Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי טרקטורון והייתי רוצה לדעת כמה דברים כלליים

אסף199
שימו לב! השרשור הזה בן 5459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

קניתי אדלי 2006 שעל טיבו אפשר להתווכח אבל מבחינתי עשיתי את הדבר החכם ביותר בתקציב הזה.

בכל מקרה אני לוקח אותו ביום שישי והייתי שמח לדעת כמה דברים כללים:

1. מצד אחד קשת זה חובה ומצב שני אומרים שקשת לא בריאה לשלדה של הטקטורון. איך מנווטים פה?

2. כל כמה זמן מומלץ לעשות טיפול בטרקטורון, מה הוא כולל וכמה פחות או יותר זה אמור לעלות?

3. האם זה בעיה לעשות את הטיפול לבד בבית?

4. כמה עולה וו גרירה לסיטרואן קסרה ואיזה מקום מומלץ להרכבה?

5. כמה עולה פחות או יותר עגלה לגרירת הטרקטורון (יד שניה)

יש לי עוד הרבה שאלות אבל אתם מוזמנים לתת כמה שיותר טיפים לרוכב חדש.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

קניתי אדלי 2006 שעל טיבו אפשר להתווכח אבל מבחינתי עשיתי את הדבר החכם ביותר בתקציב הזה.

בכל מקרה אני לוקח אותו ביום שישי והייתי שמח לדעת כמה דברים כללים:

1. מצד אחד קשת זה חובה ומצב שני אומרים שקשת לא בריאה לשלדה של הטקטורון. איך מנווטים פה?

2. כל כמה זמן מומלץ לעשות טיפול בטרקטורון, מה הוא כולל וכמה פחות או יותר זה אמור לעלות?

3. האם זה בעיה לעשות את הטיפול לבד בבית?

4. כמה עולה וו גרירה לסיטרואן קסרה ואיזה מקום מומלץ להרכבה?

5. כמה עולה פחות או יותר עגלה לגרירת הטרקטורון (יד שניה)

יש לי עוד הרבה שאלות אבל אתם מוזמנים לתת כמה שיותר טיפים לרוכב חדש.

תודה

בעניין הקשת, תלוי בך. אם אתה מתכוון לא לנסוע מהר אלא רגוע מומלץ להשאיר, אבל בעיקרון זה לא בריא לכלי ולא בטוח לך.

טיפולים-בהתאם להוראות היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני יענה לך על השאלות ששאלת, אבל כמה דברים לפני.

קודם כל, בראש ובראשונה לפני הקשת, לפני הוו גרירה והעגלה חשוב מאוד שתקנה קסדה(או שקנית כבר) ומיגון. נכון, זה יכול להגיע למחיר של הביטוח אפילו, אבל אין מה לעשות. מניסיון אני אומר, הדברים האלה מצילים חיים.

1. מי שאמר לך שקשת זה לא בריא לשילדה של הטרקטורון לא כל כך צדק. נכון, בסיבובים וכו' מופעל כח יתר על השילדה מה שיקשה על הרוכב לתמרן את הכלי איך שהוא רוצה, אבל זה ממש אפסי בשביל הטרקטורון והוא יכול להתמודד עם זה. מצד שני, יש את העניין החוקיות. נכון קשת בארץ זה דבר חובה. (למרות שגם אני וכל מי שאני מכיר הוריד את הקשת)

2.לגבי הטיפולים, כל טרקטורון והשעות שלו. מזה אומר, לכל טרקטורון יש מרווח של שעות שהוא צריך לעבור טיפול, ברוב הטרקטורונים שאני מכיר זה בין 55-90 שעות. אבל עדיין, אצלך ובכל טרקטורון אחר זה יכול להיות פחות ויכול להיות יותר. אם קנית את הכלי שלך מהסוכנות תשאל את הסוכן, ואם מיד שנייה אתה יכול לשאול גם המוכר, או פשוט לגשת למוסך ולשאול.

הטיפולים האלה כוללים בדר"כ שימון של הטרקטורון(החל משרשרת ועד למנוע) ומתיחות למיניהן בטרקטורון. אבל שוב, כל טרקטורון והטיפול שלו. מכיוון שהאדלי הוא עם מנוע קטן וגיר אוטומט הוא לא ידרוש ממך עלויות אחזקה גבוהות ויהיה לו וטווח טיפולים ארוך יותר.

3.אם זה פעם ראשונה שלך עם טרקטורון ואף פעם לא נגעת בכלים מהסוג הזה, עדיף שלא תגע, אלא אם מישהו ידריך אותך ואז תוכל כבר בפעמים הבאות לעשות את הטיפולים לבד.

4.תשאל בפורום כללי, או בטכני.

5.כנ"ל.

ועוד פעם, גם אם אתה נוסע נסיעה של דקה, אפילו דקה(אני לא מצפה ממך לשים מגף ומיגון) , אבל המינימום שאתה צריך לעשות, מזה צריך, חייב! לעשות זה לשים קסדה. בכל מצב בכל פעם שאתה עולה על הכלי.

ולגבי זריקות, ווילי(אם תצליח באדלי) עדיף שמישהו יראה לך קודם ואז תנסה. ועוד דבר, בגלל שהאדלי לא הכי חזק ומהיר, אל תחשוב שאם אתה עם טרקטורון אתה גיבור. כי אתה לא. אל תנסה לעלות קירות שאחרים לא הצליחו, אל תנסה לקפוץ קפיצות ממש גבוהות ואל תיכנס לכבישים שנוסעים בהם מעל 90. תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תגובה על התגובות.

לגבי הטיפולים זה שזה הטרקטורון הראשון שלי לא אומר שאני לא לא מבין במכניקה. אולי אני לא מהמבינים הגדולים אבל לרוקן שמן, להחליף פילטר ולנקות את הפילטר אוויר לא נראה לי כזה סיפור.

יש לך מושג לגבי עלויות של חליפת מיגון? קסדה אני אקנה ממי שאני קונה את הטרקטורון או ממקום אחר אבל בטח שאנילא אסע בלי.

רק תיקון קטן האדלי הוא הילוכים ולא אוטומט וגם לא אמור להיות כלכך חלש. יש לו אותו מנוע כמו של ה-EX. אולי הוא לא מהחזקים אבל ווילי וכאלה אפשר לעשות איתו בלי בעיה.

אשמח לעוד פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בקשר לחליפת מיגון אפשר להגיד שזה עסק קצת יקר. זה מתחיל מ750 ויכול להגיע עד לסכומים של חמש ספרות. המלצה שלי, אם אין לך כל כך תקציב ומוכנות להשקיע בדבר, תחפש ביד שנייה. הרבה אנשים שמוכרים את הטרקטורון שלהם או את האופנוע כבר יוצאים מהספורט הזה ועם המכירה של הכלי הם מוכרים גם את החליפה/קסדה וכו'. לכן תחפש חליפה במידה שלך, תבדוק שהיא לא עברה התהפכויות או תאונות, וגם אם כן אז שזה יהיה משהו מינורי ולא רציני.

תראה, אני קניתי פעם את שלי ב1300 שקל. של FLY, מכנס, חולצה וצבי צב. עם הזמן קניתי גם מגף ומגן כליות. מכרתי את הכל ב800. אז אם לא מסתדר לך לקנות חדש, תחפש יד שניה שהיא אפשרות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...