Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל מנעולי הדלתות בסיטרואן קסנטיה מסתובבים על ריק

yaron1
שימו לב! השרשור הזה בן 5484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי נעילה מרכזית ,אך במקרה ויש לי תקלה בפתיחת הדלתות אין לי אפשרות לפתוח ידני כי המפתח מסתובב על ריק

בשלושת הדלתות (2 קדמיות + בגאז ) תופעה מוזרה ביותר !!!!

אפשר לקבל עזרה או הסבר מה לעשות זה מאוד ברור לי שלא מדובר בבלאי של מנעולים כי עקב הנעילה המרכזית הם לא היו בשימוש , האם יתכן שמחוסר שימוש קרה משהו שמשותף לכולם .

תודה עבור התיחסותכם

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב רב

נסה ללחוץ פנימה בדלת נהג ואז לסובב

ככה זה עובד אצלי

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1: כמו שאמרו מעלי, תנסה ללחוץ פנימה ואז לסובב (ככה אצל חבר ברכב)

2: ייתכן והחליפו לך את הסוויץ' והמפתח פשוט לא מתאים לדלתות (לחבר אחר היה אותו סיפור עם סובארו די אל 88, אז היו לו שני מפתחות, אחד לסויץ' ואחד לדלתות)

G-Media

יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע ותקשורת.

www.g-media.org

052-5634010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב רב

נסה ללחוץ פנימה בדלת נהג ואז לסובב

ככה זה עובד אצלי

שא ברכה

ואו חשבתי לרגע איך לא חשבתי על זה !!!

ניסיתי גם בדלת נהג וגם בשניה :cry: ולא עבד ,האמת שהמנעול כמעט ולא נילחץ פנימה

1: כמו שאמרו מעלי, תנסה ללחוץ פנימה ואז לסובב (ככה אצל חבר ברכב)

2: ייתכן והחליפו לך את הסוויץ' והמפתח פשוט לא מתאים לדלתות (לחבר אחר היה אותו סיפור עם סובארו די אל 88, אז היו לו שני מפתחות, אחד לסויץ' ואחד לדלתות)

רעיון הסוויץ נחמד , אבל במקרה שלי לא נראה לי .הרכב אצלי 9 שנים וכשאני רכשתי אותו הייה די חדש עם 50,000 קמ ולא נראה לי שהיתה סיבה להחליף סוויץ . בעינין הלחיצה פנימה לצערי לא נלחץ !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...