Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[חדשות רכב] מרצדס AMG SLS (סקיצות) + תמונות פנים הרכב

מצמץ
שימו לב! השרשור הזה בן 5458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אהבתי את פנים הרכב במיוחד.

במקארן הוא היה נראה יפה ואקזוטי בהרבה.

בכלל אני לא אוהב את כל החומרים שמרצדס משתמשים בדגמים האחרונים, וזה כולל את ההגה המוזר הזה וכל הכפתורים השחורים הקטנים שנראו כאילו הגיעו מרדיו משנות ה80.

לעומת זאת לעיצוב החוץ יש פוטנציאל.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי קודם מעצבים את החוץ ורק אחרי זה את הפנים.

החוץ נראה טוב מאד, הפנים דורש שיפור (שמרני מדי לטעמי).

אבל אני בספק שזה באמת יהיה הפנים הסופי במיוחד בגלל שהמראה החיצוני עוד לא סגור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר רציתי לשאול את S^M אם הוא מכיר את הsl300 gullwing המקורית, ואז ראיתי שהיא נמצאת בסמלון של המגיב השני.

העיצוב הזה מתבסס עליה.

מדובר באחת האגדות הגדולות בעולם הרכב, מה שנחשב לסופר קאר הראשונה, ואחת המכוניות הנחשקות בעולם.

4.-Mercedes-Benz---%2756-Mercedes-Gullwing.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ידידי.

דבר ראשון לא מדובר ביורשת כיוון שההבדלים בין שנות החמישים לימנו תהומיים.

דבר שני הSLR היא החזרת עטרה ליושנה של הSLR המקורית.

SL וSLR- מאפייני עיצוב כן, תפיסה ממש לא. הSLR המקורית הייתה מכונית מירוץ שהשתתפה בלה מן (בעלת סיפור טרגי, הנהג איבד שליטה והרג 80 צופים כולל עצמו), המכונית יותר נדירה ויקרה מSL רגילה, גם בימנו וגם אז (למרות שלאחר הטרגדיה גנזו את היצור כדי להזדהות עם הקורבנות)

הנה היא-

Img_1917.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שאת המונחים "ירושה" ותפיסה עיצובית" אנו מפרשים באופן שונה. אפילו בור כמוני יכול להניח שקשה למצוא קרבה מכנית בין מכונית משנות החמישים למכונית עכשווית, במיוחד מתקדמת כמו ה SLR. בכל מקרה את הדלתות ואת הפתחים בכנפיים הקדמיות שהם סממני העיצוב אליהם התייחסתי, קיבלה ה SLR מה SL 300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמונה זה דבר שאינו מוכח. אם תלמד מאחרים שמבינים בעניין, אולי גם האמונה שלך תהפוך לאמת ולא תשאר כטעות.

הנה קישור לאתר הרשמי של הרכב באנגליה, שם הוא מיוצר. לחץ בבקשה על האייקון history וראה לאיזו מכונית האתר יוביל אותך אחר כבוד.

http://www.slr-uk.com/index.php

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו מהמם! אהבתי מאוד את העיצוב פנים במיוחד את כל הכפתורים של המצבי נהיגה ואת העובדה שיש מקום לשים את היד שאתה מפעיל את הג'ויסטיק שחס וחלילה לא תתעייף היד:-P

יש איזה מישהו שרוצה לקחת אותי כ"בן חסות" ולהיות המאסטר שלי למכוניות וללמד אותי כל מה שהוא יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמונה זה דבר שאינו מוכח. אם תלמד מאחרים שמבינים בעניין, אולי גם האמונה שלך תהפוך לאמת ולא תשאר כטעות.

הנה קישור לאתר הרשמי של הרכב באנגליה, שם הוא מיוצר. לחץ בבקשה על האייקון history וראה לאיזו מכונית האתר יוביל אותך אחר כבוד.

http://www.slr-uk.com/index.php

מוזר קצת להיות צד לויכוח מיותר לחלוטין : ה SLR משנות החמישים מבוססת כמובן על SL 300. ה SLR המודרנית היא אינטרפרטציה מודרנית על אותו נושא. סיימתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי קודם מעצבים את החוץ ורק אחרי זה את הפנים.

החוץ נראה טוב מאד, הפנים דורש שיפור (שמרני מדי לטעמי).

אבל אני בספק שזה באמת יהיה הפנים הסופי במיוחד בגלל שהמראה החיצוני עוד לא סגור

הפנים סגור, והחוץ סגור והכל סגור, מסתובבות ברשת כבר כמה חודשים תמונות שלה בהסוואה כבדה מאוד. הרכב גמור וסגור, עכשיו רק בוחנים אותו בכול מיני נורבורגרינגים למניהם וזהו, אם אני לא טועה הוא אמור לצאת בגרסה סדרתית עד תחילת שנה הבאה

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...