Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתרחק מחברת מימון ישיר מקבוצת ביטוח ישיר! [תלונה על הליך גביית חוב]

aladin03
שימו לב! השרשור הזה בן 5493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לא נתקלתי ביחס כזה מחפיר מחברה שאמורה לתת שירות ללקוחותיה!

מטרת ההודעה היא להזהיר לקוחות פוטנצייאלים שבעתיד ירצו לקחת הלוואת מימון לרכב "ממימון ישיר"

החברה הזאת מתייחסת ללקוחותייה רק בזמן חתימת העסקה ,לאחר מכן אין עם מי לדבר הם מתעלמים מהלקוח במכוון

מנסים לסחוט כסף שלא מגיע להם בגלל טעויות שנובעות מכח האדם בחברתם.

אני כלקוח שלהם שלקח מימון חלקי לרכב ובנוסף ביטחתי אצלם 2 רכבים נוספים ציפיתי לקבל יחס כלשהו מהם!

במקרה שלי בסכ"ה פיגרתי בתשלום החודשי של ההלוואה בזמן היותי בצו 8 במלחמה האחרונה ,הם הפנו את הטיפול "בפושע" לעו"ד "צמא דם" שפתח תיק הוצל"פ מבלי ליצור עימי קשר כלשהו ושכל מטרתו הייתה להוציא ממני תשלום שכ"ט שלו וכל זה בגיבוי מלא של חברת מימון ישיר "המפורסמת" ,חברת מימון ישיר קיבלה את התשלום של הפיגור בהלוואה כשבועיים אחרי הפיגור ,ב2.2.09 והעו"ד פתח תיק הוצל"פ ב9.2.09 למרות תשלום הפיגור ,שתבינו עד כמה העו"ד לא ישר , הוא שלח מעקל לתפוס את הרכב ב16.2.09 ולאחר שהסברתי לו טלפונית שמעשיו לא חוקיים מכוון שהפיגור בהלוואה שולם לפני פתיחת תיק ההוצל"פ ,הוא הורה למעקל לעזוב את המקום ללא הרכב כמובן והודיע לי שהכל בסדר ושאמשיך לשלם ת'תשלומים כרגיל...כעבור שבוע אותו עו"ד "צמא דם" מתקשר ודורש תשלום שכ"ט שלו ושל המעקל למרות שהוא הודה שהייתה טעות ולמרות שהרכב לא נתפס בכלל.....

ככה חברת "מימון ישיר" פועלת כלפי הלקוחות שלה אז תחשבו 100 פעמים לפני שאתם פונים אליהם למימון הלוואה או לביטוח לרכב!

כל מה שרשמתי כאן מגובה במסמכים ותצהירים שלי לקראת הגשת תביעה נגדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעת פניה בכתב לחברת מימון ישיר? פנית עם הסיפור הזה לעיתונות? אני בטוח שהחברה תפיל את כל האשמה על העו"ד (זו הסיבה שהם פונים לגוף שלישי, כדי שלא יצא להם שם רע) והוא מבחינתו ירצה להגן על שמו הטוב.

נראה לי שכמו שרשמת נפלת על עו"ד צמא דם שחשב שנפל על פראייר. אין לך מה להתעצבן כל עוד הצדק עמך.

העו"ד יודע טוב מאוד שאין לו קייס בבית משפט ולכן הוא מנסה להפעיל עלייך לחצים כדי שתשלם לו את הכסף, אחרת תהיה בטוח שכבר מזמן הייתם מבלים במגרש המשחקים שלו (בית משפט).

ד"א, ממליץ לך להקליט את השיחה הבאה שלך איתו. ברגע שתוכיח שהוא סחט אותך עם איומים הרישיון שלו ישלל מיד ותאמין לי שהוא יעשה הכל כדי שזה לא יקרה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת "מימון ישיר" מתעלמת ממני במכוון ומשתפת פעולה עם מעשיו הנלוזים של אותו עו"ד.[נקודה] אני כבר פניתי בכתב והם התעלמו ממני ושתבין אני לקוח שלהם שמשלם להם עדיין חודש בחודשו את התשלום החודשי.[נקודה] בנוסף העו"ד שלי פנה אל העו"ד המדובר ונתקל אף הוא באטימות מצידו.[נקודה] אני מחר בבוקר נפגש עם כמה עיתונאים ותחקירנים של כמה תוכניות ידועות על מנת לפרסם את העניין ברבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, מצד אחד הם לא היו בסדר כי הם פשוט פנו לעו"ד בלי להתייחס אליך ובלי לפנות אליך אפילו עם שיחה טלפונית.

אבל הבעיה האמיתית שלך היא לא איתם, אלא עם העו"ד הנחש הזה, שמנסה להוציא ממך כסף ולא מהם.

המצב האידיאלי בשבילך הוא שהם ישלמו לו, אחרי שהוא לא יצליח להוכיח שהוא ניסה ליצור איתך קשר לפני כן.

במקרים כאלו הם חייבים לעשות כל מה שסביר בשביל לסגור את העניין בלי עו"ד.

אני משער שיש להם יותר מדרך אחת לתקשר איתך, אשתך או מישהו אחר שקשור אליך.

אתה צריך להראות שהם לא עשו כל מה שסביר ושאפשרי בשביל ליצור קשר.

כל זה הוא בגדר דעה ולא כמתן עובדות או בסיס לייעוץ משפטי.

גילוי נאות: במהלך הצבא עבדתי כחוקר תאונות צבאי-אזרחי למטרות ביטוח, ונתקלתי בכמה וכמה מקרים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבסורד בכל העניין שכן נוצר קשר טלפוני וכן סוכם איתם על תשלום הפיגור בסוף חודש וכן הם נתנו לי מספר חשבון לשם ביצוע הפקדה בחשבונם ולמרות כל הסיכומים שנעשו וההפקדה שבצעתי לחשבונם הם פעלו כנראה במקביל בהפעלת עו"ד חיצוני לשם עושק של לקוח שלהם .

העו"ד לעומת זאת לא יצר עימי כל קשר לא טלפוני ולא במכתב רשום\רגיל ,הכל בשושו ,אפילו אזהרה מלשכת ההוצל"פ לא קבלתי עד אשר באו מעקלים מטעמו ,כאילו במדינה הזאת אין דין ואין דיין ,מה שמרתיח אותי בכל הסיפור שאותו עו"ד נתן לי תחושה שהכל סגור למרות שהוא המשיך לפעול בתיק ההוצל"פ וכל זה בגלל שלא הסכמתי להענות לדרישת הסחטנות הכספית שלו .

העו"ד זה סיפור בפני עצמו בעניין אבל אותו עו"ד מועסק עלידי חברת מימון ישיר שמגבה אותו בצעדיו הלא חוקיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גישת "מצליח",

אני מאמין שיש אנשים שישלמו לאותו עו"ד, רק כדי לפטור את עצמם מבירוקרטיה.

אני בעד הגשת תלונה/תביעה נגדית/ פרסום שלילי לאותו נוכל.

A simple prop to occupy my time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו חברה כלכלית- הם לא פטריוטים, הם פשוט דואגים לכיסם הפרטי.

אבל יש הבדל בין דאגה לרווח כלכלי, לבין הפעלת הליכי הוצל"פ ללא צורך.

בדיוק כמו שקרה לפותח השרשור.

A simple prop to occupy my time

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך במיליון אחוז !!

היתה לי בעיה עם ההעדר תביעות איתם ולקח לי כמעט 4 ימים לתפוס אותם

המתנות של למעלה מ10 דקות !!!

פשוט בושה אין מילה אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לנסות לפנות לתוכנית של גבי גזית ברדיו 103FM. האיש עוזר המון במקרים כאלה. היום היה אצלו מקרה דומה רק עם חברת YES, שלבסוף כל דמי "טירחת" עו"ד בוטלו.

החברות הנ"ל מפחדות מאוד מפרסום רע ומעיתונאים, ככה שהם יתקפלו מהר לדעתי.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע במגעים מתקדמים עם מספר תחקירנים של תוכניות טלביזיה ומספר כתבים של עיתונים ,בנתיים כל מי ששמע על האבסורד הזה מעוניין לפרסם כתבה בנושא, פנו אליי גם מספר עו"ד שמוכנים לנהל את התיק כנגד אותו עו"ד ללא תמורה.

כרגע תיק ההוצל"פ מעוכב בלשכת ההוצל"פ בירושלים לאחר פניה שלי אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5493 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...