Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת רכב -התקציב לא יעלה על 15K

נהג חדש :)
שימו לב! השרשור הזה בן 5461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם חברים , הצאתי רשיון לא מזמן ואני מעוניין לקנות רכב , התקציב שלי הוא 15 -17 גג

אני בעקרון מחפש רכב שיגיע מאיזור המרכז לירושלים בלי יותר מידי כאב ראש ושלא יגזול כסף מיותר על דלק

אין לי כלל ידע על מכוניות לכן פניתי אליכם פה בפורום שלפי דעתי הוא הפורום הכי רציני וענייני בנושא, אז בבקשה תייעצו לי איזה רכבים יש לי בסכום הנ"ל...

אני מחפש רכב עם גיר אוטומת ועדיפות לרכבים ארוכים (הכוונה שאני לא מחבב רכבים בסגנון פיאט פונטו) אבל סומך עליכם תגרמו לי לנצל את כל כספי שעבדתי עליו קשה לטובה...

ממש תודה לעוזרים...

אחלה פורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15K + אוטומט = לא צרפתי.

הגירים הצרפתים הם די בעייתיים ברכבים בתקציבים האלו, אז רד מרנו, פיז'ו וסיטרואן. גם ממליץ לא על רובר בגרסת אוטומט.

נסה למצוא מיצובישי לנסר או סופר לנסר, או אפילו דייהטסו אפלאוז או סובארו לגאסי, למרות שהאחרונה די חובבת תחנות דלק.

אתה יכול לשכוח לגמרי ממנועים מתחת ל1.5 בגלל העליות. פעם בחודש האוטו יכול לעמוד בזה אבל אם אתה נוסע כל יום, זה סתם בלאי מטורף. אם זה היה ידני אז בסדר, אבל אוטומט זה עם פחות כוח בתיבות שאתה יכול להרשות לעצמך.

אם אתה רוצה נוחות וכוח, תמיד יש את האפשרויות של האמריקאיות כמו שברולט קורסיקה או פונטיאק סאנבירד, אבל הן מבזבזות קצת יותר דלק מהיפניות.

(לי היו לגאסי ולאנסר, ויש לי אפלאוז ורובר, מהמכוניות שיש ברשימה, אז אני מדבר מניסיון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15K + אוטומט = לא צרפתי.

הגירים הצרפתים הם די בעייתיים ברכבים בתקציבים האלו, אז רד מרנו, פיז'ו וסיטרואן. גם ממליץ לא על רובר בגרסת אוטומט.

נסה למצוא מיצובישי לנסר או סופר לנסר, או אפילו דייהטסו אפלאוז או סובארו לגאסי, למרות שהאחרונה די חובבת תחנות דלק.

אתה יכול לשכוח לגמרי ממנועים מתחת ל1.5 בגלל העליות. פעם בחודש האוטו יכול לעמוד בזה אבל אם אתה נוסע כל יום, זה סתם בלאי מטורף. אם זה היה ידני אז בסדר, אבל אוטומט זה עם פחות כוח בתיבות שאתה יכול להרשות לעצמך.

אם אתה רוצה נוחות וכוח, תמיד יש את האפשרויות של האמריקאיות כמו שברולט קורסיקה או פונטיאק סאנבירד, אבל הן מבזבזות קצת יותר דלק מהיפניות.

(לי היו לגאסי ולאנסר, ויש לי אפלאוז ורובר, מהמכוניות שיש ברשימה, אז אני מדבר מניסיון).

קודם כל ממש תודה , אתה אפילו לא מבין כמה עזרת לי , חלק מהמכוניות ששללת היו בתיכנון שלי ....

ושאלה , אמרו לי שמיצובישי סופר לנסר שותה דלק , אמת? ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית כן.

לאנסר תעשה לך בין 1:7 ל 1:9.

סופר לאנסר תגיע ל1:10.

זה רק 10 אחוז יותר מהאחרות, אבל אם הרכב במצב טוב, אין סיבה להילחץ. האפלאוז שלי גם עושה 1:10.

זאת הבעיה של אוטומט, בזבוז גדול יותר של דלק.

הלאנסר שלי הייתה ידנית ועשתה 1:12.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...