Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכוני האסקורט

yaron_z
שימו לב! השרשור הזה בן 7918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הותקנו היום במזל-טוב פאלקן SINCERA חדשים במידות 175/70-13 .

קוד דגם SN806.

הגעתי למכון הרישוי "חן" בפרדס חנה (יש צורך לציין - קראו בהמשך...) .

במשרד הממוזג והנעים (לעומת הברנדה המאווררת) טיפלו בי תוך 5 שניות המתנה ושלום שלום... ואז הבחור שזכר אותי מהטלפון אומר לי את המחיר "165 שקלים"... אני בתגובה אומר לו "איך? חבר שעובד במכון רישוי (עמית...) אמר לי שזה 15 ש"ח.., אין עלי 170 ש"ח (באמת לא היו עליי... נשאר לי רק עודף 70 שקל מהפנצ'ר מאכר שאגב לקח 770 ש"ח על הצמיגים+איזון+התקנה...), הפקידה נותנת לי את האישור החתום ואני מגלה טעות רשום 175/70-15... בקיצור מדפיסים לי מחדש... ואז היא אומרת לי "סע לשלום" אני המום שואל "מה?????"... והיא אומרת לי לקפל את האישור ולשים ברשיון...

יש עוד אנשים טובים בארץ!

:D:)

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לי ?

שינית גודל מהמקורי וזה היה כל התהליך.

כלומר , מחר לצורך ההנחה אני יכול להתקין על ה 6 18" (שייראו מעולה) , לשלם 15 ש"ח ולסוע לדרכי ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יאשר לך לשים על ה-6 18"? בטח שלא חברת הליסינג. :mad:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמו לך בטעות ברישון 15" ??

מילא זה, אבל אתה התווכחת איתם ?

רואים שעוד לא היית בצבא, מפני ששם היית לומר את המשפט :

"נותנים לך תקח, מרביצים לך תברח.."

אם ברישומי משרד הרישוי יופיע 15", תמיד תוכל לשים פחות ולכל היותר להסתכן בדו"ח (למרות שאני לא בטוח עם מקבלים דו"ח על מידה קטנה מידי).

לעומת זאת, חופש המשחק שלך בעתיד היה גדול בהרבה !

חבל,

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המטווח האחרון שלי במילואים, אמרו לשים 10 כדורים במחסנית....

אז שמתי 29, כדי שיהיה רזרבה על כל מקרה.

:multi: :snipersm:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורי קניון אורות. הוא נותן מחירים מעולים על פלאקנים (יותר זול מסטאנר לדוגמה!!) .

עד כמה שאני יודע אמיר (Z-MAN) כנראה קונה אצלו פאלקן אזניס (הדגם הספורטיבי הזה, כמו שיש לג'רמי) במחיר טוב.

בכל מקרה זה 2 דקות נסיעה מהבית שלי אז אם אתה רוצה תגיד מידה ואני אברר לך עליה! .

שמח לעזור.

:D

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין כבר הרבה זמן לרכוש צמיגים חדשים (למרות ששלי עדיין במצב טוב - 2 toyo 2 +yoko )אם תוכל לבדוק לי 4 צמיגים פאלקן אזניס במידה 195\50\15 או 205 \50\15 או 205\45\15 ( אני מאוד רציני ) אני מודה לך מראש (אם תוכל כמובן....)אם תרצה אני אגיע עד אליך וניסע לבדוק :wave::wave2:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...