Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Seat Ibiza FR & León CUPRA Facelift

מצמץ
שימו לב! השרשור הזה בן 5459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקונסולה המרכזית בליאון פשוט רחבה מדי ובהירה מדי. פשוט מפתיע עד כמה סכומי העתק שמושקעים בפיתוח מכונית חדשה כנראה נגמרים בדיוק כשנכנסים פנימה. אותה בעיה קיימת אגב גם בלוח השעונים של הפוקוס והמונדאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט מתחילים לאכזב מבחינת העיצוב. הלאון שנת 2004 והאיביזה שנת 2008 הכי יפות שהיו. מאז המצב רק מדרדר :roll:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגוש הקידמי מזה לא מתאים ללאון, כאילו בכלל, איך הם לא ראו את זה?

הסלון בלאון ליגה, אבל באיביזה ? הדאשבורד הזה כלכך מכוער שלפי כיעור שלו יכול להתחרות עם דאשבורד של יונדאי אקסנט 95.

דרך אגב FR אוטומטית? חחממם אז לפי כמה אנשים פה בפורום, זה לא יכול להיות רכב ספורטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיריט - היא DSG. זה לא "אוטומטי" במובן המסרס-כוח של המילה.

אגב - זה רק אני או שזה קצת מוזר שההספק של ה- FR נשאר 150 ? האם המשקל שלה עלה בנוסף ?

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ההספק של הקופרה נותר בעינו. הבעיה עם שתיהן, היא שהן לא מהירות יותר מהקופרה וה-FR היוצאות מאפס למאה אלא רק בהאצות הביניים, עקב גיר ה-DSG המעולה שמקזז כמה חצאי שניות בהאצות.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני חושב שהם פשוט העתיקו את התחת של הסיאט טולדו ושמו אותו בתחת של הלאון קופרה??

toledo-%281%29_wa.jpg

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב FR אוטומטית? חחממם אז לפי כמה אנשים פה בפורום, זה לא יכול להיות רכב ספורטיבי.

רציתי להגיב פה תגובה עוקצנית אבל פשוט, אל תהיה ילד.

לנושא השרשור,

אני לא יודע מה פגע במעצבים של סיאט אבל זה פשוט על הפנים, הם מישום מה החליטו להרוס כל עיצוב של כל רכב בחברה.

מזל שיש את הכיסאות הללו כנק' אור.

בלי קשר לעקיצה של הבחור עם המזדה ה"ספורטיבית" אני חושב שצריך גרסאות ידניות, לא כי אין ספורטיביות אוטומטיות אלה כי פשוט עם תיבה ידנית יהיה יותר כיף,ומבחן הכיף ברכב הזה הוא הכי חשוב, אני מקווה שברמה הטכנית ביצעו גם שיפור בהתנהגות

במילה אחת : אכזבה

נ.ב : ועוד שצצות להן עוד ועוד מתחרות, מהם הם חשבו?

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין האיביזה ה-FR/קופרה הנוכחית לקודמת

למרות שיש לשתיהם את אותם הספקים

לקודמת היה מנוע 1.8 טורבו 20VT

לנוכחית יש את ה-1.4TSI

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...