Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא מיטו או סיאט לאון TSI?

Guest Scuderia
שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני כרגע בהתלבטות קשה...מתכנן להזמין את אחת מהשתיים עד סוף השבוע.

ביצעתי בשתיהן נסיעת מבחן ואהבתי את שתיהן מבחינת ניהוג. למרות שנראה לי שיש לאלפא טיפה יותר פלפל.

מצד אחד ללאון יש ערך מוסף של פרקטיות (טיפה מרווחת יותר, כנראה שאמינה יותר ואחזקה זולה יותר), למיטו מצד שני יש יותר סגנון ונראה לי שהאוטו יספק יותר הנאה (אמנם פחות פרקטי אל זה לא כל כך קריטי).

אגב, אני רווק בן 23 אז אני לא צריך להסיע משפחה באוטו...

המחירים דומים עד זהים. על איזו הייתם מהמרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני הזמנתי את המיטו. הלאון אחלה דיל, אבל תא הנוסעים שלה מכוער.

אם אתה לא צריך את הפרקטיות, אני לא רואה סיבה לקחת אותה (אני בעצמי הייתי לוקח אותה אם הייתי רוצה רכב גדול יותר).

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהלאון זולה יותר לאחזקה, נהפוכו.

אם אין לך צורך ברכב גדול, המיטו תיהיה טובה יותר לדעתי, וגם חסוכנית יותר, זריזה יותר.

אישית אני הייתי הולך עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת התלבטות קשה, תקח את מה שיותר יתאים לצרכים שלך.

לדעתי יחידת הכח בלאון עדיפה. גם מבחינת הפוטנציאל, אבל מה שכן הרכב אמור להיות יותר בזבזני מבחינת תצרוכת.

תקח בחשבון שהלאון תגיע באוגוסט עם מתיחת פנים עם דגש על עיצוב הפנים. אז אם תקנה את הרכב עכשיו אפשר להשתמש בזה כקלף למיקוח, או פשוט להמתין.

אם כבר, האיביזה קופרה שתגיע גם כן באוג' היא יותר מתחרה ישירה של המיטו ויהיה לה הרבה יותר פלפל(180 כ"ס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם מנוע 1.4 שדחסו לתוכו כל מה שאפשר כדי להוציא את ההספק הזה לא הייתי קונה את האיביזה הזו לעולם, הפוטנציאל קלוש מדי.. מעבר לעובדה שהיא פשוט מזעזעת!!

מה קרה לסיאט של פעם שייצרו את ה20VT עם המנוע 1.8T הידוע עם 150 כ"ס ובסיס שיפורים רחב כל כך!?

אני חושב שבסה"כ הלאון היא חבילה מדהימה, מעבר לעובדה שהיא נראית מדהים בכתום חזק, צריך פשוט לראות את הרכב עם הניפוחים בצבע הזה, פשוט להתאהב במראה..

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצרן לא חושב על פוטנציאל שיפורים ומה אתה הולך לדחוס במנוע אחרי שתקנה את הרכב אלה על טכנולוגיה מתקדמת יותר שתגרום לצריכת דלק נמוכה יותר וזיהום אוויר נמוך יותר וכל זה בלי לוותר על הביצועים של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתתחתן ויהיו לך ילדים , ותרצה משהו יותר פרקטי קח את הסיאט , לפי דעתי כרגע קח את הסקסית הקטנה, היא תעשה לך טוב על הנשמה.

בהצלחה ומזל טוב

האלפא מוכנה....

ואתה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה החלטתי לאון ואפילו ביצעתי הזמנה (אדומה). האדומה באה עם גג שמש וחשייני חנייה אחוריים (מהיצרן), זה מוסיף עוד חמישה וחצי אלף למחיר וכמובן שיש תוספת לאיתוראן, צבע מטאלי והאגרה. אחרי קצת מו"מ סגרנו על כ-8 אלף הנחה (קחו בחשבון שיש מימון) שזה בשורה התחתונה 150K. לדעתי, בעיקר בגלל החלפת הדגם, לא שווה לי לשלם סכום כזה.

מה גם שהם הביאו לי לנסיעת מבחן דגם קצת שונה, היו לו מתלים ספורטיביים, מושבי ספורט מעולים וגלגלים במידה 225\40 R17 מה שבטוח תרם רבות להתנהגות שלה בכביש המפותל. לצערי את חבילת הספורט לא ניתן לקבל (ניסיתי להוציא מהם לפחות גלגלים כמו בFR אבל גם זה לא), אז כל הסיפור הזה לא כל כך נראה לי למרות שאהבתי את האוטו.

מה שמביא אותי כעת לאלפא, היא נראית יותר טוב ובפנים ההבדל די מהותי מבחינת האיכות (לטובת המיטו) והמושבים שלה יותר טובים ולמעט גג שמש, היא גם יותר מאובזרת (מערכת טובה, דיבורית בלוטוט', בקרת אקלים מפוצלת, אבזור בטיחות עשיר יותר, מערכת מניעת גלגול לאחור ויש גם את הDNA הזה, שזה יותר גימיק אבל לעיתים נחמד). עוד דבר שאהבתי במיטו היה הצליל שטוב אף מזה של הקופרה לדעתי שלא לדבר על ה TSI.

האם לדעתכם יהיה ריאלי לדרוש הנחה משמעותית נוספת על הלאון (עוד איזו שמנייה) מה שאולי יהפוך אותה לאטרקטיבית יותר ואם לא אז ללכת על האלפא או לסגור עניין וללכת על האלפא ישר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקבל עוד איזה קווטצש קטן. סה"כ הלאון מאד מאובזרת.

אני יודע על מה אתה מדבר גם אני עשתי מבחן על המכוניות הזאת. אין הבדל משמעותי בהתנהגות, זה רק עשה את הרכב יותר נוקשה ופגע בנוחות הנסיעה.

קיצר דבר עם אייל הבונקר הזה מהסוכנות שיעשה עוד משהו , כי מנסיון אני יודע שאפשר.

צחקתי הוא אחלה גבר ומדי פעם מתקשר לשאול אם אני מרוצה מהאוטו ומזמין אותי לכל מיני אירועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להמתין עד יום ראשון, אבל אני חושב שההגיון הולך לנצח הפעם (שונא כשזה קורה לי...חחח) ואקח את הסיאט בגלל שימושיות גבוהה יותר. בסה"כ לא מדובר ברכב אנמי למרות שמבחינת חווית נהיגה האלפא עדיפה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להמתין עד יום ראשון, אבל אני חושב שההגיון הולך לנצח הפעם (שונא כשזה קורה לי...חחח) ואקח את הסיאט בגלל שימושיות גבוהה יותר. בסה"כ לא מדובר ברכב אנמי למרות שמבחינת חווית נהיגה האלפא עדיפה...

ישראלי טיפוסי

תן לעצמך לחיות לא מגיע לך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המיטו הייתה עדיפה מבחינתך גם בנסיעת מבחן וגם בעיצוב הפנימי, ושימושיות אינה מילת המפתח אצלך, אז למה אתה הולך על הסיאט? :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...