Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון מראה שנשברה ע"י רכב אחר - להפעיל ביטוח כן או לא?

שיימוס מקבאנדי
שימו לב! השרשור הזה בן 5448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אשמח לשמוע את דעתכם.

נהג משאית פגע במראה ברכב של אישתי - פורד פוקוס 5 דלתות שנת 2005.

ביררתי במוסך מורשה - תיקון המראה יעלה באזור ה-630 ש"ח כולל עבודה ומע"מ עבור חלק לא מקורי (חלק מקורי יעלה כ-1500 ולא יאושר ע"י הביטוח).

נהג המשאית הציע לתקן את זה בלי לערב ביטוח, אבל במוסך שהוא מכיר - מוסך הצומת בפתח תקוה.

אני מתלבט מה לעשות ואשמח לשמוע את דעתכם.

מישהו מכיר את המוסך?

האם להתעקש על מוסך מורשה?

האם להפעיל ביטוח?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ מראה, מה יכול כבר לקרות ?

הוא משלם, אז לך תחליף במוסך שהוא רוצה, העיקר יחליפו לך. זה לא שהוא הוריד לך דלת..

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בתיקוני פחחות שבהם אתה להתלבט בדבר כישורי המוסך

כאן מחליפים חלק בחלק וסע לשלום.

שמח בחלקך שהנהג מכיר בחבותו לשלם ורוצה מצד שני שזה לא יעלה בשמים.

אם תראה שהמוסך שאליוו אתם הולכים רוצה לשים מראה בתת רמה אז אתה רשאי שלא להסכיםולבקש מהנהג הפוגע ללכת למוסך מתאים יותר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תפעיל את הביטוח.

תן לו שהוא ישלם , ותלך למוסך שהוא הציע. מה כבר יכול להיות גרוע? כנראה יש לו קומבינה שם או הנחה.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנהג משאית סיבה לא להפעיל ביטוח אלא לשלם לך

בביטוח סעיף השתתפות עצמית הוא בערך 2000-2500 שקל...לא משנה איזה נזק יקרה לרכב, וגם שנה אחרי זה הביטוח שלו יהיה יותר יקר

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנהג משאית אני יודע כמה מורט עצבים זה כשאנשים שפגעת בהם באוטו מסרבים לתיקון ללא ביטוח, כי אני רואה את זה טוב טוב כשאני צריך לחדש את הביטוח.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלון

ראשית השתדל שלא לפגוע במכוניות.:-)

שנית לאלה שמסרבים , תמיד יש לך את האופציה לא לערב את חברת ביטוח שלך ולשלם בעצמך , גם במקרה שבו הרכב הנפגע רוצה לפעול דרך חברת הביטוח שלו. לפעמים זה עלול לצאת יותר יקר, אבל עדיין לא עירבת את חברת הביטוח שלך ואין זה משפיע על הפרמיה של השנה הבאה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...