Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מיגונים מרכב לשני כליי רכב

איש שטח
שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבור שברולט בלייזר ,ועבור סילוראדו בנזין ,האם מישהו יכול לתת לי כיוון למי לפנות בארץ

פניתי לאספיר ולהם אין , תודה מראש .

בלייזר 2.jpg

הרכב נמכר ועכשיו יש חלקים למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אם אתה לא מצליח להשיג בגתוס, יש לך:

אוברלנד (צפון נראה לי)

ראסטה (יושב בגדרה אני חושב)

כמו כן, אתה יכול לפנות לאגזוזי סלינס באזהת חולון, הוא מייצר גם מיגונים, אם אין לו הוא יוכל לבנות לך במקום.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוברלנד - ארז נכפולגר 050-3424210

נמצאים באזור התעשייה ביבנה

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בעל ידיים טובות וחוש טכני ניתן לעשות לבד.

מבצעים תבנית על קרטון ביצוע שקונים בפרוטות בכל חנות תחביב/ מכשירי כתיבה.

מחפשים בדפי זהב בית מלאכה לחיתוך וכיפוף פחים באזור מגוריך והם יבצעו את החיתוך בהתאם לתבנית הקרטון.

יש לזכור לבצע חורים לקרור הקרטר ובנקודות העיגון.

טיפ אישי - ייצור של 2-3 נוספות יחידות יעלה רק את עלות החמר גלם של היחידות הנוספות.

מכירתם בלוחות 4X4 במחירים אטרקטיבים יכסה את עלות המיגון שלך וככה תקבל מיגון בחינם:-D

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira תודה על הכיוון אשמח אם תימצא אחד שכזה באזור המרכז אני פרקתי את המיגונים המקוריים ולא הסכימו לבצע עבורי העתק של הדוגמא לפחות בשני מקומות באזור המרכז ,ועשיתי חיפוש ב144 ,דפי זהב באזור המרכז לא מצאתי מי שעוסק בתחום שכזה .

אבדוק את שאר המקומות שקיבלתי מהאנשים כאן .

הרכב נמכר ועכשיו יש חלקים למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...