Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוחים עבור נהג חדש ונהג צעיר

yaron4500
שימו לב! השרשור הזה בן 5444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום אני קצת לא מבין בביטוחים לרכב ורציתי לשאול כמה שאלות בנושא זה

בכדי לדעת קצת יותר בתחום לגבי נושאים שההבנה שלי אליהם התערפלה..

מה ההבדל מבחינת ביטוח רכב , בין ביטוח נהג חדש לבין ביטוח נהג צעיר?

לפי ידיעתי ביטוח נהג חדש זהו מישהו שיש לו את הרישיון פחות מ שנתיים ובן 21 מוגדר נהג חדש מבחינת הביטוח?

ומי שיש לו את הרישיון מעל שנתיים והוא מעל גיל 21 מוגדר כנהג צעיר ?

עוד שאלה נהג חדש מעל גיל 21 יכול לנהוג ברכב אם יש בו ביטוח נהג צעיר בלבד? {21-24}

תודה לעוזרים מראש בהבנה יותר טובה לגבי ביטוחים.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך, ביטוח נהג חדש זה ביטוח שאתה עושה מהיום שהוצאת רישיון ואתה עולה על האוטו, והוא תקף כל תקופת הנהג החדש, שהיא בעצם שנתיים.

ביטוח נהג צעיר שכיום מוגדר כחוק בישראל , ולפי חברות הליסינג, הוא שכל נהג מתחת לגיל 24 חייב בביטוח נהג צעיר.

לשאלתך האחרונה , אני חושב שזה תלוי בפוליסה של הרכב, אך לפי דעתי כל עוד אתה נהג חדש, הביטוח של הנהג החדש הכרחי, בכל מקרה שווה לבדוק את זה עם חברת הביטוח עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג חדש: נהג שטרם חלפו שנתיים מיום שקיבל רישיון נהיגה.

נהג צעיר: נהג שטרם הגיע לגיל 24.

מכאן תבין מה אפשר לעשות ומה אי אפשר.

כמו"כ, הפעם ערכתי לך את כותרת השרשור, אולם להבא נא להשתמש בכותרת אינפורמטיבית יותר.

שאלות נוספות בענייני נהג חדש תוכל לשאול בשרשור הדביק שעוסק בעניין הנמצא בראש הפורום הזה. תוכל למצוא בו מידע רב, ואני ממליץ לקרוא אותו מתחילתו ועד סופו לפני פרסום השאלה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...