Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים - פיג'ו 307 - 195/65R15

roeelo
שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש לי פיג'ו 307 שנת 2002, ואני מעוניין להחליף לו צמיגים (או 2 או 4, אני מתלבט).

הגודל הוא 195/65R15.

אשמח לשמוע המלצות על סוגים מומלצים ומחירים סטנדרטיים.

והאם כדאי להחליף 2 או 4 צמיגים?

תודה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אם אתה מחליף תחליף רביעיית צמיגים שכל הארבעה זהים,אל תחסוך על מה שמקשר אותך לכביש.ב307 שלי החלפתי את הצמיגים המקוריים לגודייר אקסלנס[הם לא זולים] ששיפרו בהרבה את הנוחות השקט והאחיזה ברכב מומלץ מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב307 שלי החלפתי את הצמיגים המקוריים לגודייר אקסלנס[הם לא זולים] ששיפרו בהרבה את הנוחות השקט והאחיזה ברכב מומלץ מאד.

מאיזה מדינה הם וכמה עלו לך? (נראה לי שצמיגים סינים למשל הם כמו הטכנולוגיה שלהם, חיקוי זול...)

אני חושב שבסביבות 350 ש"ח לצמיג זה ריאלי, לא?

ועוד שאלה: מה ההבדל בין עומס מלא לעומס חלקי - איך אני יכול לדעת מה מתאים לרכב שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה מדינה הם וכמה עלו לך? (נראה לי שצמיגים סינים למשל הם כמו הטכנולוגיה שלהם, חיקוי זול...)

אני חושב שבסביבות 350 ש"ח לצמיג זה ריאלי, לא?

ועוד שאלה: מה ההבדל בין עומס מלא לעומס חלקי - איך אני יכול לדעת מה מתאים לרכב שלי?

הצמיגים אצלי הם 16 אינצ וקצת יותר יקרים מהמידה אצלך, הצמיגים עלו לי 2400ש"ח לרבעייה וזה מחיר טוב מאד לצמיגים האלה שהם תוצרת צרפת.למרות שזה לא זול השידרוג באיכות הנהיגה והנסיעה שווה כל גרוש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...