Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברנו טסט היום...

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה...

אז עברתי את הטסט היום(לרכב כמובן)...ואני חייב לציין *ביזיון* פשוט גועל נפש...למרות שעברתי וטוב לי אם בדיקת רכב שנתית כוללת רק בדיקות אורות , משחק עם ההגה קצת ובלמים קידמיים+אחוריים אז אנחנו בבעיה....אומנם מה שאתה צריך בארץ זה רק בלמים ואיתות כדי שתוכל לבלום ואולי לאותת כשהטמבל בלנטיכס חותך אותך אבל בכל זאת...

כנראה שהייתי סתם מודאג ושאלתי סתם שאלות (פח לאוטו , דוושות אלומיניום , שטיחי אלומיניום...לא בדקו כלום) או שפשוט נפלתי על יום טוב של צוות הבוחנים...

לא בדיקת CO (כנראה שאם יש דוד ריק במקום ממיר זה מספק :lol: ) , הצצה של 5 שניות עם נורה לאזור המנוע וזהו...

כנראה שאין מה לעשות...מעניין באיזה מצב עולים רכבים לכבישי ארצנו...ואולי יש עוד משהו שגורם לתאונות (חוץ ממהירות....עפ"י משטרת ישראל היקרה...) :roll:

בכל מקרה...העיקר שיש לי את המדבקה הכחולה ....

שיהיה לכולנו המשך יום נעים!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועיים עברתי טסט עם גומיה אחת קרועה...וציריה במצב על הפנים.

עשיתי את הטסט יום לפני טיפול 10000, וההערה היחידה שהיתה להם היתה להחליף פנס שמאלי קדמי, בגלל שהבקליט קצת שבורה... :mad:

הטסטר : "לך תחליף פנס "

אני : "מה להחליף פנס ??? כולה סדק קטן...." :mad:

הטסטר : "לך תחליף פנס ! "

אני : "מה, אתה חייב לרשום משהו ? אתה לא יכול להעביר אותי חלק ? מה הקטע שלך ? " :mad:

הטסטר : "לך תחליף פנס או שאתה לא עובר טסט ! "

אצל החשמלאי הסבירו לי שאי אפשר להחליף רק בקליט כי היא באה קומפלט עם הפלסטיק...פנס חדש כולל 'עבודה' - 300 ש"ח.

חזרתי למכון, מת כבר לצאת משם עם החתימה ולגמור עם הסיפור (לחץ מטורף, ים של אנשים, צעקות, בלאגן...היתי צריך לעבור 3 פעמים במנהרה וכל פעם תור של כמעט חצי שעה ! ). :mad:

ואז מה אומרים לי ? הבחור שבודק את המספר מנוע לא מצא אותו אצלך...כנס עוד פעם !

אני בתגובה רץ אל הבוחן הראשי...

בוחן ראשי : "לך תיכנס, צריך לבדוק את המספר מנוע"

אני : "כבר בדקו ! כמה פעמים אני צריך להכנס ???"

הוא: "אבל הוא לא מצא את המספר"

אני : "אז תפטר אותו, מה אתה רוצה ממני ? "

הוא : "איזה אוטו יש לך ? "

אני : "קליאו, 92"

הוא : "החליפו מנוע ? "

אני : " לא"

הוא (חותם) : "סע לשלום..."

מכון אלן בחולון...לא מומלץ לבעלי לב חלש 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטרת הטסט הוא להבטיח מינימום של ביטחון ותקינות....

כולל תאורה תקינה, בלמים עובדים וזיהום אוויר....

הוא לא מתיימר ולא צריך לבדוק לך את מצב המנוע וכו'.....כי אם האוטו עגלה זה לא סכנה בטיחותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למכון בשעה 7:50...הייתי לבד שם עם עוד אלמרה (יד המקרה???!!!)

הבוחנים לא דיברו איתי בכלל...לא לפני , לא במהלך ולא אחרי הטסט (חוץ מההוראות של : סע קדימה אחורה בלמים וכו') כך שהנושא נראה לי ממש מוזר....אבל שטויות...העיקר שעברנו!

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מתיימר ולא צריך לבדוק לך את מצב המנוע וכו'.....כי אם האוטו עגלה זה לא סכנה בטיחותית.

מה הקשר ? מי דיבר על מצב המנוע ?

דיברתי על המספר מנוע, אותו כן צריך לבדוק בשביל לראות אם הוחלף מנוע ואז יש לזה כמה השלכות...

הבנת הנקרא

זה א-ב של ג-ד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת תלוי במכון, במזג האוויר, ומה הלך במיטה של הבוחן עם אשתו בלילה שלפני ... (ויסלח לי עמית על ההערה הזו, כן ? :wink:

אני עברתי פעם עם האלפא טסט, כשבאגזוז היה חור שאפשר להכניס דרכו את כל כף הרגל...

מעבר לרעש שזה עשה, זה היה ממש גלוי לעין (קשה לפספס חור בגודל כזה :wink: ).

And yet, כנראה לבוחן לא התחשק להתחיל להתעסק בדברים הללו, אז הוא אמר לי לגשת למשרד ולשלם. אני שילבתי לראשון וממש בלי לתת גז נתתי לאוטו להתקדם החוצה (שלא בטעות יתחרט).

המכון אגב - קומפיוטסט בא.ת. ישן, ראשל"צ.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר ברישוי לאופנוע

היות והבעלים רוכב אופנוע, הוא מבין ענין ולא מציק ופוסל על שטויות

לגבי טסטים ברכב גם לא היו בעיות מיוחדות.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון אמיתי בנתניה...גישה מכביש החוף כקילומטר+- אחרי מחלף נתניה צפון לכיוון דרום...

ערן, אל תמהר לשם. כנראה שמדובר במקרה שהבוחן חיפף. לי דווקא פסלו שם את האונו על בעיה שהמוסכניק שלי נשבעה באימו שאינה מסוכנת ואינה עילה לפסילה.

כפי שכבר כתבו כאן כנראה שבכל המכונים (או לפחות רובם) מידת ההקפדה משתנה בהתאם לגורמים סביבתיים :wink:

With nasty big pointy teeth

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלי עבר עד היום 3 טסטים -

הראשון -

היו לי סימני ריקבון על הדוד האחורי של האגזוז, והדוד הקדמי היה שבור. הלכתי לאגזוזן (מקצוען, לא מתרומם), שהחליף לי את הדוד הקדמי בצינור, וצבע את הדוד האחורי בשחור, שיראה חדש. :)

בטסט הוכשלתי בזדון על לוחית רישוי, שהוחלפה במקום. טוב, הקודמת היתה משופשפת ועקומה (ירושה מהבעלים הקודם).

עוד הכשילו אותי על כיוון אורות ונזילה בהגה כח.

בשיחה עם הבוחן שכנעתי אותו שהנזילה "היתה פעם" ותיקנתי אותה. הוא פתח מנוע, הסתכל מלמעלה (לא מלמטה, חס ושלום), והעביר אותי.

חודשיים אחרי זה תיקנתי את הנזילה (צינור קרוע, ונזילה קלה קבועה)

טסט שני - היה לי חור בדוד האחורי של האגזוז.

אז לקחתי את האוטו לפחח, סתמנו את החור בקצת מרק, וצבענו את הדוד בשחור, כדי שיראה חדש. :D

זה עבד.

הם שוב רצו להחליף לי לוחיות רישוי, אבל שכנעתי אותם בעדינות (150 דציבלים) שהם החליפו לי את הלוחית שנה שעברה, והשנה לא צריך. :x

עברתי במכה ראשונה (ההרגשה היתה בערך כמו לקבל 750 בפסיכומטרי.... :bday:

טסט שלישי - היה לי בור באגזוז...

הלכתי לפחח, סתמנו את הבור בהרבה חומר (משהו מתכתי מיוחד). צבענו בשחור, שיראה חדש, ועברנו טסט :multi:

ההרגשה - כמו לקבל 800 בפסיכומטרי.

עוד נקודות חשובות להבנת המצב -

הממיר שלי ריק מתוכן, אבל כנראה שחיישן הלמבדא עדיין מתפקד, ונתוני הפליטה של האוטו עומדים בתקן.

אגזוז מקורי חדש עולה כ- 2600 ש"ח (לא כולל גומיות ועבודה)

אגזוז תחליפי זול עולה 1500 ש"ח (אותו כנ"ל)

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר ברישוי לאופנוע

היות והבעלים רוכב אופנוע, הוא מבין ענין ולא מציק ופוסל על שטויות

לגבי טסטים ברכב גם לא היו בעיות מיוחדות.

החבר'ה באופנועים באמת היו נראים מקצועיים, וגם מי שעבר טסט היה מבסוט.

בקשר למכוניות - לא אמרתי שיש בעיות רציניות, פשוט מעבירים הרבה מאוד אחרי שמתקילים אותם פעם ראשונה על שטויות (קשה להם להעביר מישהו 'מכה ראשונה', במיוחד לא מכוניות חדשות), מצד שני מעבירים גם עגלות ישנות שבקושי מצליחות לעלות את העלייה בכניסה, אחרי תיקונים קלים.

* כל המידע נרשם רק על סמך שיחות עם אנשים במכון בזמן ההמתנה בתור, ועם 2 דקות של שיחה עם אחד הבוחנים.

ואהבתי את התמונה שלך.... :infinity:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודות חשובות להבנת המצב -

הממיר שלי ריק מתוכן, אבל כנראה שחיישן הלמבדא עדיין מתפקד, ונתוני הפליטה של האוטו עומדים בתקן.

אגזוז מקורי חדש עולה כ- 2600 ש"ח (לא כולל גומיות ועבודה)

אגזוז תחליפי זול עולה 1500 ש"ח (אותו כנ"ל)

המחירים הם לדוד אחורי בלבד או לאגזוז קומפלט?

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם נורמליים , אתם יודעים איך עובר אופנוע טסט ?

בזמנו עם ה GPZ הגעתי למבדק בהרצליה, העמידו אותי על פיסת אספלט , הייתי אמור לנסוע חמש מטר קדימה ולעצור ... זהו , זה היה הטסט.

אהה... הוא גם בדק אורות.

דרך אגב... שתבינו , מדובר על נסיעה במהירות 3 קמ"ש ועצירה ממהירות זו.

ממש בטיחותי

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...