל בן אדם שאני רק חושד בו שהוא סוחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי - כן, מסתדר יופי אם הרשיון מזוייף :(

תודה רבה על התגובות, כבר יצרתי קשר עם היועצת המשפטית בעבודה שלי והיא אמרה לי לשכור עו"ד ול**** אותו כי יש לי עדים שהיו איתי במעמד הקנייה וראו גם הם את הרשיון המזוייף. וזה בדיוק מה שאני אעשה, זה לא יעבור לו בשתיקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליטי את השיחות איתו בפלאפון, אם את מתכוונת לדבר איתו

על הענין זה יכול לעזור .

הם כבר כ"כ מיומנים שזה לא יתפוס, אחרי המכירה הם לא מכירים אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי מס' אנשים לא לדבר איתו בכלל, ולא דיברתי מאז שקניתי את הרכב, משום שזה נותן לו זמן להיערך (או להעלם) לתביעה.. עדיף פנות אליו במכתב מעו"ד כיקבל כאפה ולא יוכל להיעלם בכזאת קלות (שוב, זה מה שהציעו לי). חוצמזה, אם אני לא טועה הקלטות של שיחות טלפון פרטיות לא תופסות בבימ"ש או שהן לא חוקיות בכלל, לא זוכרת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, קניתי לא מזמן דייהטסו סיריון 99', יד שנייה. אחרי בדיקה במוסך, בדיקת רישיונות רכב וכו' קניתי את הרכב. המוכר סרב להביא לי את רישיון הרכב בטענה שאני לא צריכה אותו כי יש לי את ספח העברת הבעלות ושבטסט כבר יתנו לי רישיון (בעדינות עם התגובות אין לי ניסיון בדברים האלה :)

אחרי שיחה עם חברת הביטוח שדרשה את רישיון הרכב הלכתי למשרד הרישוי, שם הסתבר שהרכב הוא יד 4 (אני 5) והיה בהשכרה בעודו יד ראשונה. כולם אמרו לי לוותר כי הרישיון המזוייף לא אצלי ואם אני אטבע אותו הוא תמיד יוכל להגיד שהוא טעה או משהו בסגנון.

אתמול אמרו לי שאין שופט שיאמין שהוא "טעה" לגבי היד של המכונית כמו כן העובדה שהייתה בהשכרה (וגם שבמקרים כאלה בד"כ פוסקים לטובת הקונה). השאלה היא האם שווה לי להתעסק עם זה, האם מישהו נתקל במקרה דומה ומחשבותיכם בכללי. אם דרושים עוד פרטים בבקשה אני פשוט לא יודעת מה להוסיף. סליחה על החפירה....

לצערי חלקינו חכמים בדיעבד

לא מבינה ברכישת רכב קחי איתך מי שמבין.

כלל זה חל על כל דבר בחיינו.

מוטב לבדוק לפני ,מאשר אחרי.

וחוץ מזה אולי זה שמכר לך הוא לא זה שרשום ברישיון, ואז תתבעי את מי שרשום ברישיון ויסתבר כי הוא זה לא הוא ( המוכר )

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקירי לא לכולנו יש מישהו כזה, ואני לא יכולה לגרור חברים שלי לראות איתי כמה מכוניות שאני רוצה בכל רחבי הארץ (וגם לא מוכנה). ובדקתי לפני, לצערי לא מספיק טוב ככל הנראה, אבל מטעויות לומדים ואם אפשר גם מנסים לתקן, שזה בדיוק מה שאני מנסה לעשות...

אגם הרכב רשום על שם אימו שאת הת.ז שלה גם ראיתי כולל שלו, ויש לי את המס ת.ז שלו אישית ואת פרטיו המלאים של המוכר עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...