Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות לגבי איסוזו טרופר.

gil elbaz
שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

יש באפשרותנו לקנות איסוזו טרופר 2001 אוטומטית, ארוך.

עכשיו רציתי לדעת מה הצריכת דלק של הטרופר, החזקה וכו'.

זה די דחוף!

תודה לעונים.

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין 3500?

דיזל 3000?

כידוע, יש במנועי ה 3000 דיזל בעיה מולדת אשר גורמת לעירבוב השמן והסולר ולכשל מוחלט של המנוע.

תופעה זו עלולה להתרחש גם לאחר החלפת מזרקים ורכבים משנתון מתקדם יכולים להחליף אפילו 3-4 מנועים בתקופה של 4-5 שנים! :shock:

לא סתם המחירי השוק ברצפה והסחירות אפסית!

מאחר ולרכב גם אין שום מאפיין יוצא דופן באיכותו, יכולת הכביש ויכולת השטח, אני באופן אישי לא הייתי מכניס את הראש שלי למיטה החולה הזאת.

אבל מאחר ולא פרטת באיזה מנוע מדובר, ייתכן וזה כלל לא רלוונטי כלפיך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט!

לא לאלה שעברו RECALL מטעם היבואן!

טרופרים דיזל עד שנת 98 כולל הינם רכבים אמינים וללא כל בעיות יוצאות דופן.

טרופרים דיזל מ-99 ואילך סבלו מבעיות של חדירת סולר לשמן באזור המזרקים.

היצרן הכיר בבעיה ובוצע RECALL מזרקים על חשבון היבואן לרכבים (יש לבדוק בהיסטורית הרכב ולוודא ביצוע ה-RECALL).

היבואן נותן אחריות על כך.

כדאי מאד להתיעץ במוסך שמכיר את הטרופרים כדי לודא את הנ"ל.

מעבר לכך, ברכב עם תיבת הילוכים אוטומטית רצוי להתקין מצנן נוזל תיבת הילוכים חיצוני. עוזר לשמור על תיבת ההילוכים.

חשוב להקפיד ולבצע טיפולים בזמן ועל פי ספרות היצרן. חשוב להקפיד על שמן מנוע על פי הוראות היצרן (היבואן טעה בתקופה

מסויימת והגדיר שמן בעל צמיגות שונה מהיצרן, דבר שגרם לבעיות).

נקודת תורפה היא מיקום נמוך לתיבת ההילוכים וחשש לפגיעה בה בנסיעת שטח. ניתן למגן ו/או להגביה (הגבהה צריכה להיות באופן מושכל).

טרופרים בנזין הינם רכבים אמינים באופן יחסי יותר מהדיזלים.

באופן כללי טרופרים שטופלו כראוי ועברו ריקול מזרקים הינם רכבים אמינים, בעלי יכולות שטח טובות, מרווחים ונותנים תמורה טובה מאד להשקעה הכספית.

ממליץ לבקר באתר http://www.jeppolog.com ולמצוא שם אינפורמציה נוספת.

פורום איסוזו:

http://www.jeepolog.com/forums/forumdisplay.php?f=34

אלפא-סוד 1.3 1978, חיפושית 1200 1963, Citroen DS 20 1973. מתנדב ביחידה הארצית לפינוי צירים - יחפ"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לאלה שעברו RECALL מטעם היבואן!

אתה במקרה סוכן של UMI?

כי זה בדיוק מה שהם אומרים לכל אלא שמגיעים אליהם עצבנים רצח בגרירה עם מנוע תפוס.

בפעם השניה,השלישית והרביעית הם כבר לא מעיזים להגיד את המשפט הזה, פשוט כי אין לו שום אחיזה במציאות!

אם זה לא ברור, אני אגיד את זה הכי ברור, "ביצוע RECALL ברכב מסוים אינו מבטיח לך כלום בקשר להישנות התקלה בעתיד".

כמו שיעצו לך, אתה מוזמן לגלוש בג'יפולוג ולשמוע בדיוק את אותה דעה שאני מביע פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה במקרה סוכן של UMI?

כי זה בדיוק מה שהם אומרים לכל אלא שמגיעים אליהם עצבנים רצח בגרירה עם מנוע תפוס.

בפעם השניה,השלישית והרביעית הם כבר לא מעיזים להגיד את המשפט הזה, פשוט כי אין לו שום אחיזה במציאות!

אם זה לא ברור, אני אגיד את זה הכי ברור, "ביצוע RECALL ברכב מסוים אינו מבטיח לך כלום בקשר להישנות התקלה בעתיד".

כמו שיעצו לך, אתה מוזמן לגלוש בג'יפולוג ולשמוע בדיוק את אותה דעה שאני מביע פה.

מעבר לדיבור בסיסמאות אין ספק שאין לך מושג ירוק על מה שאתה מדבר בכל מה שנוגע לטרופרים.

אני בעלים של טרופר בנזין (כפי שמופיע בחתימה) ולא, אין לי שום טובות הנאה כל שהן כפי שאתה מרמז מצד UMI.

ואת ההזמנה להכנס לJEEPOLOG אני נתתי, כדאי שתנצל אותה, אולי תחכים מעט ותמתן את ההתלהמות.

"מאחר ולרכב גם אין שום מאפיין יוצא דופן באיכותו, יכולת הכביש ויכולת השטח" לא מראה על מידה של ידע בנוגע לטרופרים!

אלפא-סוד 1.3 1978, חיפושית 1200 1963, Citroen DS 20 1973. מתנדב ביחידה הארצית לפינוי צירים - יחפ"צ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מכונאי שעבד הרבה שנים ב umi ובכלל עם הרבה נסיון בטרופרים,אני יכול להגיד שאם היו משלמים לי לא הייתי נוגע ברכב כזה מאחר שיש לו אין סוף תקלות,ומעבר לבעיה של הערבוב סולר ומים ושמן יש לו עוד לא מעט מחלות שעולות המוןןןן כסף לתקן!

בתור ג'יפ זה ג'יפ לא רע בכלל מבחינת יכולת שטח אך הדגם דיזל גרוע ביותר! אם תוכל למצוא דגם בנזין 3500 שמור אני יכול להמליץ בחום.

אלי,תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם.

אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי.

ואת התבונה להבדיל בין השניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה לכם על העצות ירדנו מהג'יפ.

מה עם פאג'רו קצר שנת 2000 דיזל? גם לו יש את הבעיות האלו? והאם הוא יותר חזק מהטרופר?

תודה לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של טרופר בנזין

אני מבין שאתה לא, מה שנקרא באנגלית:

"THE SHARPEST KNIFE IN THE DRAWER" :shock:

כל השרשור מדבר על הדיזלים ועל הבעיות האופייניות להם!:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא, מה שנקרא באנגלית:

"THE SHARPEST KNIFE IN THE DRAWER" :shock:

כל השרשור מדבר על הדיזלים ועל הבעיות האופייניות להם!:shock:

כנראה שאתה גם לא מתעמק במיוחד בקריאה:

אכן אני בעלים של טרופר בנזין (כפי שציינתי), אבל תוכן הכתיבה שלי עסק בדיזלים (מהיכרות בעבודה מאומצת ביחידה שאני מתנדב בה) בנקודות החיוביות ונקודות התורפה.

פרט שולי.

כדאי קצת להתעמק יותר בקריאה לפני שמגיבים.

ושוב, מלבד סיסמאות יש לך משהו קונקרטי לציין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות בעבודה מאומצת ביחידה שאני מתנדב בה

אפשר לדעת מה מטרת היחידה הזו ועיסוקיה ?

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אין סתם צורך להתווכח, ניתן לעובדות לדבר:

1. בעיה מינורית של המזרקים שגורמת לשימון לא יעיל של המגדש ולהתפגרותו הסופית חיש מהר, מכיר?

2. בעיה קרדינלית ותרמינלית של המזרקים שגורמת להתפגרות כוללת של המנוע, מכיר?

3. התפוררות של חצאיות הבוכנה שגורמות לסתימה במערכת השימון ובד"כ לחיסול מואץ של המגדש, מכיר?

4. אותם פרורי חצאיות לעיתים קרובות גם שורטים את דופן הבוכנה וגורמות לירידת קומפרסיה ולעישון עצבני של הרכב ללא כל יכולת תיקון העניין זולת החלפת מנוע.

5. כשל טרמינלי ונפוץ מאוד של תיבת ההילוכים גרם להנחיה סוחפת של התקנת קולר שמן בתיבות האלה.

אז יש לנו כבר 5 תקלות מאוד נפוצות שפוגעות לא פחות ולא יותר ב 4 החלקים הכי יקרים באוטו, המנוע, הגיר, המגדש והמזרקים.

יש עוד שלל תקלות קטנות שאופיניות לטרופר שהן כמו בכל רכב אחר אבל בשילוב עם התקלות הנ"ל זה כבר יוצר רכב שלא כדאי לקניה, בטח ובטח כשמדובר ברכב שטח (ממש תענוג קטן מאוד להתקע עם רכב בשטח).

בקשר ליכולות של הרכב, תפסיק להיות כ"כ ריגשיי, מה יש בדיוק בטרופר שנותן לך יתרון יחסי לפראדו או לפאג'רו שאתה מוכן להגיד, "אני מוכן לחיות עם כל התקלות האלה, אבל תראו מה אני מקבל בתמורה"?

אני אגיד לך מה היתרון היחסי שלו עליהם...כלום, אפס, גורנישט!

או שלדעתך הם מוצעים למכירה בחצי מהמחירון וגם אז הטלפון נשאר דומם כי הוא אוטו מצוין! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר'ה ירדתי מהעניין הטרופר.

מה אתם אומרים על ניסאן טראנו דיזל שנת 2000 אוטומט?

אמינות כמו של הטרופר או יותר טובה?

או בקיצור תתנו לו ג'יפ עד 55K דיזל, 3 דלתות ושיהיה אוטומט.

ולא אמינות כמו של הטרופר דיזל.

תודה מראש גיל אלבז :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...