Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש למכוניות סדאן עמוד אחורי ומה הקשר שלו אל הכנף האחורית המולחמת

barzelay
שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי טפסי בדיקה רבים של קולגות (מכוני בדיקה לפני קניה) מכל רחבי ישראל ברובם כתוב תיקון עמוד אחורי בכל פעם שהוחלפה כנף אחורית מולחמת.

המרכב בנוי ממספר עמודים בצד שמאל ובצד ימין , עמודים קדמיים קיימים במלוא הדרם , עמודים אמצעיים ישנם במלוא עוזם ...עמודים אחוריים..יוק ? , אני לא יודע אם הם קיימים בזכות עצמם לא בצורה ולא בפרופיל של עמוד , מבנה וצורת הכנף האחורית בחלק הפנימי שהדלת האחורית ננעלת עליה שהוא מבנה פרופילי מורכב וחזק ומהווה חלק ממרכב רכב , החלק הפנימי של כנף האחורית המקנה תכונת החוזק הנחוץ למרכב האחורי של הרכב אך מבנה זה איננו עמוד !, לכן טוב היה אם מכוני הבדיקה יפעלו במעט זהירות בניסוח כאשר יש החלפת כנף אחורית מולחמת ברכב הנבדק ולא ירשם המשפט המפחיד הבא : "תיקון עמוד אחורי" וזאת כי רואים שהכנף מתחברת על ידי פיקים (הלחמות) אל פח הדופן הפנימי של המרכב , הלו , חייבים להלחים את הכנף אל מישהו במרכב !, היא לא תשאר תלוייה באוויר !! ...לא כך ?.

מי מנצל ניסוח זה ? , כמובן , הסוחרים . הם קוראים את הטופס ואומרים לבעל הרכב " חביבי יש לך שלדה מתוקנת ברכב שלך , עמוד זה שלדה" , הם מורידים עלכל אלפי שקלים , החלפת כנף אחורית מולחמת לפי טבלת "וועדת ששון" מורידה מערך הרכב רק 3 אחוז בלבד.

זו הסיבה שאני מתחנן למשרד התחבורה שיעשה סדר בברדאק......חירשים ? בהחלט כן !. דרך אגב גם יו"ר מכוני הבדיקה שהוא אדם מאוד מוכשר, לצערי הרב הוא נרדם בשמירה.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ועדת ששון" - הצחקת אותי :twisted:

מי בכלל מתייחסת אל האחוזים שאותה "ועדה" קבעה?!

בבואך היום בפני ביהמ"ש, ירידת הערך נקבעת ע"פ סחירות השוק ולא ע"פ ניסוחי הועדה.

לצורך העניין, לרכבי סדאן, אין קורה C כלשונה וככתבה של הנדסת הרכב, אך לצורך מסירת פרטים לקונה הפוטנציאלי, מתייחסים אליו ככזה(וטוב שכך).

דוד, תפסיק לעשות סערות/גלים בשלולית מים רדודה.

במקרים כאלו, עדיף ללכת כמו סוס עם רטיות!

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אותך איך תגיב אם ברכבך ירשמו "תיקון עמוד אחורי" עם המשפט משמעות גבוהה כאשר נפגעת כנף אחורית פנימית או כאשר הוחלפה כנף אחורית. הרכב הופך לטרף קל לסוחרי הרכב גם לאלה המתעטרים בשם "טרייד-אין".

תוכל בבקשה להביא שרטוט או תרשים "רנטגן" של מרכב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

COMPY שלום, אני מדבר על עמוד וכתבת על קורה C , קורה זהו רכיב שוכב ואילו עמוד רכיב עומד.

בבקשה שלח לנו תרשים עם כל הסימונים למען נלמד ממך פרק במכונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הטענה שלך דוד, בין אם יש עמוד C או לא, ואני חושב שיש, בסופו של דבר החלפת כנף אחורית בהלחמה זה "שאסי" לכל דבר ועניין.

78390573.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...