Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי לדעתכם אשם בתאונה?

inmar32
שימו לב! השרשור הזה בן 5457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מאמין שהוא יביא את אותן תמונות בדיוק ויגיד שאתה ניסית לעקוף מימין.

לא שאני לא מאמין לך, אבל ניתן להסתכל על זה גם מהזווית הזו.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני נהג המשאית אני אומר שאתה ניסית "לגנוב" את הפניה ימינה בלי להסתכל שהוא מאותתת ופונה, ו/או שניסית להידחף לפניו בגלל שלא בא לך לעמוד אחריו ברמזור.

התמונות לא מוכיחות דבר, למעט תיעוד המפגש בין המשאית לרכב שלך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנזקים שנגרמו לרכבך?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלגל הימני אחורי שלך עוד לא בדיוק נמצא על נתיב הנסיעה מה שמרמז שנכנסת מהרחוב המאונך לכביש לא פנוי. גם אם המשאית סטטה ימינה (עליך) במקרה זה, זו זכותה (אני חושב).

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתן לך מספר תרחישים אפשריים וראשית לכל יש עדים כיצד קרתה התאונה.

ראשית באת מהרחוב בצד ימין. אתה אשם כי יש לך שלט זכות קדימה.

נסעת לתומך והיית בשטח מת לגבי נהג המשאית והוא נכנס לנתיב שלך בלי לראותך כלל נהג המשאית אשם.

אחרי זה כל תרחיש אפשרי אתה תטען הוא אשם ונהג המשאית יטען אתה אשם.

מה טען נהג המשאית בזמן אמת.

תן בשר תקבל תשובות נתת תמונות בלבד וכל אחד ודמיונו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני קוראת נכון את הצילומים של מקום התאונה שהעלת, אתה הגעת מתוך הכביש הפנימי ורצית להשתלב אל הנתיב.

אם ראיתי נכון, יש לך תמרור של תן זכות קדימה.

יש אפשרות שבה לא חישבת נכון את מרחק המצאות המשאית מרכבך ופנית ימינה, וכתוצאה מכך רכבכם נפגשו?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דווקא נראה שהבחור לא הגיע מהפנייה אלא נסע ישר עם הכביש והמשאית מחצה אותו למדרכה.

לדעתי אם הבחור היה מגיע מהפנייה הוא לא היה מספיק להתיישר עדיין בקטע הזה(ממש על הפנייה).

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתמונה ניראה שיכלו להיות שני תרחישים.

תרחיש 1: מסכים עם ניתוח התמונה של נהגת שודים.

אני רואה כמה סיבות למה זה יכל לקרות:

1. רציתי להוסיף כי ניראה כאילו לא שמת לב למשאית. לרכב הזה קורות ניראות די עבות ואולי בדיוק באותו זמן מחוץ שדה ראייה הייתה החזית של משאית וחלק אחורי של משאית השתלב לך בתוך תמונה וניראה כאילו נסעת למקום שאין בו כלום.

2. לא הערכת נכון את המרחק בין משאית לבינך.

3. חשבת שהוא יתן לך לעבור (אבל בסופו של דבר, לא רק זכות קדימה היא שלו, אלא גם בארץ יש זכות קדימה לרכב הכבד יותר. למה? כי יש לו יותר ברזל. לכן כדאי להיתיחס בכבוד מיוחד למשאיות, אוטובוסים, טנדרים וכל רכב אחר שגדול ממך).

מי אשם? אתה.

תרחיש 2:

נסעת בנתיב בעל זכות קדימה, משאית היא זו שיצאה מצומת, לקחה רדיוס סיבוב גדול ונכנסה בך.

מי אשם? משאית.

כמובן מאוד יעזור, אם לתמונות תוסיף קצת מלל, למשל מאיפה אתה נסעת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מהמר על שטח מת של נהג המשאית,אבל עדיין התאונה באשמתך כי אתה באת מהרחוב הצדדי והיה לך תמרור תן זכות קדימה.

נראה ככה מהצורה בה גלגלי הרכב מופנים,עוד לא הספקת ליישר את הגלגלים והנהג משאית הדביק אותך למדרכה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תציין למי בצומת הנ"ל יש שלט עצור או האט ותן זכות קדימה, ומי הגיע מאיזה כיוון, נדע להגיד לך באשמת מי התאונה, גם ללא תמונות.

טוב שנגמר בנזקי רכוש בלבד, וטוב שאתה בריא ושלם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לפי התמונות, כנראה לא ניסית לעקוף מימין במהירות משמעותית גבוהה משלו, כי אין סימני שפשוף על הצד של האוטו, לפני הנקודה של המכה.

מצד שני, יכול מאוד להיות שהיית במקביל אליו במשך הרבה זמן, בדיוק בשטח המת שלו. זה לא מטיל עליך את האשמה, אבל זה גם לא ממש חכם.

אני גם משער בגלל הזווית של האוטו, שאתה היית במקביל אליו ולא באת מהכביש הקטן. אם היית פונה שם, אז כדי להביא אותך למיקום הזה, הוא היה עושה הרבה יותר נזק לגוף של האוטו.

בגלל הזווית של המשאית ביחס לנתיב התנועה, אני משער שהיא סטתה טיפה ימינה ואז פגעה בך. היא עדיין קצת פונה ימינה.

יש פגיעה מתחת לדלת בצד ימין? אני רואה שהחגורה מחוץ לאוטו כי יצאת מצד ימין, אבל אם אין שם פגיעה, אני די בטוח שהיית בנתיב המקביל לו.

אני גם רואה שכמה מטרים אחרי מקום הפגיעה יש צומת עם אפשרות לנסיעה ימינה.

אם אתה יכול להראות שהוא רצה לנסוע ימינה (לפי תוכנית נסיעה שאמורה להיות לו כתובה), יכול להיות שזה יעזור לך.

גילוי נאות: הייתי שנתיים חוקר תאונות דרכים במשרד הביטחון, אבל המידע שאני חולק לא יכול לשמש בסיס לפעולה או טענה משפטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצחיק או העצוב שאנחנו משחקים בנדמה לי ואילו פותח השרשור נעלם ונאלם.

מקווה שמצב בריאותו תקין והשוק אחרי התאונה עבר לו.

חכם על קטנים:-)

מהכביש שבא מימין יש שלט זכות קדימה. ראה בתמונה את המשולש מאחורי השלט הכניסה אסורה .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על התשובות אבל כמה הבהרות....

לא פניתי מהכביש הצדדי - אם הייתי עושה כך אז בוודאי שהאשמה שלי כי יש מתן זכות קדימה מהכיוון הזה .

וכמו שאחד החברים ענה - אין סיכוי שאצליח להתיישר מיד אחרי הפנייה .

הגעתי בדיוק מאותו כיוון של המשאית רק שאני הייתי בנתיב הימני .

לא מדובר על נסיעה מהירה או משהו כזה , מדובר על מטרים ספורים לפני צומת שהירוק בה מגיע פעם בכמה זמן ,וכל התקדמות זה בזכות ירוק קצקצר .

חשוב לציין המשאית שנכנסה בי המשיכה כך לפחות 2-3 שניות , ניסתי לברוח למדרכה - ללא הועיל .

נהג המשאית טען שאני זה שאשם כי אני נכנסתי לנתיב שלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...