Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

revo & greedy

שימו לב! השרשור הזה בן 5436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם:

יש לי איביזה טורבו 2001 ואחי הביא לי מרכב שרכש גריידי(turbo controller ). ואני רוצה לשים צ'יפ של רבו

השאלה שלי אם אני יכול ליצור מצב שהגריידי יהיה סגור האוטו יגדוש סטנדרטי או מה שאני אקבע לו...ושאפתח אותו הוא יהיה לדוגמא 0.9 ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לקבוע כמה הרכב יגדוש כשהבוסט קונטרולר סגור. זה כל הרעיון. כשהבוסט קונטרולר מכובה הרכב גודש

כמה שהוויסטגייט מתוח. כשהוא דולק הוא מעלה לכמה שתגיד לו. בנוסף, בגריידי שיש לך הגדישה נקבעת באחוזים, רק ההגבלה

היא פר גדישה.

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לדאוג דבר ראשון שהצ'יפ יהיה פתוח לבוסטקונטרולר אחרת לבוסטקונטרולר לא תהייה שליטה בכלל.

תלוי בדגם, אבל אני מאמין שלרוב הבוסטקונטרולרים יש 2 מצבים כמו שאמרו פה, אחד LOW BOOST לנסיעה יומיומית ועם גדישה נמוכה, והשני HIGH BOOST לגדישה גבוה.

את שני המצבים אתה מגדיר מראש לפי הרצונות שלך, והיכולות של הרכב שלך.

Flash Red VW Corrado 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה חייב צ'יפ שפתוח לבוסט קונטרולר,עדיפות לצ'יפים של אפסולוט שמותקנים אצל E&A.

באיביזה כשהבוסט קונטרולר כבוי, אתה תגדוש 0.4 לא משנה כמה הוויסגייט מתוח,ואני מדבר מנסיון עם האיביזה שלי לשעבר.

במכשיר עצמו אתה יכול לכוון את האוטו ב LOW לממש כמו סטנדרט וב HIGH לכמה שיותר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברית שפה קשה

כשהבוסט יהיה סגור אתה תגדוש 0.4 בלבד!

תכוון את הLOW ל0.6-0.7.

מבחינת הבדל אתה יכול עם הבוסט קונטרולר לכוון גם מתי הטורבו יכנס ובאיזו צורה.

להגיע לכמו מקורי יהיה לא קל אבל אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהיה לך וויסגייט חלש מאוד,לי דווקא זכור שהייתי עם וויסגייט מתוח אגרסיבי,והגדישה עם בוסט סגור היתה לא פחות מ1.2 באר.

עם הוא ישאיר תוויסגייט כמו שהוא ולא ימתח אותו,עם בוסט סגור הוא יסע אחד לאחד בגדישה כמו בסטנדרת,שזה היה 0.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...