Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קטן, ידני, אמין, ובעל צריכת דלק נמוכה. עד 30K.

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 5446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מבקש ייעוץ לרכישת רכב, כשסדר העדיפויות הוא כדלהלן:

א. אמין באופן מוכח.

ב. חסכוני בדלק - אני נוסע K25 בשנה.

ג. אני גר בי-ם, כך שמנועי 1000 לא רלוונטיים.

ד. ידני - משתי הסיבות הראשונות.

*רציתי ללכת לכוון של דייהטסו סיריון, אבל בדגמים החדשים מנועי 1.3 מגיעים רק עם תיבה אוטומטית.

*רנו קליאו יש לי היום. וללא כל גוזמא, לא עברו שבועיים ללא תקלת חשמל שהשביתה את הרכב [כוהל, חיישנים למיניהם, מחשבים ועוד. נכון להיום הרכב מושבת, עד שימצא פתרון. יש על כך שרשור בטכני].

*טויוטה יאריס - יקר מאוד.

*פיגו' 306 - אופציה מעניינת, אך לאור נסיוני עם הקליאו, אצטרך הרבה שכנועים להתקרב אליה.

*שרייד, ג'אסטי, סוויפט וכו' - הדגמים הישנים עתיקים מדי, הסוויפט החדשה יקרה מדי, על השרייד אני לא יודע כלום.

*פולו זו דוקא אופציה מעניינת, אך הרכב נראה לי חלש מדי [60 כ"ס ממנועי 1.4 או 1.6], ויש לו מחלות יקרות לתיקון [ABS; חלונות נופלים].

* נשארתי לכאורה רק עם פונטו. אבל החשש שלי הוא שהפונטו חלשה מדי לירושלים, ותתפרק לי [ראיתי כבר כמה כאלה].

*איך הפיאסטה?

*אופציות נוספות? שלילה או אישור של התובנות דלעיל?

כל תגובה תתקבל בברכה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שנוסע על פיאסטה 95 עם 220 אלף קילומטר, שהגיע איתה כמה פעמים לאילת ולים המלח המכונית נוחה מאוד ואמינה מאוד , ועם התקציב שלך אתה יכול לקנות שנת 2001 ככה שזה בכלל מצויין

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפונטו וגם לפיאסטה יש מנועים בהספק של 60 כ"ס, כך שאם הפונטו חלשה מידי לטמעך גם הפיאסטה תסבול מאותה הבעיה. הפונטו נמכרה גם בגרסאת הELX עם מנועי 16V והספק של 80 כ"ס - יתרון קל לפונטו.

הפיאסטה היא מכונית פשוטה, אמינה וטובה. בתקציב שלך אפשר למצוא אחת ממודל 2002 ולהישאר עם הרבה עודף (אני מוריד מהרשימה את הדור האחרון של הפיאסטה, שכמדומני הגיע רק או בעיקר עם תיבה רובוטית). שים לב שרוב הרכבים מהמודל הזה נמכרו לציי רכב וחברות השכרה, ולכן חשוב לבדוק היטב את מצבו של הרכב ולשלם בהתאם.

אם כבר הכנסת את הפולו לרשימה אז לדעתי כדאי לך להוסיף את האיביזה והפאביה שהם אחיות למשפחה אבל נותנת קצת יותר תמורה לשקל כמשומשות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בקשר לפונטו - אם אלך לכוון הזה זה רק לדגם החזק שהוזכר עם 80 כ"ס.

לגבי הפיאסטה, באמת קראתי עליה הרבה דברים טובים, רק שהמוסכניק שלי לא אוהב את הטיפול ברכב, ואני מאוד סומך עליו. אבל זו עדיין אופציה, ואם תהיה לי סיבה מספיק טובה - אלך עליה. לגבי הפביה והאיביזה, איך הם מבחינת אמינות? מבעל נסיון בבקשה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי, מכיוון שנכוותי מקליאו [שמורה ומטופלת מודל 96], אצטרך הרבה שכנוע להתקרב שוב לצרפתיות [בעיקר בשל בעיות חשמל]. לכן ה - 206 יורדת מהרשימה [למרות שמאוד אהבתי את המראה והנסיעה שלה. שכרתי אחת כזו].

עיקר ההתמקדות כעת היא בפונטו או בפיאסטה, אשמח לשמוע הכרעה ביניהן.

כמו"כ כפי שביקשתי לעיל אשמח לדעת אודות אמינות הפביה והאיביזה, ואיזה דגמים מומלצים [לאו דווקא הספורטיביים יותר, אלא האמינים יותר].

תודה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור רנו וצרפתיות?

אותי מעניין - אם הייתה לך דייהטסו שמתפרקת, הונדה סיביק גם הייתה יורדת מהפרק?

לי יש סיטרואן קסארה עם תקלת חשמל אחת במשך שנתיים. פיוז שהותך, אם אתה שואל מה התקלה.

בכל מקרה אם אתה רוצה חסכוני ב-30K תנסה פיאט פנדה 2005. זה זול, זה איכותי וזה אחלה שנתון לכסף.

אתה רוצה חסכוני גדול יותר? קח קסארה דיזל משנת 2002 ועוד יישאר לך עודף מ-20K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר לך:

אני בד"כ נגד מיתוסים של צרפתיות / יפניות וכו' וכו' וכו'.

אלא, שלפני שקניתי את הרכב הנוכחי, קליאו, התייעצתי עם אנשים רבים, וכולם אמרו לי שצרפתיות וחשמל לא הולך יחד [רנו פיג'ו סיטרואן]. לא הקשבתי להם, ונפלתי.

יתכן שמדובר בצירוף מקרים, ויתכן שלא. הוצאתי על הרכב הנוכחי יותר מ- 14000 ש"ח, הוא מושבת כבר חודש, ואני לא רואה איך אני מוכר אותו ביותר מסכום מגוחך. איני יכול להרשות לעצמי להסתכן שוב, לפני שאני בודק היטב.

אם אתה אומר שפיגו' 206 אמין, מנסיון אישי שלך, אני מוסיף גם את דעתך לרשימת השיקולים, ולך תדע, אולי תהיה לי בסוף עוד צרפתיה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי polo 16v ידנית 2001

אני יכול להגיד שהרכב מפנק ומהנה מאוד לנהיגה

וטפו..וטפו גם אמין למדי,

תצרוכת הדלק נעה סביב 14~15 ק"מ לליטר

פיזו 206 1600 יכולה להיות אופציה מעניינת אך לדעתי

הגיר הידני מגיע רק בתצורת 3 דלתות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי הרבה דברים טובים על הפולו, אבל גם שמעתי שרובן נקרעו בחברות השכרה, וקשה למצוא אחת שמורה.

איזו גרסא יש לך? 1.0? 1.4? 1.6?

לגבי הפונטו, נרשמתי לאתר של פיאט, ופירסמתי שם מודעת קניה - מעוניין בפונטו דור שני [ספייס] מהדגם החזק [ELX], שמוןרה ומטופלת.

מיד קיבלתי תגובותץ רבות שקשה מאוד למצוא אחת כזו שמורה, והן נחטפות מהר מאוד, ומעל המחירון, וצריך להיות ערני ביד 2 כדי לתפוס אחת וכו'.

מייאש, נכון?

אני מתאזר בסבלנות. קניתי חופשי חודשי.:|

יש פורום לאגד?:roll:

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...