Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבד לי מכשיר נוקיה e71 כמה ההשתתפות העצמית תעלה לי?

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 5477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ביטוח ואני לקוח עסקי.

אני שואל כאן כיוון ששירות לקוחות סגור בשבת

נ.ב - ביקשתי לחסום שיחות ומכשיר האם המכשיר שמיש למי שלקח אותו?

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, לגבי השתתפות עצמית, לא ברור באיזו חברה אתה לקוח וכיו"ב... אני יכול לומר לך שבסלקום (גם כן לקוח עסקי) נאמר לי כאשר ביררתי לגביו, כי עלות ההשתתפות העצמית כאשר מדובר במכשיר הנ"ל הינה גבוהה מאשר במרבית המכשירים (תנסה להתקשר לחב' שבה אתה לקוח ויגידו לך במדוייק, כמדומני במרבית החברות ישנו שירות טלפוני גם בשבת - בדגש על מקרי גנבה / תמיכה והשאלות מהסוג הנ"ל).

שנית, לגבי שיחות - שמיש או לא, מבחינתך אם חוסמים את הסים ולא ניתן לבצע שיחות על חשבונך זה העיקר.

לבסוף, ככל שזכור לי - במכשיר הנ"ל, ישנה אופציה של מחיקת הזיכרון מרחוק באמצעות קוד, בדיוק למקרים בהם הסלולארי נגמב / אבד - כך שרצוי לברר גם בכיוון הנ"ל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המכשיר ניתן לפרוץ בכיף ולהמשיך להשתמש בו. :) 100שח כל העניין אם אין לך כבל ותוכנה לזה.

בקשר להשתתפות עצמית, למה אתה שואל אותנו פה? אתה לקוח של החברה, כבר דיברת איתם וחסמת את הנייד שלך. היה קשה לברר הכל עד הסוף? אתה רוצה לקבל תשובות סתם, אז 900שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...