Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[וולוו 940 סטיישין] היכן להשיג/לעשות (בצפון) וילונות/השחרה לחלונות צד אחוריים?

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 5429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלנו לא כ"כ רגילים לרכבי סטיישין. בגלל חלונות בחלק של תא מיטען יש קצת הרגשה של אקוריום ולא נעים לשים שם אפילו קניות.

אין איך להצניע את הדברים או להגן עליהם משמש הלוהטת.

אנחנו רוצים לשים מאחור בחלון אחורי וילון מחורר ובחלונות צד גם וילונות או השחרה כדי שאי אפשר יהיה ליראות מבחוץ.

יש לכם הצעות היכן ניתן לעשות את זה באיזור עפולה, חיפה, קריות? מה עדיף לחלונות צד - השחרה או וילונות?

בנוסף, היכן כדאי לחפש רשת מיטען ששמים בסטיישין אחרי ספסל אחורי?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגיע לכפר יסיף אז על הציר הראשי (כביש 70)בצד ימין כמאה מטר אחרי הכניסה לכפר יש חנות בשם אבזריון,הם זולים וטובים(מחיר לברלינגו 250 זוז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את יוסי בקניון נהריה - תעשה אצלו הצללה 100%, עולה 100 ש"ח לכל חלון.

בחלק האחורי הייתי ממליץ על הצללה עדינה יותר, של 50%.

בחלונות האחוריים 100% הצללה.

חלונות קדמיים 30% הצללה.

יעלה בערך 600-700 ש"ח, תלוי עד כמה תלך רחוק עם זה - אבל מה - שווה כל אגורה, לדעתי.

עברה שנה וקצת מאז שעשיתי אצלו והכל מחזיק נהדר בלי טיפת דהייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בו לרכב אלכס - בנצרת עילית.

שכונת מריו לזניק, גלעד 11/6.

גילוי נאות - המקום הוא של אבא שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל940 שהיתה לי הלכתי להום סנטר, קניתי מדבקות איכותיות מאוד (אולי 30 שקל, לא זוכר בדיוק), לאחר 5 שעות עבודה (לאחר הנסיון שניהייה אתה תעשה את זה תוך שעה) וקצת נייר הלך לפח עקב חוסר הנסיון, סיימתי, יצא מדהים ! כל זה באולי 30 שקלים, הסיפוק העצמי לדעתי גם שווה את זה, מקומות בעייתים ב940 הם המשולשים הקטנים מאחור - כמעט ואין זוויות גישה לשם, מה שמצריך עבודת נמלים מעצבנת למדי, יכול להיות שבסטיישן אין את הבעיה, לי בכל אופן היה סדאן.

מקסימום - הלכו כמה שקלים + כמה שעות, אבל אם יש לך זמן, למה לא ללמוד ולהתנסות ?

אם לא - השחרה בטבילה, לדעתי אם כבר משקיעים ממקצוען, תעשה את זה עד הסוף.

משה

תמונה 041.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הניראה אנחנו הולכים לשים וילונות על חלונות צד אחוריים. מבחינת גישה כדי לעשות השחרה, זה גם לא מסובך, חלונות שטוחים עם גישה נוחה.

נתת לי טיפ טוב בקשר להשחרה, אולי אני יעשה גם את זה בעצמי כדי ללמוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...