Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עם בעיות צבע נקודתיות - כמה יכול לעלות לתקן(כמה הנחה לדרוש)?

Tx155
שימו לב! השרשור הזה בן 5454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לרכב אותו בדקתי יש בעיות צבע נקודתיות: נקודה ברדיוס של כ 5-7 ס"מ על מכסה המנוע, קצת על 2 דלתות ועל דלת תא המטען.

לא מדובר במשהו קיצוני, אבל מאחר ושאר הצבע במצב דיי טוב זה נראה בולט, לכן חשבתי לתקן את זה.

אני מבקש מכם בבקשה הערכה כמה זה יכול לעלות אצל פחח. האם מדובר בכ- 300-400 ש"ח, או שבקלות יכול להגיע גם ל 1000ש"ח ויותר ? מבחינת גודל המשטחים שדורשים צביעה, ממש לא מדובר בהרבה.

* מדובר ברכב שנת 2001.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור כלל אצבע, תיקון פחחות קל וצבע בכל חלק אחר מהמרכב (דלת, מכסה מנוע וכו') יעלו משהו באזור ה300-400 ש"ח. אפשר למצוא גם בפחות אם יודעים איפה לחפש ועל מה להתפשר. כמובן שזה משתנה קלות לפי סוג הצבע (מטאלי וכו') אבל אלו בגדול המחירים.

לפעמים אפשר לטשטש אזור מסוים מבלי לצבוע את כל החלק, לפעמים עלולים להישאר הבדלי גוון ומרקם ולכן צובעים הכל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות חברים, אבל היום לאחר שלקחתי את הרכב לבדיקה התברר שבעיית הצבע זו הבעיה הכי קטנה של הרכב. לרכב פגיעות שלדה בעלות משמעות גבוהה(החלפת עמוד + תיקון עמוד) + בעיות מכאניות שתיקונן נאמד בכמה אלפי שקלים.

מבחינתי הפגיעה בשלדה הפילה את העסקה, אפילו שהמוכר היה מוכן להתחשב בכל התיקונים המשמעותיים כדי ליישר קו.

בסיכומו של דבר, לאחר כחצי שנה של חיפושים, יוצא שעד עכשיו נתקלתי רק ברכב אחד אותו לקחתי לבדיקה שהיה ללא פגיעות שלדה בעלות משמעות גבוהה. ואני ממש לא לוקח כל רכב שאני רואה לבדיקה במכון, אבל עדיין יש כנראה דברים שאני לא אדע לזהות לעולם.

גם הפעם המוכר נראה מופתע מתוצאות הבדיקה, ושוב פעם לטעמי הוא נראה אמין....אבל פשוט כבר נמאס לי :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת עמוד? :shock:

עשית בשכל שברחת. לדעתי ברוב המקרים על פגיעה בעמוד אפשר לעלות גם בלי בדיקה של מכון בדיקה. נסה ללמוד משהו מכל בדיקה שאתה עושה, אולי תצליח לחסוך עוד כמה מאות שקלים בדרך לרכב החדש.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-Tzvika-Pick, אני מאוד משתדל ללמוד קצת מכל בדיקה. אבל מלבד לזהות סימני ריתוחים, סימני צביעה רשלנית וחלקים לא מקוריים אין לי יכולת אמיתית לזהות פגיעות שלדה. גם אם אזהה שבוצעה צביעה, אז אין לי כל יכולת לדעת מה פשר הדבר.. אפילו הסתכלתי בהיסטוריית הטיפולים של הרכב שהוצאנו ממוסך מורשה, אבל כנראה התאונה ארעה בחלון הזמן בו הרכב לא טופל במורשה.

אפילו שבמקרה הזה המוכר החזיר לי יותר ממחצית עלותה של הבדיקה, עדיין נשארתי עם תחושה קשה של רמאות/עוגמת נפש..מעבר לבזבוז הזמן. זה שהמוכר לא ידע(כמו בשאר הפעמים), אפילו שאני מאמין לו במקרה הזה, זה לא עוזר לי.

לכן, לאור הניסיון השלילי שצברתי עם רכבים "פוטנציאלים" לאחרונה, החלטתי לקחת הפסקה של כשבועיים-חודש כדי להירגע קצת, לנוח, ולהתחיל את התהליך בכוחות מחודשים :?

ל-Citroën Visa, אנחנו אכן הערכנו את זה בכ 1000 ש"ח עם המוכר, אבל זה כבר לא רלוונטי לאור ממצאי הבדיקה..אפילו לא זכינו להגיע לפחח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...