Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע לאופל פרונטרה

sagiaf
שימו לב! השרשור הזה בן 5449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי ,

אני מחפש מנוע לאופל פרונטרה שנת 97 2000 סמ"ק . מנועים מיבוא עולים בסביבות 5500 ש"ח ללא עבודה , והאמת זה קצת יקר בשבילי .

מישהו סיפר לי שהפרונטרה חולקת אותו מנוע עם האופל אומגה ואפילו עם דייהו נובירה . יש בזה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע נובירה 2000 סמ"ק לא הגיעה לארץ, כך שאני לא בטוח שהעובדה הזאת תעזור לך.

גם אופל אומגה לא יהיה קל למצוא בפירוקיות, אז אני לא יודע אם הייתי בונה על זה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אתה צריך מנוע 2 ליטר 8V והבעיה שלך במנועים מפירוק מקומי היא שכבר שנים רבות אין יבוא של רכבים עם מנועים כאלה.

המנוע הזה (C20NE)היה נפוץ בארץ באומגות הישנות (החדשות הן 16V)ובדיוק אותה בעיה יש לך גם עם הווקטרות.

הווקטרה A הגיעה עם מנועים כאלה אבל מדובר פה על על תחילת שנות ה 90, אתה רוצה לרכוש מנוע בן 15-17 שנים?

הווקטרה B הגיע כבר עם 16V.

מנוע מיבוא הוא הצעד ההגיוני ביותר, תנסה קצת להרים טלפונים ולחפש מחירים יותר זולים אפילו ש 5500 זה מחיר לא הכי זול, אבל בהחלט שפוי.

דייהו אספארו ולגנצה הגיעו עם מנועי 2 ליטר אבל אני לא יודע על תאימות למנועי אופל וגם לא בטוח שמשרד הרישוי יאשר החלפה שכזאת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אולי יש משהו שיתאים זה המנוע של איסוזו בנזין מנוע 2000 8V

המנוע של האיסוזו והפרונטרה חולקים הרבה חלפים תואמים ויש סיכוי שהם חופפים

שווה בדיקה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל היא בעצם רודאו מלפני 2 דורות אבל המנוע שבה הוא מנוע אופל.

בכל מקרה, לא נראה לי שפותח השרשור בכלל בסביבה להגיב ולעדכן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...