Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנושא הצלבת צמיגים

natanov
שימו לב! השרשור הזה בן 5465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

אני מתעניין לאחרונה בהצלבת הצמיגים בקורולה שלי אך נתקל במדריכים שונים שבחלקם מתעוררות אצלי כמה שאלות.

באתר הבא : http://www.tips4u.co.il/Index.asp?ArticleID=3250&CategoryID=211

מפורטת הצלבת צמיגים ובסוף ישנה הערה שאומרת שאין להחליף את כיוון הנסיעה של הצמיג.

כאן מתעורת שאלה מאוד מהותית...

האם באמת יכול להיות שאין משמעות לכיוון החריצים בצמיג ???

רשום שם שיש לקחת את הצמיגים האחורי הימני ולשים אותו במקום הקדמי שמאלי וכך בעצם כיוון נסיעת הצמיג הוא כרגע הפוך, מה שיוביל לניקוז מים לקוי ולשחיקה מוגברת.

האם ההגיון שלי שאומר שהחריצים שמסודרים באלכסונים שיוצרים מעין ראשי חץ צריכים להיות כך שראש החץ מופנה לכיוון קדימה של הרכב ?

תודה לעוזרים.

קובי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אני עושה קדימה אחורה וזהו. בהתחלה הייתי עושה כל 15.000 היום שמתי את השחוקים מאחור עד שאני יחליף את השחוקים מאחור.

ברגע שאתה משנה את הכיוון אתה מקצר את חיי הצמיג.

צמיג שנסע כל חיו קדימה לא תהפוך אותו שיסע אחורה נכון?

למה לפרק את הצמיג מהגאנט בכלל ? איך שהם מורכבים ככה צריך להעביר ולעשות איזון במכונה.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להוציא מהלקסיקון את צמד המילים " הצלבת צמיגים "

זה פשוט אסור !

כפי שנאמר , רק החלפת קידמי באחורי וזהו. אסור לשנות כיוון סיבוב הצמיג.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אני עושה קדימה אחורה וזהו. בהתחלה הייתי עושה כל 15.000 היום שמתי את השחוקים מאחור עד שאני יחליף את השחוקים מאחור.

ברגע שאתה משנה את הכיוון אתה מקצר את חיי הצמיג.

צמיג שנסע כל חיו קדימה לא תהפוך אותו שיסע אחורה נכון?

למה לפרק את הצמיג מהגאנט בכלל ? איך שהם מורכבים ככה צריך להעביר ולעשות איזון במכונה.

בשביל להפוך כיוון נסיעה , לא חייבים להוריד את הצמיג מהג'אנט.

כאשר מעברים את הגלגל מצד אחד של הרכב, לשני, הגלגל יסתובב בכיוון ההפוך.

ישנם צמיגים שבהם מסומן כיוון הסיבוב, ובהם הדבר אסור.

לפי הספר רכב שברשותי (323) מחלפים בין הזוג הקדמי, לאחורי וההפך - ללא שינוי צד!

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השליטה של הנהג בכיוון הרכב היא בגלגלים הקידמים , גם בזמן בלימת הרכב המשקל ומרבית הלחץ עובר לגלגלים הקידמים , גם בזמן החלקה על כביש רטוב השליטה בגלגלים הקידמים על כן ממליץ שהצמיגים הטובים יותר יהיו מיקדימה .

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nitz999,

אתה יחסית חדש בפורום, ולכן בטח לא ראית את הסרט של חברת מישלין (הופיע כבר מספר פעמים)

תהנה:

http://www.michelinman.com/tire-care/tire-basics/reartire-change/

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...