Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מנהלים משומש ומפנק ב-75000. ב.מ.וו 5? קאדילק CTS?

noami55
שימו לב! השרשור הזה בן 5501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מחפש רכב במחיר של 70000ש"ח עד 75000 +-

אני מחפש רכב בסגנון של BMW סדרה 5 בשנתונים של 2000/2002 או קדילאק CTS שנת 2003

אני מחפש רכב שיהיה רכב בסגנון מנהלים המנוע לא כל כך משחק אצלי תפקיד זה יכול להיות מנוע 2000 או 3000 לא הכי משנה לי. חשוב רכב מרשים ומרווח שיפנק את הנהג שזה אני .

אני לא נוסע נסיעות ארוכות אני פשוט אוהב את הסגנון הזה, עד עכשיו הייתה לי הונדה אקורד 2001 ואני לא רוצה הלחזור להונדה בגלל הרבה סיבות.

אשמח לדעת אם יש עוד רכבים שתוכלו להמליץ לי עליהם.

תודה רבה לכולם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, תיקנתי לך את הכותרת בהתאם לכללי הפורום (למעלה בסרגל בצהוב). פעם הבאה היא פשוט תימחק.

זכור שרכב בסגנון כזה הוא מאוד יקר לאחזקה, כך שבדוק קודם אם אתה יכול להחזיק אותו. אם לא חשוב לך המנוע אלא רק הפינוק עדיף לך לחפש ב.מ.וו 520 שהיא פשוט מכונית מצוינת.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה דווקא יכול לחשוב על רכב מופנם ואפילו שקוף, אבל כזה שמציע את הכי הרבה תמורה לשקל , ניסאן מקסימה עם מנוע V6 3.5 ליטר..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואין בעיית אחזקה,אפשר גם להסתכל על אודי A6 או A4 משנתון מתקדם יותר,במחיר שלך קשה לי להאמין שתמצא קאדילק CTS במצב טוב.

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על הקאדילק או על אופל אומגה, הבעיה בשתיהן היא צריכת דלק ועלות חלפים יקרה מאד.

החתימה שלי אינה מיישרת קו עם כללי הבד"ץ המרה"ל ריה"ל השב"ח ישתב"ך שמ"ו

חבר במועדון ה5...מטר אורך :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה מעניינת לשיקולך - אלפא 166. מכונית יפה ומפנקת, סביבת נהג נהדרת כמו שאלפא יודעת לעשות (לטעמי עולה בהרבה על האופציות האחרות שהוזכרו, לפחות ברמה האסתטית). עלויות תחזוקה דומות לשאר הרכבים בסגמנט. רק המנוע קצת לא מתאים למי שלא אכפת לו מהמנוע... הוא פשוט טוב מדי...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה מעניינת לשיקולך - אלפא 166. מכונית יפה ומפנקת, סביבת נהג נהדרת כמו שאלפא יודעת לעשות (לטעמי עולה בהרבה על האופציות האחרות שהוזכרו, לפחות ברמה האסתטית). עלויות תחזוקה דומות לשאר הרכבים בסגמנט. רק המנוע קצת לא מתאים למי שלא אכפת לו מהמנוע... הוא פשוט טוב מדי...

אלפא 166 היא מכונית נהדרת ומדהימה,אך היא לא מתאימה לכול אחד.ואם ככה אפשר להציע וולוו S80 וקשה לי להאמין שמיש מחפש ב.מ.וו או קאדילק יסתכל על סאאב אך עדיין ישנה אופציה של סאאב 9-5.

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, אז למה לא מרצדס קצת יותר מיושנת? אם חשוב לך ,רכב מרשים ומרווח', לטעמי אין תחליף לעיצוב הקלסי של מרצדס.

נראה לי כי אחד מדגמי ה'אלגנס' בן 8-9 יכנסו בתקציב שלך. עם קצת מזל תוכל למצוא אפילו רכב ששימש בעיקר ל"שופוני" עם קילומטרז' נמוך, דבר שיקטין את הוצאות האחזקה ל 4-5 שנים הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוסיף עוד כמה שקלים וקונה ללא ספק אודי A6 BI-TURBO QUATTRO, הרכב היחיד בארץ

עם שני מגדשי טורבו נפרדים, מנוע בנפח 2.7, סלון עור מקורי, בקרת שיוט, סאנרוף, צ'יינג'ר מקורי ועוד...

חפש ביד 2 לפי חיפוש מתקדם ותת דגם.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הנ"ל תמצא S80 2003/4 שתאבד מערכה במהירות, אם המנוע לא משחק תפקיד ואתה מחפש רושם - S80 2002 2.4 - רכב די מוצלח, לא ביצועיסט ודי מפנק, מרשים, מלך על הכביש, לא בעיה למצוא אחד שמור (חפש איזה פנסיונר).

מרצדס למיניהן יעלו המון במוסך, במיוחד השנים שאתה מחפש, שבהם אותות הזקנה למיניהן מתחילות לקפוץ, עם כל הכבוד למרצדס. תיהיה בטוח שזה לא יתקרב למחירי ההונדה, מנסיון.

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...