Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה מישהו שקנה מ etronics בניו יורק ??? (לא דרך האינטרנט....)

Liran_a
שימו לב! השרשור הזה בן 7381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות משם מגבר לנזר VIBE430 וקומפוננט Infinitiy REF6000CS

עכשיו הקטע הוא שאני לא טס לשם, אלא ההורים. ככה שמידה והחלקים לא יהיו בסטוק, אני יהיה בבעיה...

איך אני יכול לדעת עם המוצרים נמצאים בסטוק שלהם ?

מה הכתובת של החנות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפרטים נמצאים באתר שלהם, יש להם גם אימייל שדרכו תוכל לברר הכל. ליד מוצרים שבמלאי רשום שהם במלאי וכמו כן קראתי שם לא ממזמן שאפשר לאסוף ככה שלא צריכה להיות בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי שם! חנות נהדרת! באמת חנות נהדרת! גם קניתי אותו מגבר כמו שאתה רוצה@

לפי דעתי הדרך הטובה ביותר בשבילך היה לתת להורים את הטלפון ושהם יתקשרו לשם!

גם דרך האינטרנט אפשר ךדעת! אם מוצר מסוים קיים בסטוק יהיה רשום ואם אין בסטוק אז יפתח לך חלון בצד קטן ויגיד לך שאין!

בכל אופן תתקשר ותברר.........

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...