Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה של סוזוקי סמוראי - שאלות ובירור כללי

addicted
שימו לב! השרשור הזה בן 5483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעונין בלקנות סמוראי מהשנתון 87,

מנוע 1300,

מה העלות אחזקה של ג'יפ סמוראי ?

צריכת דלק ?

עלויות טיפולים ?

רכב זול לאחזקה ? בעיקרון אני עובד על הרכבים שלי לבד, האם הסמוראי גם רכב שאפשר לעבוד לבד או מסובך ?

מאיזה רכבים ממשפחת סוזוקי ניתן לקחת חלקים לג'יפ הזה ? כגון מנוע, גיר, וכל הדברים האחרים ?

האם יש מלאי חלקים או שקשה למצוא חלקים ?

תודה מראש לעונים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמוראי נחשב לרכב אמין מאד יחסית לגילו, עלויות אחזקה-תלוי במצב הרכב: אל תשכח שמדובר ברכב בן 22 שנה שסביר להניח שעבר הרבה התעללויות והרבה בעלים.

רכב שטופל בצורה טובה יוכל לשרת אותך בעלויות נמוכות מאד (בממוצע שנתי כמה מאות שקלים לחודש) ולעומת זאת רכב מוזנח יעלה הרבה מאד גם בעבודה עצמית.

הרכב נוח מאד לעבודה עצמית וקיים חומר רב ברשת כמעט על כל תקלה ושיפור אפשריים-ממליץ בחום לקנות את הספר של היינס לפני תחילת העבודה ולהיצמד אליו בעבודה עם הרכב.

צריכת דלק נעה בין 11-6 ק"מ לליטר תלוי בעיקר במצב הקרבורטור ומידת הצמיגים.

לגבי חלפים: בעקרון מנוע ניתן לקחת מסוויפט, לא ידוע לי על בעיה של זמינות חלפים-מקורי יש במכשירי תנועה אבל המחיר גבוהה ועדיף לנסות לחפש קודם תחליפי (בעיקר במייסבים ומחז"שים שזה עיקר הבלאי של הרכב)

חפש את הרכב הכי טוב שתוכל למצוא (אם אתה מתכוון לטייל חפש רכב עם מידת צמיגים 215 מאושרת) -קח את הזמן ותבדוק טוב כל רכב,לא חסרים רכבים בשוק.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה דווקא 87? מ88 והלאה הסמוראי הגיע עם סרנים רחבים יותר ועדיפים.

אין בעיה של חלקי חילוף בשנתונים האלו. היחידים שסובלים מבעיה של חלקים הם הדגמים הישנים יותר (84-86) עם המנוע הקטן 1000 סמ"ק.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...