Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ובכן כמו שהבטחתי חווית ליל שישי

אוהד
שימו לב! השרשור הזה בן 7778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו כל יום שישי בלילה אני נפגש עם כל החברים אלו הולכים לפה ואלו הולכים לשם והקיבה שלי אומרת לי אני רוצה לאכול ודחוף...אז זה מה שעשינו הלכתי לתדלק את עצמי וכל הזמן הזה מציק לי משהו יש לי בערך 12 שעות גולף וי 6 ועדיין לא נהגתי בה איפה שאני אוהב, איילון וכביש מס'1 לא עושים לי את זה, השעה כבר אחת וחצי בלילה ואני מנסה למצוא סיבה להפרד מכולם, אומר שלום יפה הולך לאוטו מניע לוקח נשימה ארוכה ונוסע.

חברתי היקרה שואלת "לאיפה?" ואני עונה לה "לעשות כיף" והיא לא מבינה במה מדובר אז אני מפרט לה " אנחנו יוצאים לנסיעה" עוצר בתחנת דלק ממלא חצי טנק של אוקטן 99(כמה דלק האוטו הזה שותה)185ש"ח אבל למי זה מזיז.

מניע שוב ונוסע לכיוון בית שמש, כביש מס' 1 ממש לא מעניין חוץ מאיזה מכונית הפוכה ומרוסקת בצד והמון המון משטרה השעה כבר 2 פנסי התאורה בכביש הופכים לעצים והאור היחיד שיש זה האור של המכונית שלי והנה הגענו הפניה שמאלה לכביש שכולנו מכירים, אשתאול.

אני אומר לחברה שלי הנה הגענו מכניס לראשון לוחץ ועף קדימה לעלייה הראשונה ולסיבובים "המחלקים" הראשונים.

הילוך שני סיבוב ראשון נכנס ולא שומע צמיגים האוטו לא מתרגש כלום, סיבוב שני אותו הילוך יותר גז יותר אחיזה יותר מהר, אני מגלה לאט לאט שמגבלות האחיזה של האוטו הזה נמצאות אי שם רחוק מאיפה שאני רגיל למצוא אותם, וככה המהירות עולה עולה, כך גם ההילוכים עולים ויורדים עוד סיבוב ועוד סיבוב ואני מתחיל להרגיש אותה, את ההנעה האחורית נכנס ומוסיפה לי עוד קמ"שים לסיבובים.

הגג פתוח והסאונד נשמע היטב בבטן והגב מרגש את הסוסים מושכים קדימה כאילו מת העולם

המנוע גמיש מאוד לא תמיד יש צורך להוריד הילוכים בשביל להאיץ מ 3000 יש מספיק כח לשגר את האוטו הזה למנתק בהילוך שני או שלישי ושוב ברקס מוריד הילוך נכנס לסיבוב לוחץ וממשיך הלאה לעוד פיתול ועוד פיתול, אמנם חושך וקשה לראות את כל הסיבובים אבל חלקם אני כבר מכיר ומרשה לעצמי ללחוץ עליה עוד.

בנתיים אני מטפס למעלה 8 מעלות בחוץ הכביש נהיה קצת רטוב ואני מוריד את הקצב ומגלה שאין שום בעיה להעלות אותו שוב, אין סימנים לאיבוד אחיזה בכל גלגל שהוא.

עוצר קצת לנוח בסטף לשאוף אוויר נקי וקפוא אחרי הסדרת הנשימה וקצב הלב אני ממשיך בנסיעה לכיוון הדסה אותו מסלול שאנחנו עושים תמיד אני ממשיך לא לראות אף מכונית בכל הדרך הזו, אני מגיע לאזור נס הרים ומחליט לרדת משם ולא להמשיך לעמק האלה בנוהל.

הברקסים עושים את שלהם ועובדים במרץ ביחד עם הגיר לא מראים שום סימן להתחממות הנוף פשוט מדהים מספר תנים חוצים את הכביש פה ושם ואני משתדל שלא לפגוע בטבע עוד כמה סיבובים מהנים וזהו נגמר הכביש השעה כבר 4 וחצי בבוקר והגיעה ההחלטה המצערת לחזור הביתה.

כביש מס' 1 מחלף בן שמן אני עולה ולידי ניידת תנועה נאלצתי לשמור על מהירות של 120 קמ"ש כל הדרך עד שהניידת פרשה מהכביש ונותרתי לבדי, רגל ימין שכבר התנווה לחצה בעוצה על הדוושה תוך כדי שיתוף של רגל שמאל והמספרים טסים עפים למעלה ואני אומר לעצמי כוס אוחתוק כולם אני עכשיו ט-ס המחוג עף לכיוון 240 קמ"ש שם הוא התייצב פחות או יותר עד הכניסה לאיילון שם עזבתי את הדוושה, הגעתי הביתה ובירכתי על היום בו נולדתי לאדרנלין לקח שעות לשקוע ולחיוך לקח יום שלם לרדת (ברגע שהחזרתי אותה).

I don't drive fast, I fly low

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף כל סוף גולף שגם יפה וגם אופה :lol::lol:

אחרי הסיפור הזה אני ממש מצטער שלא בחנתי את הלאון 4 יותר לעומק.

אוהד קבל :mm_yeah:

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...