Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב כבר המון זמן (רכב ב20-25K לבחור שהקשיב לקצת יותר מדי שמועות) [כ"ע]

אלעד23
שימו לב! השרשור הזה בן 5466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אני חדש כאן. אני מחפש רכב יד שנייה בתקציב של 20-25 אלף. כל מה שאני מתעניין בו אומרים שיש לו בעיה כלשהי. סוזוקי בלנו-אין לה שוק, הונדה סיויק-לא בטיחותית, פיג'ו 206- בעיות חשמל, אופל קורסה-מלא בעיות, פולסווגן פולו וסיאט-חלקים יקרים ומאזדה לאנטיס לא ממש לתקציב שלי. אז מה כן אני יכול להביא???? כבר השתגעתי, אשמח אם תייעצו לי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

בקצב הזה של קבלת ההחלטות אתה תמשיך לנסוע במרצדס (אגד) עוד הרבה זמן.

לכל רכב יש יתרונות וחסרונות. תעשה לעצמך סדרי חשיבויות - מה הכי חשוב לך (נניח אמינות) ומה הכי פחות חשוב (נניח שוק במכירה) ואז תחליט.

במקומך - הייתי מחפש מה אני יכול לרכוש בתקציב שלי - ואז מסנן מבין האופציות. חפש רכב שבעליו שמר עליו, טיפל בו, ותיחזק אותו כראוי, ופחות תחפש שם כזה או אחר. תתחיל לראות מכוניות ותראה למה אתה מתחבר. מה יביא לך חיוך בבוקר כשתיכנס אליו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להיכנס לשיקוליך הכלכליים אבל בתור אחד שעבר את הגיהנום הזה לפני 3 חודשים הבנתי שאין ברירה אלא לקחת הלוואה (אם אפשר מהבנק /דרך חברת מימון) כי בתקציב הזה אין רכב סביר שלא קרעו אותו מבחינת ק"מ או שאין לו עבר מכני/תאונתי מפוקפק.

יש מציאות ואולם הן לא רבות.

אני מכרתי רכב ב-15K ומכיוון שאני עובד אושרה לי הלוואה של 40K מה שמתח את התקציב שלי באופן משמעותי.

אם אתה עובד,אתה יכול להיכנס לחברת ליסינג,לשלם חלק מהסכום כמקדמה ולקבל רכב טוב בהרבה מזה שתמצא בחוץ בתקציב.

גם אני חיפשתי מאזדה לאנטיס שמורה חודשים על חודשים וכמעט רובן המוחלט יוצאות השכרה/ליסינג +ידיים פרטיות=רכב גמור.

הרכב הבטיחותי יותר הוא הצרפתי מהיפני אבל מבחינת שוק מכירה ואמינות לאורך זמן המצב בדיוק ההיפך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קולאטי, כנראה שאתה צריך לחפש טוב יותר.

לא מזמן חיפשתי עם חבר לאנטיס, ויש הכל מהכל בשוק. מנבלות מתות עם תאונות שלדה ב15K ועד שמורות עם קילומטראז' נמוך ללא תאונות שנדרש עליהם 10K מעל המחירון :screwy:

לפותח השרשור - אם אתה חושב בתקציב שלך קיים הרכב המושלם אתה טועה. בכל רכב שתקנה יהיו חסרונות, והמטרה היא להתאים את החסרונות לדרישות שלך. לשם הדוגמא, אם אתה מתכוון לרכוש רכב שישמש אותך לשנים ארוכות, מה אכפת לך אם יש לו או אין לו שוק?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה יש משהו במה שאתם אומרים. משום מה עד עכשיו נפלתי על ערסים שמנסים לבלף אותך והם לא אמינים. זה באמת מזל למצוא איזה מציאה במצב טוב. אבל אני אמשיך לחפש, החיפזון מהשטן כמו שאומרים.

תודה לכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית רושם את הדרישות שלך מהרכב המבוקש במקום "להרביץ" סטיגמות מפחידות היה יותר קל:

איזה גיר אתה מעדיף?

הרכב מיועד בעיקר לנסיעות עירוניות או בינעירוניות?

רכב עם מראה ספורטיבי/משפחתי/מיני?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...