Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה-לא ראה שטח

אילן.ב
שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חח אתה לא יודע כמה זה כיף עד שלא תנסה באמת.

תתלווה אל חבר עם ג'יפ, ותתחרע :)

זה מה שקורה תמיד עם אביעד, הוא קונה איזו גרוטאה, מצלצל אלי אני בא עם הג'ימני ויוצאים לחפש שעשועים :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה כול כך הרבה, כול קיץ היה לי באגי אחרת.

הכי חייתי זו הגולף 1300, שעשיתי לה הגבהה מאחורה... היתה מדהימה, חולות של ים חופשי עפה.

ד"א כול רכבי הבאגי עשיתי להם מיכל דלק צהוב מקדימה.

שטחים שהרכבים האילו נסעו מחופי אור עקיבא עד הרי חורשן ברמות מנשה.

כול טיול 4 גלגלי ספר, משאבה חשמלית, 20 ליטר מים, 20 ליטר דלק, 10 ליטר שמן, וכמה כלים אוניברסלים.

מהבוקר עד השקיעה.

היום כבר אין זמן לדברים האילו.

28-02-08_1432.jpg

SSA40842.JPG

SSA40829.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהיה שלשום בתחנת פז מחלף שורש קיבל שיעור מעניין כשהמתנדבים הביאו גרר לקחת אחד כזה שבא לתדלק שם. אותו הם לקחו למעצר היות וסיכן 2 ילדים קטנים וגם היה מספיק אידיוט לומר להם שהוא נוסע רק בהרים-לא על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כאן :lol:

לא יודע מה יש ל-205... עבדו עליה במוסך שלוש שעות ולא הצליחו להניע... באמת מוזר. כשהאוטו יניע, נארגן עוד טיול:lol:

אגב אני תמיד נוסע עם ביטוח חובה.

חח אתה לא יודע כמה זה כיף עד שלא תנסה באמת.

תתלווה אל חבר עם ג'יפ, ותתחרע :)

זה מה שקורה תמיד עם אביעד, הוא קונה איזו גרוטאה, מצלצל אלי אני בא עם הג'ימני ויוצאים לחפש שעשועים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק במחיר הזה אין ממש רכב שטח שמשתווה אליו, אבל תראה מה 1800 שקל יכולים לרכוש לך,

205 "ראלי" (אפשר לדעת לפי הכיתוב הצנוע על צד הרכב).

מפורסמת ביד 2 והמוכר רושם "חיה בשטח", מסתבר שהוא יד ראשונה:|

o1111467522009041416044.th.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואביעד מאמין שהמוכרים חיים בסרט, ב1400 הוא קנה אוטו נוסע עם טסט ונסע איתו בכביש ואחרי שנגמר הטסט נגמר גם האוטו (בשטח מן הסתם), רכבים לשטח בלבד לא ימכרו יותר מ600-800 ש"ח תלוי במצב הרכב.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...