Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי סונטה - התייעצות לגבי תיזמון במוסך מורשה או מוסך פרטי [כותרת נערכה]

me_mo
שימו לב! השרשור הזה בן 5456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני רכשתי יונדאי סונטה שנת 1999 נפח 2000

אני צריך לעשות לרכב טיפול 90k + רצועת טיימינג ואולי גם מותחנים.

בנוסף להחליף את תושבות המנוע

שאלתי היא האם כדאי לי לטפל במוסך יונדאי מורשה אשר ישים לי את כל החלקים המקוריים או במוסך פרטי שישים לי חלקים תחלופיים כי הפרש המחירים בין המורשה לפרטי זה 50% בערך.

בנוסף אולי לגשת למוסך פרטי ולבקש ביצוע עבודה בחלקים מקוריים של החברה.

אשמח לקבל חוות דעת.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בהחלט יכול לטפל ולתקן במוסך שאינו מורשה היבואן ויש גם מוסכים פרטיים שמתמחים היטב במכוניות יונדאי.

מהיכן אתה בארץ?, כי אולי ניתן יהיה לכוונך למוסך כזה באזורך.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בראשון לציון אשמח אם תיתן לי שם של מוסך לא מורשה והאם המחיר יהיה נמוך?

והאם כדאי להיתעקש על חלקים מקוריים ולא תחליפים בנושא הטיימינג ותושבות המנוע?

ועוד שאלה האם בגלל תושבות מנוע אפשר להיכשל בטסט?

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיימיניג זה עסק יחסית יקר שמבוצע פעם בתקופה וחבל לחסוך על זה, הנזקים עלולים להיות כבדים אם נושא זה מוזנח או שמבוצע לא כמו שצריך.

גש למוסך מורשה ועשה תיקון כמו שצריך עם חלקים מקוריים, גם האחריות על העבודה והחלקים חשובה והיא יותר ארוכה מאשר מוסך כללי ותמיד יש לך את הגב של היבואן אם יש בעיות עם המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תשובות והעזרה

טיפלתי במוסך מורשה יבואן של יונדאי בראשון לציון טיפול יקר מאוד אבל אני מקווה שאני לא יתאכזב ההשקעה היא 7600 ש"ח ובו הוחלף הכללללללל חוץ מהשילדה.(כמעט).

אני בטוח שבמוסך כללי הייתי יוצא אולי עם חצי מחיר אבל השקט נפשי חשוב גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי טיימינג +2 תושבות מנוע +אטם ביונדאי יהוד מאוד מרוצה מהשירות ומהמחיר:-o!

- alloy block,Vtec, Bosch Motronic ME7 fuel-injected

producing200HP 2.2-liter,Honda type R. Need we say more..

soon!....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה המחיר כזה גבוה אני עשיתי טימינג ליונדאי אלנטרה במוסך לא מורשה אבל את החלקים אני הבאתי ודאגתי שהם יהיו מקורים

חוגורה +מותחן +פילטר שמן+שמן ליקוי חצי סינטטי+פילטר אויר על החלקים שילמתי כ400 שח על העבודה עוד 400 שח

נכון את המשאבת מים לא החלפתי וגם את הפלגים אבל עדין המרחק גדול ל7600.

בכל אופן כבר עשית ואין דרך אחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5456 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...