Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייהסטו שרייד - החלפת דראמים ונעליים בגלל היכשלות בטסט

mor29
שימו לב! השרשור הזה בן 5480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מקווה שאני נמצאת במקום המתאים... אשמח אם תוכלו לעזור לי...

ישלי דייהטסו שרייד 93 שבד"כ נמצאת במצב מכני מעולה, אך השבוע לא עברה טסט בגלל שהבלם של אחד הגלגלים האחוריים לא תקין (60%) וגם האמברקס לא תקין. יש לי מוסכניק שאני מאוד סומכת עליו ולכן חזרתי אליו אך הוא אמר שיש למכוני הרישוי שיטת בדיקה חדשה ולא נכונה (הוא אמר משהו על זה שמרימים את האמברקס לאט וצריך להרים מהר) ולכן אני לא עוברת ובדק שוב את הבלם ואמר שהכל בסדר.

ניסיתי לעבור שוב את הטסט אך נכשלתי שוב. החלטתי לקבל חוות דעת נוספת במוסך סמוך למכון הרישוי, שם אמרו לי שהתופים לא מתאימים לנעליים ולכן הכניסו להם יותר חומר ממה שצריך (משהו כמו 2 מ"מ יותר) כדי שיתאימו אבל שבעיקרון לא אמורים לעשות את זה. לבסוף החליפו לי 2 דרמים, סט נעליים ומייסבים, בשני הצדדים ולאחר מכן אחד העובדים העביר את האוטו טסט.

הכל יחד כולל עבודה עלה 820 ש"ח.

מה שמטריד אותי זה:

א. שלא ראיתי את תוצאות הטסט השלישי (כדי לדעת שבעל המוסך לא עבד עלי ושבאמת הכל בסדר עכשיו)

ב. שאחד מהמוסכים שהייתי אצלו טועה או לא בקיא ואני מעוניינת לדעת איזה מהם... ולכן אני שואלת האם זה נשמע שמסיבה כזאת לא עברתי טסט? האם זה עניין של בטיחות? האם קיים כזה דבר?

חשוב לציין שהיום גיליתי שהרכב לא עומד בירידות אלא רק אם אני מושכת את האמברקס מאוד חזק, זה לא היה ככה לפני כן ולכן אני רוצה לחזור למוסך שעשה לי את התיקון אבל האם זה הגיוני שהרכב יעבור אם האמברקס כזה גבוה??

לא יודעת, משהו כאן נשמע לי חשוד ואני לא יודעת מה... אשמח אם מישהו יאיר את עיני...

נ.ב.

בשלב של הבלמים הבוחן דרש להתיישב מאחורי ההגה ולעשות את הבדיקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שני הטסטים הראשונים שבהם נכשלתי אני עשיתי ורק את הטסט השלישי, לאחר התיקון, אחד מעובדי המוסך עשה.

אגב, הוא ממש התעקש שהוא יעשה את השלב הזה ולא הסכים שאני אעשה אותו. שמתי לב גם שהוא הרים את האמברקס ממש באיטיות. לא יודעת אם זה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...