Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה רומסטר או אוקטביה

goose
שימו לב! השרשור הזה בן 4824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בעל פאביה 2003 דגם קלאסיק 68 כ"ס ומאחר והמשפחה גדלה אני מעוניין להחליף לרכב גדול יותר ומרווח

כרגע עומדות בפני שתי אופציות:

1. אוקטביה שנת 2006 1600 סמ"ק אוט'

2. רומסטר 1600 סמ"ק שנת 2007 אוט'.

רציתי לדעת לגבי שני הרכבים האלו מבחינת נוחות,צריכת דלק ,מטען אחורי ,ומקום לשני תינוקות.

ישנה בעיה גם למצוא את הרומסטר בפרטי.

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי עמדו בפני אותה התלבטות לפני זמן מה, רק עבור רכב חדש מהסוכנות.

בסוף נרכשה הרומסטר, מפני שמרווח הפנים מאחור היה עדיף משמעותית (באופן כללי הרכב מרווח יותר), ותא המטען היה נוח יותר לטעינה ובעל פוטנציאל ליותר מטען. לא שזה של האוקטביה קטן, אבל ברומסטר זה יותר נוח.

בשני הרכבים לא תהיה בעיה להכניס 2 עגלות בתא המטען.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אני התרשמתי אחרת,המושב ברומסטר צר יותר ותא המטען קטן יותר.

אם מאחור ישבו רק 2 תינוקות,הרומסטר מספיקה.

לא שהרומסטר אינה שימושית ומרווחת אך סבורני שהאוקטביה נהנית ממושב אחורי רחב יותר ומתא מטען גדול יותר.

אם האוקטביה הספיציפית היא גם 5 דלתות אז גם ההעמסה קלה (אם כי אין שום בעיה אמיתית עם דגם 4 הדלתות).

היות ויש לכם פאביה ואתם מעונינים להחליפה במשהו מרווח יותר,הייתי שוקל את האוקטביה דווקא.

שתיהן מגלות אמינות טובה ושתיהן חסכוניות למדי.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור,

קיים רומסטר חדש (0 ק"מ) עם מנוע 1.6 בנזין, תיבה אוטומטית באוטודיל, המוצע במחיר 99,900 ש"ח.

אני ממליץ לבדוק את האפשרות.

אפרים

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביצענו נסיעות מבחן באוקטביה וברומסטר, באוקטביה ישבתי מאחור עם אחותי ועם נציג המכירות, ולא היה לי מקום לזוז. מרווח הרגליים היה אפסי (למרות שהנהג והנוסע מקדימה לא ישבו עם הכיסא לאחור), וכך גם רוחב המושב.

ברומסטר היה שונה לחלוטין. היה המון מקול לרגליים (תנוחת הישיבה מעט זקופה יותר), וכן יותר מקום ברוחב (המושב האמצעי מוסט מעט קדימה, זה עוזר קצת).

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האוקטביה הספיציפית היא גם 5 דלתות אז גם ההעמסה קלה (אם כי אין שום בעיה אמיתית עם דגם 4 הדלתות).

אין כזה דבר אוקטביה 4 דלתות (אלא אם נעשה משהו במתיחת פנים ואני לא יודע מזה).

יש לה תצורת נוצ'בק (שנראית כמו סדאן ותא המטען נפתח עם חלון- מאוד נוח להטענה) וסטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון היחידי של הרומסטר זה הגובה הפנימי של הרכב. מבחינת איכות הוא 3 דרגות מתחת לאוקטביה ומרגיש זול מכל כיוון האוקטביה איכותית ותתן לך איכות נסיעה {נוחות,בידוד רעשים,עיצוב תא נוסעים} ברמה משמעותית יותר טובה אם תמצא אקזמפלר שמור לך עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לדבריו של pizo, יש לזכור כי הרומסטר מבוסס על הפאביה (אפילו הדש-בורד זהה), שאינה בקטגוריה של האוקטביה.

אפרים

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחב פנים ברומסטר מצויין רק מאחור, מקדימה היתה לי הרגשה של צפיפות.

אחיזת כביש ובידוד רעשים באוקטביה יותר טובים.

המושבים לא היו לי נוחים בשתי מכוניות. ברומסטר, לדעתי, המושב יותר גרוע.

באוקטביה לא היה לי נח לרגליים מאחור, הרגשה של צפיפות, אבל לכיסאות תינוק זה לא רלוואנטי.

שתי המכוניות מתאימות להרכב משפחתך.

רומסטר שימושית מאוד, במיוחד אם לא מודעים לזה, מסתכלים עליה מחוץ לקופסא, לממדים חיצוניים,

ולאחר מכן מגלים את מרחב פנים ובגאז' גדול ונח.

אוקטביה נותנת הרגשה של רכב יותר איכותי וברמה קצת יותר גבוהה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני בעליה הטרי של רומסטר סקאוט 2011. אני לא מכיר את דיגמי 2006, אבל עצתי לך: לך על חדש מהחנות!

דגמי 2011 מצויידים במנוע TSI שמבחינתי מהווה מהפיכה של ממש. מנוע קטן, מאוד חסכוני, מאוד ירוק ומאוד חזק.

אני מתלהב מהאוטו בצורה בלתי תתואר. האוטו מצוייד בכל הטכנולוגיות החדשות (מנוע TSI, גיר DSG) וזה בונה אוטו מאוד איכותי ויוקרתי.

בקשר לשאלתך: אני מאוד רציתי את האוקטביה, אבל הלכתי על הרומסטר בעיקר בגלל שהאישה והילדים העדיפו אותה וגם האספקה של אוקטביה היתה מאוחרת הרבה יותר. אכן ניסיתי את שתיהן ונראה שלרומסטר יותר מקום מאחור. גם אם אני (186 ס"מ) לוקח את המושב לאחור מלא, עדיין יש מקום לרגלי היושב מאחור, ילד או מבוגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...