Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 406 תאורת לוח שעונים + תאורת לחצני מזגן לא נדלקת

Oz
שימו לב! השרשור הזה בן 5497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך עזרה בבקשה

פיג'ו 406 שנת 97 2.0 ליטר

התאורה בלוח שעונים נדלקת רק בחצי לוח, וגם התאורה בלוח לחצנים של המזגן , נדלקות רק שתי מנורות, של המסך (שמציג את הטמפ' והעוצמה של המאוורר למי שמכיר) והנורות של הלחצנים לא נדלקות.

פתחתי את הלוח של המזגן ולפי איך שזה ניראה הכרטיס האלקטרוני של כל הנורות הוא אותו כרטיס, ובדקתי גם עם פלוק והנורות שנדלקות מקוצרות יחד עם הנורות שלא נדלקות, והחלפתי את כל הנורות לחדשות והם עדין לא נדלקות מישהו מכיר את הבעיה? יכול לעזור לי? אותה הבעיה היא גם עם הלוח שעונים חצי לוח נדלק והחצי השני לא, וזה לא נורות

לא יודע אם זה קשור, קיים גם פוטנציומטר לכוון העוצמה של התאורה בלוח שעונים והוא גם לא תקין (ניראה לי...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באילו נורות השתמשת? האם קנית אוניברסליות 1.2W ותקעתי אותן לבית התקע המקורי? אאל"ט, חייב שם נורות מקוריות כי אחרת אין מגע בבית התקע.

איך החלטת שהראוסטט (דימר) לא תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באילו נורות השתמשת? האם קנית אוניברסליות 1.2W ותקעתי אותן לבית התקע המקורי?

?אאל"ט?, חייב שם נורות מקוריות כי אחרת אין מגע בבית התקע.

איך החלטת שהראוסטט (דימר) לא תקין?

SHUKU -פניתי לחשמלאי מוסמך והוא אמר שצריך לשלוח את הלוח שעונים לתיקון וזה יעלה 800 ש"ח, עשיתי גם בדיקת מחשב במוסך המרכזי ושם אמרו שהתאורה בלחצנים של המזגן זה בגלל שהנורות שרופות.

שמר- הרכב הוא לא שלי אז חסרים לי קצת פרטים, הרכבנו נורות שקנינו מאוטודיפו , מאיפה משיגים נורות מקוריות? לא ניראה לי שזאת הבעיה כי החלפתי בין הנורות שכן נדלקות וזה עדין לא נידלק.

לגבי הדימר- הבחור שהרכב שלו בדק עם נורת ביקורת והדימר לא הגיב והנורה לא נידלקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עם זה קשור יחסית אבל גם אצלי ברכב יש את אותה בעיה.

המנורות איפה שהשליטה על המזגן פעם עובדים ופעם לא, ואין לי מושג למה.

פתחתי ובדקתי ואין מצב שהנורות שרופות למה הם עובדות,אך אין לי מושג למה הם פעם עובדות ופעם לא.

ואני מדבר על פגו 206.

***PEUGEOT - THE KING OF THE JUNGLE***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חשב שהדימר שם מחלק את הזנת המתח ללוח, בכל מקרה - אפשר לקצר את שני החוטים שמגיעים אליו, ולמעשה לבטל אותו כדי לשלול בעייה ממנו.

האם הנורות שהחלפת נדלקו במיקום השני (ממנו הוצאת נורות עובדות?).

בכל מקרה - ציין מהיכן אתה, אולי אפשר להמליץ על מכון ספידומטרים, 800 שקל נראה מחיר גבוה מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חשב שהדימר שם מחלק את הזנת המתח ללוח, בכל מקרה - אפשר לקצר את שני החוטים שמגיעים אליו, ולמעשה לבטל אותו כדי לשלול בעייה ממנו.

האם הנורות שהחלפת נדלקו במיקום השני (ממנו הוצאת נורות עובדות?).

בכל מקרה - ציין מהיכן אתה, אולי אפשר להמליץ על מכון ספידומטרים, 800 שקל נראה מחיר גבוה מדי.

לא בדקתי...

אני מבאר שבע, אני יודע ש"סטופר" הוא "המומחה" בזה וממנו קיבלתי את ההצעה של ה-800 שקל

אם אתה מכיר מישהו אחר אני אשמח לשמוע למרות שאני רוצה לנסות ולפתור את זה לבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...