Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לקנות מיני

daniel-rsi
שימו לב! השרשור הזה בן 7374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

כיום אני בעלים של קליאו rsi, רכב מאד מהנה. בעוד כחודש וחצי אני מתגייס (קרבי) ואני כנראה אמכור את הrsi שלי בגלל עלות אחזקה וחוסר שימוש בזמן השירות הצבאי.

בכל זאת אני "חייב" שיהיה לי איזהשהוא רכב משלי (מפונק?) וחשבתי על מיני.

אני מאד אוהב את המיני הישנות ואם אני אמצא אחת במצב נורמאלי (שילדה שלמה ונוסעת) אז מיתכוון להיות היד האחרונה שלה.

רציתי לדעת (בעיקר מבעלי המיני):

1)עלות רכישה של אחת במצב טוב?(בערך)

2)עלות ישור קו פחות או יותר (אני יודע שזה משתנה מרכב לרכב)?

3)עלות אחזקה?

4)איזה דגם מומלץ, מאיזה שנים?

5)האם זה רעיון טוב?

הרכב שלי כיום שווה 27K ואני מעוניין לקנות מיני במקסימום 10K.

נ.ב.

בסופו של דבר אני אשפץ אותה למצב מושלם אבל זה לא יהיה בזמן השירות.

תודה.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי בתור בעלים של מיני GT עד לפני 4 ימים 12 שעות 19 דקות ו50 שניות אני אומר לך אל תחשוב פעמיים תמצא אחת טובה תקנה אותה תשפץ אותה ובחיים אל תמכור אותה .

ואם כבר מיני אז מיני שתהיה מיוחדת בגרסת ה1275 GT או קופר או סתם מיני רגילה אבל שתהיה בעלת פוטנציאל .

לגבי העלות : העלות היא כל כך זולה שאתה לא תאמין , במידה והמיני אספנות אתה תשלם ביטוח לשנה סה"כ 700 ומשהו שקל והטסט זה בערך 160 שקל , הדלק גם גרושים כי זה מנוע קטן ובכלל עלויות החזקה סבבה לגמרי .

תחפש מיני אספנות שזה ממודל 74 ומטה ותקווה שהמחיר יהיה בהישג ידך .

בכל מקרה אחי אני מאחל לך הצלחה !

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר מיני אז מיני שתהיה מיוחדת בגרסת ה1275 GT או קופר או סתם מיני רגילה אבל שתהיה משופרת ובעלת פוטנציאל .

דבר ראשון תודה.

מה הכוונה שתהיה משופרת? הרי אני אשפר אותה, לא?

למצוא מיני gt זה בטח קשה, אבל כל סוג של מיני תענה על הדרישות ותעמוד בשיפורים עתידיים, סה"כ זאת אותה שילדה, לא?

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו שמע או מוכר מיני במצב טוב אז שיודיע לי בבקשה.

אם יש פה מישהו עם קצת רצון לעזור ומוכן לתרום מהידע שלו על מיני אז שידבר איתי בפרטי בבקשה.

תודה.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בבקשה !

כשהתכוונתי משופרת התכוונתי למיני עם מנוע גדול משאר מנועי המיני ושתהיה בעלת קרבורטור כפול .

השילדה אצלי במיני היתה שונה משאר מיני רגילות ההבדל היה בפרונט הוא היה יותר מרובע ומוארך וההבדל הוא גם בלוח שעונים ועוד דברים קטנים .

נ נח נחמ נחמן מאומן

אין עוד מלבדו !

תן חיוך-הכל לטובה !

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן

מאחר שהכל מאיתו יתברך בוודאי הכל לטובה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בבקשה !

כשהתכוונתי משופרת התכוונתי למיני עם מנוע גדול משאר מנועי המיני ושתהיה בעלת קרבורטור כפול .

השילדה אצלי במיני היתה שונה משאר מיני רגילות ההבדל היה בפרונט הוא היה יותר מרובע ומוארך וההבדל הוא גם בלוח שעונים ועוד דברים קטנים .

הבנתי...

טוב אם אני אמצא אז אני אלך על זה, אבל כל מיני במצב טוב אני אקנה.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב גם על חיפושית אספנות - נראה לי יותר עדיף...

אין להן את אותו הקסם...

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להן את אותו הקסם...

דניאל

ולעומת זאת, גם אין להם את אותה האמינות.....

אם אתה מחפש אוטו זול ואריך נגן לצבא, חיפושית זו בחירה טובה בהרבה. אם אתה מחפש אוטו נוסף לשעשועים, מיני יכולה להיות חביבה, אבל קח בחשבון שבמקום לצאת לבלות תהיה עסוק בחופשות בלתקן אותה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להן את אותו הקסם...

דניאל

אם אתה מחפש אוטו זול ואריך נגן לצבא, חיפושית זו בחירה טובה בהרבה. אם אתה מחפש אוטו נוסף לשעשועים, מיני יכולה להיות חביבה, אבל קח בחשבון שבמקום לצאת לבלות תהיה עסוק בחופשות בלתקן אותה.

נמרוד

תודה.

אני מודע לזה שחיפושית יותר אמינה אבל בכל זאת אני רוצה מיני בגלל שזה חלום ישן+ כיפית+ מיוחדת.

יש לנו עוד מכוניות בבית כך שהזמן שאני ישקיע במיני יהיה מרצון ולא מהכרח.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין להן את אותו הקסם...

דניאל

נמרוד

מי אמר שמיני תהיה פחות אמינה מחיפושית?

מי שאמר את זה זה מישהו שלעולם לא היתה לו מיני כנראה... המיני הן אמינות, פשוטות ונוחות לטיפול - לפחות לדעתי. לי היו שתיים, ועד היום אני מצטער שמכרתי (את השניה, הראשונה התפגרה).

Fazer

תודה.

אני מודע לזה שחיפושית יותר אמינה אבל בכל זאת אני רוצה מיני בגלל שזה חלום ישן+ כיפית+ מיוחדת.

יש לנו עוד מכוניות בבית כך שהזמן שאני ישקיע במיני יהיה מרצון ולא מהכרח.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...