Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אך אפשר להדביק פרספקס עם פרספקס?

0ZiRo0
שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי נראה ש6 מ"מ יהיה דק ויעשה רעשים, פרספקס הוא גמיש. אבל תנסה ותראה, אולי אני טועה.

דבק אפוקסי הוא חזק מאד מאד, אחרי ייבוש ארוך הוא יהיה חזק יותר מהפרספקס עצמו.

בכל זאת נראה שהחומר המרדים יהיה הכי טוב, הבחור אומר שאבא שלו בתחום אז הוא בטח יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפשרות זה דבק F-104 של אדסטיק, אבל זה דבק שמאוד מלכלך ועושה "חוטים", אז צריך לעבוד בזהירות עם מזרק גדול או משהו דומה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששש זה 12 מ"מ , רק שאלי לא יגלה...8)

12 מ"מ זה יפה, יעשה עבודה טובה לעניות דעתי.

אם יש לך אפשרות בצע בלוחות מגרעת, ככה שכל דופן תשקע כמה מ"מ אל תוך הדופן השניה, זה יקנה לך חיבור מאוד חזק.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 שנים מאוחר יותר...
יש מדריך איך להמיס פרספקס בעזרת חומר כמו טרפנטין או משהו דומה ואז עם זה להדביק לוחות.

כשאני יהיה בבית אני יתן קישור למדריך.

עוד לא הגעתה הביתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...