Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין פיג'ו 206 לבין פיג'ו 307 לבין יונדאי גטס..

Vipassana
שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקציב שלי הוא עד 41-42 אלף שקלים סופית.

איזה רכב מהרכבים הנ"ל שרשמתי בכותרת ישרתו אותי מבחינה תקציבית?

על מהם מומלץ עבורי? התכנון הוא כרגע לקנות רכב לא לנסיעות ארוכות.

מבחינת נוחות, מראה, תקציבית, מודל, וכו'.

זה התקציב שלי ואני רוצה רכב כמו שראיתם קטן וחביב למדי, אני מאוד אוהב את פיג'ו 206 ו-307 בעיקר בגלל העיצוב שלו. ה-307 לוקח כמובן את 206.

השאלה שלי כמובן מה ההבדלים גם בדגמים XR, XT, XS ומה הכי זול בתקציב שלי שאפשר להביא במודל גבוה יחסית? נגיד 2002 עד 2004 בטח.

ולגבי הגטס אותו הדבר. יש את GLF ואת GLS. מבין השלושה מי לוקחת לצרכים שלי? שכחתי שגם לי אמרו שה-206 עושה בעיות בגיר ובמערכת החשמל. האם ה-307 גם כזאת?

תודה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגטס (לפחות בתיאוריה) תתן לך את האמינות הטובה מבין השלוש. לעומת זאת, שני הרכבים של פיג'ו עולים עליה בסעיפי הנוחות, בטיחות, צריכת הדלק, אם אני לא טועה גם מרווח הטיפולים שלהן גדול יותר.

אגב, ה307 היא משפחתית קומפקטית בניגוד ל206 והגטס שהן בסגמנט הסופרמיני, אם אתה לא צריך רכב גדול אתה יכול להוריד אותו מהרשימה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא לאילו מטרות נועד הרכב. אם אתה צריך רכב מרווח יותר עם תא מטען גדול כי אתה צריך לנייד משפחה, אז ה307 תתאים לך יותר. אם אתה נוהג ברכב לבד ומחפש להכנס למקומות חניה צרים בתל-אביב הרי שתעדיף סופרמיני כמו ה206. תעשה חיפוש ביד2 ותראה עד אילו שנתונים אתה יכול להגיע במגבלות התקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שהרכב ישרת גם את המשפחה. לכן אני לוקח גם אוטומט.

307 יקרה קצת מה-206 לא?

אפשר להביא למשל גטס במודל 2005 ב-40 אלף שקל עפ"י המחירון שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הגטס 2005 מגיעה מליסינג (ויש לי תחושה שכך הדבר) הרי שהיא מגיעה עם כרית אויר אחת ואם אני לא טועה גם בלי ABS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין ה-XR ל-XT?

עם תקציב כמו שלי אני יכול להביא 1.6 אני חושב שזה גם בסדר.

ה 1600 כבדה כמו טנק.

ההבדל במחיר בין 1600 ל 2000 לא גדול, והתמורה של ה 2000 גבוהה יותר.

ההבדל בצריכת הדלק כמעט לא מורגש. ה 2000 סמ"ק משייט בסל"ד נמוך יותר מה 1600,

ויוצא מהמקום יותר בקלות כי יותר קל למנוע לסחוב את המשקל הכבד של הרכב.

ב XT יש חיישני אור / גשם , ריפודי קטיפה , חישוקים 16" , מיזוג בקרת אקלים ,ריפודי קטיפה , ואולי עוד משהו או 2 ששכחתי. אבל זה העיקר.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ה-XT עולה קצת יותר יקר מה-XR.

בטח ה-307 בדגם ה-XT יקרה מעט מה-206.

יש XR XT XS XSI

XSI זה הספורטיבי, מושבי עור סנרוף ,מאוד מאובזר.

XS זה התפשרות בין ספורטיבי למשפחתי, מאוד מאובזר (שאגב, מגיע יותר מהר מ0-100 - מנוע 2.0)

XT זה הדגם המפואר שמגיע עם ריפוד קטיפה ואבזור ענק.

XR זה הדגם הכי פשוט, בסיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בתקציב כמו שלי אני אתפשר על XT או XR ועל 1.4 או 1.6 שיספיקו לי בהחלט לצורך צרכיי.

השאלה מה בתקציב אני יכול להביא 206 או 307 במודל 2003-2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אם אתה הולך על 307 - ב "top trade" שמעתי שיש 2004 שעשתה 40,000 ק"מ.

יש מוכר בירושלים (פרטי) - שפירסם ב"יד-2" 307 מ 2004 עם 65,000, יד שניה - אוטומט - מאובזר קומפלט עם כל הפינוקים -

שכדאי לנסות לדבר איתו. קוראים לו מיכה. תעשה חיפוש עליו ביד-2.

המוסכניק שלי אמר לי ש 307 יותר יקר בחלפים - "זה אוטו מתקדם ושונה מאוד מה 206", כדבריו.

אם משווים בין שני הרכבים באותו שנתון- ה 307 יהיה יקר יותר מה 206

לגבי ההבדלים בסוגים השונים - היה לי 206 1400 המפואר (עם שליטה מההגה על הרדיו). הפטנט הזה מבטיח שבזמן שאתה מעביר בין רדיו לדיסק ומשחק בתחנות/מעביר שירים, משנה את הווליום - הכל נעשה כשהמבט שלך נשאר על הכביש ולא על הרדיו. לכן - מבחינה בטיחותית אני ממליצה על האבזור הנוסף.

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...