Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופטרה 2005 עם מנוע נוקש חזק בעומס - עוד סיפור מעצבן לשחרר קיטור

barzelay
שימו לב! השרשור הזה בן 5461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע רכב "שברולט" OPTRA לבדיקה ומצאנו שהמנוע נוקש חזק מקסוות הטלטלים , הרכב לא נמכר והמוכר נדבק אלי והתחיל לריב איתי "אתה לא יודע לבדוק , אתה הרסת לי מכירה של הרכב , אני אתבע אותך "...., לאחר 1/2 שעה הבחור נרגע וביקש ממני להתלוות אליו למוסך השירות של סוג רכב זה , "נסענו למוסך כדורי בע"מ" , נגשתי יחד עם בעל הרכב למנהל העבודה מר ראובן עבדו ובקשנו ממנו שישמע את המנוע ויגיד לנו מה הוא שומע , מנהל העבודה במקרה היה תלמיד שלי בקורס הסמכה לפני שנים רבות , הוא האיץ את סיבובי המנוע ושמע את הנקישות אבל הוא הבין מהפנייה שלנו אליו היא שכנראה אני פיספסתי בבדיקה וטעיתי בבדיקה של המנוע ולא שמעתי את הנקישות ולכן ניסה "לעזור" לי ולמרוח את המוכר, הוא התחיל לומר "נכון יש נקישות באיזור המדחס של המזגן וזה יכול פתאום להרעיש , לא נשמע לי משהו רציני ובלה בלה בלה....." , המוכר מייד צרח "אתה שומע אדון דוד זה רעש מהמדחס , תודא שטעיתה !" ,רק עכשו מנהל העבודה הבין מה קורה וניסה לשנות את גירסתו , מייד אני עצרתי אותו מלדבר "סליחה , אתה אמרת את דבריך , תודה לך ויצאנו עם הרכב מהמוסך.

הסתבכתי , אמרתי לעצמי. המוכר של הרכב אמר לי שמע דוד, אני מוכן לגשת לעוד מכונאי שאני מכיר והוא במקרה חמי הוא עובד במוסך שרודר , שאלתי : "מה שמו של חמך ?" והוא ענה לי "שמו דוד סמברוצקי" , מייד עניתי לו שאני מכיר אותו ואנוכי מוכן שהוא יהיה הבורר כי אני מאוד מעריך אותו כמכונאי טוב וגם כאדם הגון . נגשנו אליו , לחצתי את ידו ואמרתי לו שהמנוע של החתן שלו נוקש חזק , הוא ענה בפשטות ,נכון אני יודע זאת ,כך החתן קנה את הרכב בלי בדיקה ואני אמרתי לו שהמנוע נוקש במיסבי הטלטל . דוד סבורסקי צעק על חתנו.....וכך הסתיימו להן 3 שעות מורטות עצבים.

סילחו לי שאני מספר לכם את מה שקורה אצלי בעסק , כך אני מרגיש טוב ומשחרר "קיטור" כך אני נרגע וגם מרגיש טוב יותר , בכל זאת זהו סטרס מזיק.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה הייתי אומר לבנאדם שאיים לתבוע - שיתבע.

אם לא מוצאת חן בעיניו הבדיקה, שיזמין בדיקה עצמאית ממכון אחר וייגש איתה לבית משפט.

חבל שאתה מסתבך כל פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא הסתבכות , התברר שהבחור קנה רכב ללא בדיקה וחמו שהוא מכונאי בחסד עליון שמע את המנוע ואמר לחתן שלו שהמנוע דופק והאיש לא האמין לחמו או שכן האמין ולכן ניסה למכור את האוטו. הבעייה איתו הייתה ההצגה שעשה בפני הלקוחות שהיו במכון , לכן אני רצתי איתו לאיפה שדרש ורק שיצא מהמכון.

העיקר שזה נגמר ב-אפי-אנד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, לאחר שקראתי מספר סיפורים שלך.

שמע אתה חייב לפתוח את המכון שלך בעיר אחרת או שתקבל אולקוס בסוף.

שמחתי לשמוע שהפעם הסתדר בסוף על הצד הטוב.

כל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך מאוד את ראובן ממוסך כדורי , בסך הכל הוא ניסה לעזור לי לצאת מהברוך כאשר הוא הבין שאולי אני הסתבכתי עם הלקוח כי פיספסתי את הנקישות במנוע , אני בכל זאת ציפיתי ממנהל העבודה שיגיד בדיוק מה הוא שומע ולצערי זה לא מה שקרה.

אני לא מאמין שראובן עבדו עתיר הניסיון יאבחן את הנקישות של הלאגרים כרעשים במדחס המזגן , חשתי בפניו את ההתפטלות שלו בשומעו את נקישות המנוע.

למזלי חמו של בעל הרכב הוא אדם ישר ואמר את האמת. דרך אגב המוכר של הרכב הוא שוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניחה שכל בעל מכון בדיקה\מוסך נתקל במצבים כאלו על בסיס שבועי ולא משנה איפה הוא ממוקם (גם בהרצליה פיתוח).

כל אדם שנותן שירות נתקל בחוסר שביעות רצון של לקוחות מידי פעם (גם אני כוטרינרית נתקלת בזה) והדרך הנכונה היא לפתור את הדברים בצורה רגועה עם גישה של "הלקוח תמיד צודק" גם כשאתה מסביר לו שהוא לא.

מהסיפורים שלך נראה שאתה אדם אמין עם הרבה סבלנות ורצון לספק את הלקוחות שלך :mm_yeah:

אז אל תקח ללב, זה פשוט לא שווה את זה (אני יודעת, קל לומר קשה לבצע).

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, לאחר שקראתי מספר סיפורים שלך.

שמע אתה חייב לפתוח את המכון שלך בעיר אחרת או שתקבל אולקוס בסוף.

שמחתי לשמוע שהפעם הסתדר בסוף על הצד הטוב.

כל טוב.

אולקוס מקבלים מחיידק ולא מעצבים....:wink:

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה שעובדים עם אנשים וטוב שיש אנשי מקצוע כמוך וכמו חמו של הנוכל.

מה שכן, כיום יש יותר ויותר אנשים שמוכנים לשלם יותר כדי לעבוד עם אנשים ישרים ומי שמצליח לשרוד מספיק זמן כדי לצבור מספיק לקוחות כאלה חי חיים נוחים ושלוים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם משבחים את דוד ואת חמו של המוכר אבל בין שני הנדירים הללו יש אחד, אחר, שמאוד נפוץ, אני מתכוון לראובן עבדו.

הם פנו אליו כאל דעה שניה וקובעת בנושא שיש בו מחלוקת ובמקום להיות איש מקצועי וישר הוא חשב "לדאוג" לחבר (שמן הסתם גם "ידאג" לו בעתיד). במקרה זה הוא פספס וגרם יותר כאבי ראש מעזרה אבל אני לא הייתי סומך על כזה איש מקצוע בכל מצב.

הרי אם הוא היה עושה את עבודותו אז לא היינו קוראים על הסיפור הזה בכלל, לצערי יש מספיק כאלו כאן בדרום (אני לא יודע מה המצב באיזורים אחרים), אבל אני הגעתי למסקנה שאת הטיפולים והתיקונים שלי אני מבצע לבד או במרכז אצל בעלי מקצוע אמינים.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לפתוח משרה לפסיכולוג במכון הבדיקה...

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחריי לפורום ,

חייב אני לציין שראובן עבדו בעל מקצוע מעולה , ראיתי איך הוא מתפטל כולו בשומעו את נקישות המנוע ובתוכו פנימה חס עלי כי והוא ניסה למזער את הנזק ל-"מדחס מזגן" , בא לברך יצא מקלל ....אמרו פעם שכל הכוונות הטובות מובילות לג'אהנב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...