Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חויבתי על דראמים ודיסקים בתקופת אחריות

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 5478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במשך 3 שנים החליפו לי פעמיים דראמים וברקסים במשאית, רנו מידלום 06 במסגרת אחריות, ללא תשלום.

השבוע הייתי צריך (שוב) החלפת דראמים ודיסקים. היום ראיתי שחויבתי על הדראמים והדיסקים בטענה שהאחריות לא כוללת החלפת דיסקים ודראמים.

חשוב לציין שאני עדיין במסגרת אחריות 3 שנים, ועוד לא הגעתי לשנה רביעית (אחריות מורחבת אגב בתוספת תשלום).

מה אתם אומרים ? חויבתי על 4XXX ש"ח, למה בדיוק שאני יוותר על כזה דבר ? עד היום החליפו לי את זה ללא תשלום, ואפילו כשעדיין לא נכנסתי לאחריות שנה רביעית החליטו לבטל את זה, למי כדאי לפנות ? באיזו דרך לדעתכם ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר נכנסת לאותו המוסך כבר 3 שנים אז ישנו תיעוד של הרכב והעבודות עליו במחשב המוסך לא? הוכח להם כי כבר החליפו ללא תשלום.

האם יש לך אי אילו קבלות או רישומים בספר הרכב על הדברים שבוצעו בעבר ברכב?

אתה יכול לפנות לסוכנות בה רכשת את הרכב לגבי הנושא הזה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובן שאני יוכיח להם שבעבר החליפו לי ללא תשלום, אבל דבר אחד אני מנסה להבין, בד"כ דראמים וברקסים לא כלולים באחריות מפגוש לפגוש ? זה משהו חדש שאני המצאתי או מה ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילקים מתכלים כגון רפידות בלם, דיסקים, דראמים, מצמדים וכד' כמעט לעולם לא יכוסו במסגרת האחריות.

החלפה במסגרת האחריות של חלקים כגון אלו תהיה במסגרת מחווה כלפי הלקוח או בעקבות תקלה סדרתית שידועה ליצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תנאי האחריות רשומים בחוברת האחריות שניתנה לך, למידע נוסף ניתן לפנות למרכז פניות הלקוחות בטלפון 1-800-224849 או לפנות ישירות דרך אתר האינטנט."

ציטוט מאתר רנו.

בהצלחה. :wink:

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי מאוד שהתנאים של האחריות שלך לא כוללים את החלפים האלה למשל אחרי שנתיים או קצת יותר.

יכול להיות שאחרי שנתיים יש לך אחריות רק למנוע,גיר או כל דבר אחר.

כל חברה והתנאים שלך תבדוק את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע על מישהו, שהחליפו לו חלקים כאלו במסגרת האחריות.

אחריות מכסה תקלות. אם אחרי שנסעת 50000 ק"ם נשחקו הברקסים, זה לא תקלה, זה בלאי ידוע מראוש, ואני לא מבין, איך האחריות קשורה כאן. חלקים אלו הם על אותו משקל כמו שמן מנוע, פילטר אוויר, פילטר שמן, ואם תרצה, גם סולר במיכל.

אבל, אולי בענף המשאיות המצב שונה, בענף המכוניות הפרטיות דברים כאלו מוחלפים בתשלום מהיום הראשון של הרכב על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...