Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בשמשה הקידמית

שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברה.

אז ככה יש לי סאב קיקר CVR12

אחרי שמעי של שבוע וחצי אני מתחיל לישמוע רעשים בהתחלה שמתי על זה ז**ן אבל בסוף זה שם עלי.

השמשה הקידמית רופפת ממש ואני לא יודע מה לעשות. אז אולי חשבתי אם מישהו מכיר אחד שעושה חיזוקי שמשות

הרכב זה סיטרואן אכסרה שנת 2000

תודה לכולם

שי.

my car - colt 1.6 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה חיזוקי שמשות? מה זה רופף? גש לזגג רכב שיעיף מבט, יתכן ויש צורך להדביק אותה מחדש.

הזהר שלא תעוף לך השמשה מהמקום..

רופף הכוונה שאני מוזיז אותו אחורה וקדימה לפחות כמה מ"מ גם שאני שומע הסאב מוזיז לו תצורה

תודה לא ידעתי למי לפנות אז בגלל זה שאלתי פה

תודה לכולם

my car - colt 1.6 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

whaaatt?!

אני לא מאמיין תשבעע..

אתה מדבר על הקידמי או האחורי

מה אתה שם את הסאב על הדשבורד או מה?..

זה נשמע אפסורדי זה רכב 2000 זה לא איזה אנתיקה 92 שאפשר להגיד סבבה ישן או משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...