Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיון שתקוע במכס בארה"ב...

bareliran
שימו לב! השרשור הזה בן 5468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משהו שמע או יודע על סיטואציה בה הטיטל מוחזק ברשיות המכס בארה"ב ולא משוחרר?

הרכב שלי ממתין באשדוד והמכס בארה"ב לא מחזיר את הטיטל...

נאמר לי שאולי זה משהו שקשור לכך שאיתי במכולה ישנו עוד רכב (קונסילידציה) וכנראה הבעיה איתו...

יש למשהו נסיון בנושא?

תודה,

אלירן

On the seventh day, god created MUSTANG

אתר מועדון המוסטנג הישראלי: www.mustangclubofisrael.com

ובפייסבוק: Classic Mustang of Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת מוזר .. כעיקרון כל הטיפול בנושא ושחרור הרכב צריך להיות באחריות בלעדית של החברה

שאיתה שינעת את הרכב מארה"ב לישראל . אין להם תשובות ?

אני יודע שיש הבדל בין רכב שמגיע לישראל מניו ג'רסי לבין מנמל בפלורידה ( בפלורידה צריך להציג עם הטייטל גם ייפוי

כוח נוטריוני חתום באנגלית , במדינת ניו ג'רסי המכס פחות קשוח ואין צורך ).

בקש תשובות מהחברה , במידה ופישלו רצוי לבקש שיממנו את עלות האחסנה באוברסיז .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת מוזר .. כעיקרון כל הטיפול בנושא ושחרור הרכב צריך להיות באחריות בלעדית של החברה

שאיתה שינעת את הרכב מארה"ב לישראל . אין להם תשובות ? יש להם. הם טוענים שהטיטל שלי מתעכב כנראה בגלל הטיטל של הרכב שהיה איתי במכולה (כנראה שהיה עליו איזה שעבוד או משהו...). בכל אופן, הם טוענים שזה יכול לקחת כמה שבועות.....

אני יודע שיש הבדל בין רכב שמגיע לישראל מניו ג'רסי לבין מנמל בפלורידה ( בפלורידה צריך להציג עם הטייטל גם ייפוי

כוח נוטריוני חתום באנגלית , במדינת ניו ג'רסי המכס פחות קשוח ואין צורך ). אני לא הייתי צריך י"כ, היות והטיטל על שמי. אכן בקשו ממני בהתחלה וכשראו שהטיטל על שמי הם ויתרו על הדרישה.

בקש תשובות מהחברה , במידה ופישלו רצוי לבקש שיממנו את עלות האחסנה באוברסיז. את עלות האחסנה באוברסיס הם אמרו לי שישלמו עוד לפני שבקשתי. כנראה שלא נעים להם מהסיטואציה. הבעיה היא שלמרות שאין לי שום דחיפות וכביכול לא עולה לי כסף האחסנה, אני לא רוצה להתקע שם כמה שבועות. השאלה היא א] האם משהו נתקל במשהו דומה לזה? אני מפחד שיש כאן איזו הסתבכות שלא קשורה בי ולא מספרים לי. ב] האם לא ניתן להפריד בין הרכב שלי לבין השכן שלי במכולה ו - ג] האם לא ניתן לשחרר את הרכב מהמכס בארץ עם צילום של הטיטל. הרי ממילא זה מסמך זר שאין לו שום חוקיות בארץ.... .

המון תודה,

אלירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלירן, תנסה לאתר את מס' הטלפון של המכס בנמל היציאה של הרכב ותנסה לברר מולם את הסיבה שה title שלך מעוקב.

ישראל

:roflmao: הבודי בעבודת פחחות והשילדה כבר במערומיה 1958 MGA Roadster :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלירן, תנסה לאתר את מס' הטלפון של המכס בנמל היציאה של הרכב ותנסה לברר מולם את הסיבה שה title שלך מעוקב.

ישראל

היי ישראל,

אכן כן. זה בדיוק מה שניסיתי לעשות אתמול בערב. הבעיה היא שהמכס בארה"ב, כנראה גדול ומסורבל לא פחות מאשר בארץ. ממש קשה לי להגיע למי שאחראי על "שחרור רכבים". אם אני מבין נכון, זו מחלקה שקשורה גם במכס כ"מכס" וגם בתקשורת מול משרד התחבורה למחיקת הרכב ממרשם הרכבים בארה"ב. ובנוסף, כנראה שגם ישנה הפרדה בין רכבים חדשים לבין רכבים שנוצרו לפני שנת 71'

בכל מקרה, לא פשוט הנושא וכנראה שעד שהוא יפתר אני אהפוך למומחה למכס בארה"ב (אחרי שכבר הפכתי למומחה DMV בעקבות הנפקת הטיטל...)...

תודה בכל מקרה ואעדכן בהמשך. אשמח לשמוע הצעות/המלצות/רעיונות....

אלירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...