Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת רכב שטח / טנדר סגור תקציב 50K

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 5453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הרכבים שציינת בשאלה נכנסים בחשבון בתקציב שלך, כל אחד בשנתונים אחרים מן הסתם. כולם נסחרים היום מתחת למחירון, חלקם הרבה מתחת למחירון.

אף אחד מהם לא יתן לך צריכת דלק של 11-12 קילומטר לליטר. כל רכבי הדיזל היפאניים הגדולים, טנדרים או SUV, יתנו לך במקרה הטוב צריכת דלק של 10 קילומטר לליטר. זה במקרה הטוב! אתה יכול לבנות בפועל על 8-9 בממוצע תלוי באופי הנסיעות שלך, צורת הנהיגה וכולי.

גרסאות הבנזין של הSUV בגודל מלא (פאג'רו, טרופר וכולי) שותות אפילו יותר - 6-7 קילומטר לליטר בממוצע.

רכבי השטח היחידים שצריכת הדלק שלהם היא כמו שאתה מבקש הם הסוזוקים הקטנים - סמוראי וג'ימני.

אף רכב שטח מונע דיזל בתקציב שלך לא ממש מהיר. חלק מגרסאות הבנזין (פאג'רו, טרופר) כן חזקות ומהירות. אחרות (טראנו) עגלות כמו דיזל.

Jeepolog.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.suzuki jiminy

יש את הרכב הזה לשני חברים שלי.

לא יקר כל כך שנים 99-01 נעות במחיר של 40 עד 50 אלף.

האוטו הזה לא נחשב כל כך לג'יפ והוא מצויין לכביש רגיל, הוא רכב קל מאוד ומאיץ בסדר גמור (סביבות 14 שניות יצרן)

יש לו מנוע 1300 אז הוא לא אוכל הרבה דלק, וכמובן 4X4.

ל"ג בעומר האחרון נסענו איתו בחוף ים עם חול עמוק והרכב סחב בלי בעיה.

הבעיה העיקרית של האוטו הזה שהוא קטן, יכול להכיל 4 אנשים בקושי. יש 3 דלתות ואין כמעט מקום מאחורה.

כעיקרון כדאי לך לבדוק אותו אחלה ג'יפ והוא מתאים לדרישות שלך.

יוסי,

mazda 323 glx 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.האוטו הזה לא נחשב כל כך לג'יפ .

נחשב גם נחשב!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה תמיד אפשר לשפר את המוסו, תחפש יש כאלו כלים בשוק שכבר משופרים (ע"י המוסך שהיתי עובד), בעזרת קיטים טורבו שונים ועוד.

בגירה היה למנהל עבודה שלי כמו שלך רק ידנית, בוא נגיד ככה היא לא היתה זריזה בכלל :S וגם התצרוכת דלק לא היתה משהו.

אם תרצה עוד מידע, ולגבי השיפורים אוכל לשאול בשבילך ברגע שאני יהיה בארץ, עוד שבוע וקצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3.בתחזוקה גרועה, הסרן האחורי עלול לנפוח את נשמתו (שאל את שרון), תקלה שעלולה להיות יקרה מאוד.

4. קושי אמיתי במכירה. נכון,זה אומר שאתה תקנה אותו מאוד מאוד בזול אבל המכירה תהיה בעייתית.

.

מה קרה לשרון? מה זו תחזוקה גרועה? כמה עלה התיקון?

קושי במכירה? לפחות הרקסטונים, אלו שלא עשו חצי מליון ק"מ ויד חמישית נעלמים מהלוח מהר מאוד.

אוטו שמור ומטופל אין הרבה. אני לא מאמין שבמחיר של מוסו אם האוטו שמור ומטופל תהיה בעיה למכור אותו.

מה גם שאין יותר מידי רכבים כאלו על הכביש.

אני מצטרף (באופן משוחד למדי) להמלצה. המוסו, במחיר השוק שלו על יתרונותיו וחסרונותיו יהיה תמורה טובה לכסף.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי נתחן הקרונה והפניון בסרן האחורי בגלל תחזוקה לקויה (לא הוחלף שמן מעולם הרכב

עבר 140 אלף קילומטר)

מחיר התיקון שכלל קורונה פיניון כל המיסבים מחזירי שמן ועוד חלקים מסביב הגיע כמעט ל5000 ש"ח

המחיר הוזל בהרבה בגלל שאת החלקים היקרים הזמנתי מחול

(קורונה ופיניון של דנה 44 ביחס 3.89) תיקון כזה כולל כל החלקים במוסך המרכזי היה חוצה את ה 10K

בקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להשיג סרן כזה מפירוק? ראיתי שיש מידי פעם מוסו בפירוקיות.

בכל מקרה המחיר באמת גבוהה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זו תחזוקה גרועה?

עפ"י הוראות היצרן, יש להחליף שמן בסרן האחורי כל 70K ק"מ.

בעלי מוסו אשר לא מטפלים במוסך מורשה ולא ערים להוראה הזאת או לחילופין, חכמולוגים שמנסים לחסוך כסף על תחזוקה שלדעתם מיותרת כי לסבא שלהם היה איזה אמריקאית בשנות ה 60 ומעולם לא החליפו שם שמן בסרן האחורי או שחושבים שהמכונאי מנסה לגזול מהם כמה מאות על איזה משהוא שהוא הרגע המציא, פוגשים את המכונאי שלהם עם סרן אחורי מרעיש ודופק.

זה הזמן לבדוק מה קורה בתכניות החסכון שלהם.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוראות היצרן של סאנגיונג לא ממש ברורות

למשל לגבי שמן גיר יש הנחיה שלא להחליף ובארץ מחליפים כל 60000 ק"מ

טיפול צריך לעשות כל חצי שנה או 10000 ק"מ בארץ בהנחה שהרקסטון שלי עושה 6000-7000 ק"מ בשנה מסתפקים בטיפול אחד. ז"א שהמוסכים המורשים די מחליטים לבד מה נכון ומה לא.

האם הסרן של הרקסטן זהה לסרן של המוסו? בכל מקרה החליפו לי שמן בסרנים בטיפול האחרון (80000) נקווה שלא יהיו הפתעות.

שבת שלום.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוראות היצרן של סאנגיונג לא ממש ברורות

למשל לגבי שמן גיר יש הנחיה שלא להחליף ובארץ מחליפים כל 60000 ק"מ

לא נכון

לפי הוראות היצרן צריך להחליף שמן גיר כל 50000 ק"מ בארץ נאמר לי במוסך

המרכזי כל 70000 ק"מ

הוספתי את העמוד הרלוונטי מהספר

ד"א הסרן של המוסו הרגיל לא נראה אותו דבר מבחינת נקודות עיגון ואם זכרוני

לא מטעה אותי גם היחס שונה

ללא שם.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד מהמועמדים שחשבת עליהם לא עונה לכל הדרישות שלך. למען האמת אין אף רכב שטח שעונה על כל הדרישות שלך.

גם חסכוני בצריכת סולר/דלק, גם זריז, גם אמין, גם גדול ומרווח ושגם עולה רק 50,000 ש"ח.

לפנ שאתה בכלל חושב לכיוון של "ג'יפ או טנדר סגור" הייתי מציע שתנסה לנסוע בכמה וכמה רכבי שטח שכאלו כדי שתבין עד כמה גדול ההבדל בינם ובין נסיעה בפרייבט...פשוט חווית נהיגה אחרת ושונה לגמרי..

לדעתי אם תתפשר בפרמטר של צריכת הדלק ואולי גם בענייני אמינות ישנם מועמדים שבהחלט עונים על הדרישות שלך ויתנו את התחושה הכי קרובה לפרייבט מבחינת זריזות ונוחות -

מעבר לאלו שצויינו (איסוזו או פאג'רו עם מנועי בנזין) הייתי מוסיף לרשימת המומלצים:

קיאה ספורטאז' ואת הגרנד צ'ירוקי מהשנים 96-97 . יש דיי הרבה גרנד צ'רוקי שעברו הסבה להנעה בגז - ואז אתה לא מתפשר מבחינת חיסכון בדלק כי עלות הגז היא כ- 60% מעלות הבנזין.

גם הקיאה ספורטאז' גם הגרנד צ'רוקי שתייני דלק כבדים 1ל' לכל 5ק"מ (כמו יתר רכבי השטח עם מנועי בנזין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...