Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצילו, הצילו ... עזרה דחוף (לא כל כך)

C_U
שימו לב! השרשור הזה בן 7918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך לחלק העליון של המסך יש שם את הסימן ? ולידו רשום FAQ.

בפנים יש בדיוק את השאלה ששאלת... אם התשובה.

בהצלחה.

אני לא יבוא לחפש אותך :lying: :wink: אבל ממי אתה בורח? 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המהירה.

אני אדם סקרן מטבעי, חייב לדעת איך כל דבר עובד , איך לעשות , איך ליישם...

מכולם כבר ברחתי

אבל ממך קצת קשה.... :lol::wink:

או שמע רק המנהל הכללי רואה אותי? :roll:

אריאל (במצב חבוי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני ידע לשים מולך אוטו מקביל שיהיה כיף 8)

למיטב הבנתי... מצב חבוי מונע משאר האנשים לראות שאתה פה... כאשר אתה גולש בפורום מסויים, רשום למעלה מי נמצא שם חוץ ממך... כך אתה לא תהיה רשום כי תהיה במצב חבוי. אין טעם שמצב חבוי ימנע ממך לשים הודעות, את זה אתה יכול למנוע מעצמך לבד :p אם ברצונך בכך, השליטה כאמור בכך שאני לא יכול לדעת אם אתה מחובר כרגע לפורום או לא.

גיא, לא חבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...