Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לשעות הפנאי (קחו את הזמן) - מבקשת מידע לגבי אופל קורסה 96 [כ"ע]

kerenp2
שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר אני הולכת לראות אופל קורסה שנת 96 , רציתי לדעת פרטים על האוטו, אחזקה, טיפול אמינות מצב השוק.

אבא שלי אומר שאני לא אצליח למכור אותו שהשוק לא טוב.

לא יודעת מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלך צודק במידה מסוימת, הקורסה היא לא הסופר-מיני המבוקשת ביותר בשוק.

השאלה היא אם את קונה את הרכב בשביל למכור או בשביל לנסוע איתו ממקום למקום?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מה שצריך להטריד אותך ברכישה הזאת.

כשתמכרי את הרכב הוא יהיה מעל 15 שנה "על הכביש", כך או כך הרבה כסף לא תראי ממנו.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם 3 קורסות מהשנתונים האלה אצל קרובי משפחה וחברים,

עדיף להתרחק ולא רק בגלל הסחירות אלא בגלל שהרכבים האלה רגישים ,לא מזדקנים היטב ומחירי החלפים ב UMI יקרים מאוד מאוד.

אני לא חושב שצריכים להיות מודאגים מסחירות של רכב שעולה בין 10 ל 15K (הערכה שלי) והולך מתחת למחירון הנמוך ממילא.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין בקורסה שאין שם מצב ביניים.

או מתלהבים או שונאים.

יש לי כמה מכרים שנוסעים רק על קורסות ומחליפים בלי הרבה לחשוב לדגם חדש.

"רק קורסה, זאת הרביעית שלי" - זה המשפט ששומעים מהם.

יש לי גם כמה שניסו ולא מוכנים לגעת במקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורסה זה באמת רכב שנוי במחלוקת.

אני אישית גם עם אוהבי הקורסה. יצא לי לנסוע לא מעט על שתי קורסות שהיו בזמנו לאחי הגדול.

אני יכול להגיד לך כמה דברים. קורסה, כמו כל הרכבים, אם מטופל בהתאם לצרכים שלו לא עושה שום בעיות. לאחי הגדול הקורסה הראשונה הייתה הרכב הראשון והוא לא היה מודע כל-כך לאיך צריך לטפל ברכב, והרכב החזיר לו בהתאם. ברכב השני הוא כבר טיפל כמו שצריך (לא בפנאטיות) והרכב שירת אותו בנאמנות אין קץ.

באמת קורסה לא רכב מבוקש במיוחד, אבל הוא גם לא שכיח במיוחד, ככה שזה פחות או יותר מתקזז. המחירונים שלהם גבוהים יחסית לרכבים אחרים מאותו סגמנט מאותו שנתון לכן הכל ביחד מתקזז ולא סופגים יותר מדי. בכל מקרה בשנתונים שאת מדברת עליהם זה לא משחק בכלל. כל רכב שתקני כשתמכרי אותו (אם תצליחי בכלל) לא יהיה שווה יותר מדי, כך שאני בכלל לא חושב שזה צריך להיות שיקול. כשקונים רכב בשנתונים האלו חשוב למצוא רכב שמתאים לצרכים שלך ושבמצב טוב וכל השאר די לא משנה.

מוסכי UMI באמת יקרנים וגרועים ועם שירות מסריח אבל ברכבים כאלה אף אחד לא מטפל במוסך מורשה. פשוט צריך למצו אמישהו שיידע לטפל ברכב הזה היטב.

אני יכול להעיד על שתי הקורסות שיצא לי לנסוע בהן (שתיהן היו באיזור השנתונים שאת מדברת עליו, אחת 95, והשנייה 97) שהן הרגישו הרבה יותר איכותיות מאשר כל רכב באותה קטגוריה, הזדקנו יפה מאוד, כל הפלסטיקים שלהן ישבו עדיין טוב מאוד במקום, אולי זה קצת פחות משנה לך אבל הרכב הרגיש מאוד דינמי ו"יושב טוב על הכביש", והרגיש חזק מאוד בגרסאות של ה-1400.

כל מי שמזלזל ברכב הזה כנראה לא נסע עליו מעולם או היה לו נסיון עם רכב שהוזנח ולכן החזיר בהתאם (הם יודעות להחזיר, זה בטוח).

אבל שלא יהיה ספק, קורסה בשנתונים האלו תרגיש הרבה יותר טוב, תראה במצב אסתטי הרבה יותר שמור ותהיה באופן כללי הרבה יותר איכותית מכל פיז'ו 205, פיאט או כל דבר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...