Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש הנחות בסוכנויות על רכב חדש?

מיני דיפנדר
שימו לב! השרשור הזה בן 5388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כמה אפשר להוריד במחיר?

יש משהו מקובל?

אני לקראת רכישה של האיביזה החדשה, הDSG רמת גימור +

ואני רוצה להוסיף עוד 2 כריות אוויר וקסנון...

אבל אז זה מאוד מייקר כבר...

עכשיו ראיתי את ה308 בקבוצה 2 ב114,000ש"ח עם 6 כריות אוויר ורושם טוב ממה שכותבים

תחייה את החיים כי מחר תמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק דיברו על העניין הנ"ל בתוכנית "טסט ראשון". נאמר שבעקבות המצב הכלכלי הקיים

הרבה יותר קל לקבל הנחות משמעותיות במעמד הרכישה בסוכנויות הרכב כאשר פעם נאמר שלא היית מקבל אפילו רדיו דיסק

חינם וכיום ניתן להגיע להנחה של עשרות אחוזים.

אני מציע שתיכנס לסוכנות בידיעה שנושא ההנחה על מכוניות חדשות קיים כיום ותתעקש על כך ותראה אם לבסוף זה המחיר ותנאי התשלום (שאגב יכולים להיות בתנאים שונים של פריסות וכדו..) שאתה מעוניין בהם.

שיהיה בהצלחה.

כיום: סקודה סופרב 2013 (שטים לנו בהנאה)

רנו קליאו ספורט 2.0

סיאט איביזה Turbo 20v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה הזמן למי שרוצה לרכוש מכונית חדשה (בתנאי שזה לא מזדה/פורד8)).

אמנם רשמית היבואנים לא מורידים את מחירי המכוניות מפחד חברות הליסינג, ואולם בפועל ניתן להשיג הנחות מכובדות ו/או תנאי רכישה (אשראי, תוספות) נוחים מאד אצל רובם. מבצעים ל"חבר", עורכי-דין, מהנדסים, מה שבה.

אז מי שהתלבט אם להחזיר את הליסינג, זה הזמן.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהחזיר ליסינג ועשה את כל הסיבוב אני יכול לדווח שהנחות קיימות בדמות "מבצע ינואר" שתקף עד 31 במאי וכדומה.

יש יבואנים יותר בונקריסטים אבל יתנו לך חבילת איבזור ב10K.

אני אישית קניתי במבצע של "מועדון הוט". אני אומנם אכן מהנדס אבל מעולם לא הייתי חבר בשום הסתדרות:wink:

הבעיה כאן שמדובר בצ'מפיון. אין הנחה בכסף. אולי צ'ופרים של איבזור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, צ'מפיון בונקר. אבל לא בכל הרכבים. VW קשים ולא זזים. סקודה זזים מעט. סיאט יזוזו, אפילו ירקדו (כתלות בדגם).

BMW יורידו לך עשרות אלפי ש"ח (בין 30-60, תלוי ברכב).

ניסן יפצירו בך להקריץ קרוב משפחה עם "חבר" וכו'.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות... בנוסף להכל יש לי חבר טוב בצמפיון, שבהחלט יכול להשפיע... האם לפי דעתכם אני אצליח לקבל את תוספת ה-2 כריות אוויר + קסנון בחינם?

תחייה את החיים כי מחר תמות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תדע עד שתנסה. בכל מקרה, על הקסנון הייתי מוותר - ממש לא נחוץ. אגב, ה-308 איכותית, מרווחת ונעימה מהאיביזה בהפרש משמעותי. האיביזה מרגישה קצת יותר תזזיתית וספורטיבית, והביצועים שלה טובים יותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להוציא מהם הנחה כספית ולא לקבל קסנון ואז הם יוצאים מידי חובה בעצם ואתה לא מרוויח כלכלית מהעניין.

כיום יש הצע רב של מכוניות וביקוש נמוך, וכמו בכל מערכת מסחר כשהמצב הוא כזה אז המחירים יורדים, ועם קצת חוצפה והתמדה תוכל להשיג הנחה די משמעותית במחיר.

רק כדאי לך קודם לבחור את הרכב המתאים לך, זה שלא תפסיד עליו יותר מדי כסף הן בתיקונים והן במכירה שלו (אם אתה מתכוון להחזיק רכב 10-15 שנמה זה לא רלוונטי כ"כ).

החתימה שלי אינה מיישרת קו עם כללי הבד"ץ המרה"ל ריה"ל השב"ח ישתב"ך שמ"ו

חבר במועדון ה5...מטר אורך :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה GLI הרובוטית; בסוכנות הציאו לי אותה בהנחה משמעותית - במקום 120K ניתן לקבל אותה בסביבות ה-106K.

זאת בתנאי שאין לך בעיה עם הקורולה ולא עם הגיר הרובוטי שלה.

בהצלחה!

"הפחד הכי גדול של בני האדם הוא נאום פומבי. מספר שתיים הוא מוות... זה אומר שאדם ממוצע יעדיף בהלוויה להיות בתוך הארון מאשר לשאת את ההספד!" (סיינפלד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטויוטה - היה עד לא מזמן (ואולי עד עכשיו אפילו) - מבצע לרובוטית בכ-105000 ש"ח.

עם זאת ייתכן שהמבצע נגמר והם ממשיכים בו (למי שנראה רציני).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
אכן, זה הזמן למי שרוצה לרכוש מכונית חדשה (בתנאי שזה לא מזדה/פורד8)).

למה לא מאזדה\פורד? אין סיכוי להוציא תוספות למאזדה 2 במעמד הקנייה ? (חוץ ממערכת אזעקת COBRA 11 שעולה בערך 1600 ש"ח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון ככל שהרכב יקר יותר ההנחה גדולה יותר.

אנחנו התעניינו ב S60 שפרסמו ב 191K וטרייד אין במחיר מחירון והם הגיעו לטרייד אין במחיר מחירון ועוד הנחה של 18,000 ש"ח מהמחיר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...