Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיויק 90 עם שאסי פגוע- עסקת השנה או נפילת השנה ?

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 7387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבקש את חוות דעתכם על רכב שראיתי היום: מדובר בהונדה סיויק שנת 90 (גיר ידני) , יד ראשונה עם 132K (אמיתיים) על השעון. הרכב נראה יפה פנימי וחיצוני ונוסע טוב. הבעלים עשה טיימינג ב100K. הבעייה: כשהרכב היה בן שנה הוא נפגע מאחור. הוחלפה כנף אחורית וקיימת פגיעה בשאסי. המחירון 19K ובעל הרכב רוצה 16K. כמה לדעתכם ראוי לשלם עבור רכב שכזה ולאיזו אמינות ניתן לצפות ממנו (סעיף האמינות הוא המרכזי עבורי).

תודה רבה אורן :lol::shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לברר את מידת הפגיעה, אם זאת רק מעיכה קטנה אז אולי זה שווה.

תכנס לפחח שיעשה בדיקה.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש את חוות דעתכם על רכב שראיתי היום: מדובר בהונדה סיויק שנת 90 (גיר ידני) , יד ראשונה עם 132K (אמיתיים) על השעון. הרכב נראה יפה פנימי וחיצוני ונוסע טוב. הבעלים עשה טיימינג ב100K. הבעייה: כשהרכב היה בן שנה הוא נפגע מאחור. הוחלפה כנף אחורית וקיימת פגיעה בשאסי. המחירון 19K ובעל הרכב רוצה 16K. כמה לדעתכם ראוי לשלם עבור רכב שכזה ולאיזו אמינות ניתן לצפות ממנו (סעיף האמינות הוא המרכזי עבורי).

16K זה תשלום על רכב ,שהמנוע שלו בן מעל 10 שנים ,ובטח בבדיקה יגלו לך המון דברים שלא חשבת עליהם .. כגון נזילות , נקישות , תושבות וכו .

מחיר על פגיעת שלדה + אי אילו דברים שמנוע מסוג זה בטח עבר, הינם לפחות 6-7K הורדה מהמחירון , אם הוא היה דורש 14-13 היה מה לדבר... אבל 16... כולה 3 מתחת ? לא נשמע לי... בכל זאת מדובר בהונדה שאינו רכב שקשה למצוא ...רבים כמותו ולהם אין פגיעת שלדה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

16K זה תשלום על רכב ,שהמנוע שלו בן מעל 10 שנים ,ובטח בבדיקה יגלו לך המון דברים שלא חשבת עליהם .. כגון נזילות , נקישות , תושבות וכו .

מחיר על פגיעת שלדה + אי אילו דברים שמנוע מסוג זה בטח עבר, הינם לפחות 6-7K הורדה מהמחירון , אם הוא היה דורש 14-13 היה מה לדבר... אבל 16... כולה 3 מתחת ? לא נשמע לי... בכל זאת מדובר בהונדה שאינו רכב שקשה למצוא ...רבים כמותו ולהם אין פגיעת שלדה..

מצד אחד של המתרס

ואילו מצד שני, לרכב יש פגיעה מאחור שזה לכאורה נראה לא קריטי.

אני במקומך הייתי מבקש לראות דו"ח שמאי ותמונות בשביל לעריך את הנזק.

באם מדובר על תאונה לא חזקה ותיקון טוב (זאת אומרת אין חלודה באזור התיקון - סך הכל כבר עברו כמה שנים טובות), לא הייתי שולל על הסף לא לקנות את הרכב.

כמו כן יש לבדוק מצבו מכני ובאם הוא טוב, לדעתי יש על מה לדבר.

סך הכל אוטו טוב וכמו שאורן מעליי כתב - יש הרבה, זה נכון. השאלה באיזה מצב.

נקודה למחשבה.

הרמן.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדה במחיר בעקבות כל פגיעה צריכה להיות מחושבת באחוזים.

3K מתחת למחירון הם במקרה הזה 15%, שזה סביר לגמרי-

כמובן בהתחשב בסוג הפגיעה ודו"ח התאונה כמו שהרמן אמר,

ולא כולל ליקויים אחרים שעלולים לצוץ בבדיקה.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנס לפחח שיעשה בדיקה.

דניאל

לא צריך לברר ולא כלום!!

אוטו עם פגיעה בשאסי,לא מתעסקים!!!

נקודה.... (.) :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנס לפחח שיעשה בדיקה.

דניאל

לא צריך לברר ולא כלום!!

אוטו עם פגיעה בשאסי,לא מתעסקים!!!

נקודה.... (.) :wink:

כל מקרה לגופו, אין טעם לפסול ישר.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המצב היחיד בו יכולה להיות כדאית רכישת רכב עם שאסי , היא כשאתה קונה אותו כמו שהוא, אחרי תאונה, ומתקן אותו אצל הפחח הכי טוב שיש.

והמחירים של רכבים לא מתוקנים, הם ברצפה.

כבר שמעתי על אימפרזה טורבו ב15 אלף שקל ...

כל זאת כמובן כשהשאסי הוא לא באחת הקורות החשובות

באותו עניין קצת אוף טופיק : ויתרתי סופית על רכישת כסאות של פולו GTI מפירוק,

מסתבר שבכל תאונה , כרית האוויר שבתוך הכסא קורעת אותו.

ככה שאין רכבים שעברו תאונה עם כסאות במצב שלם... :roll:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.אפשר לתפור את הכסא של הפולו בחזרה.(וזה ממש לא מורגש)

ב.אני לא מצליח להבין אותכם באמת רכבמודל 90 ב 16 אלף שקל

זה מה שמעניין אותך שאסי? תתעניין יותר במצבו המכאני של הרכב אתה לא קונה פה

רכב מודל 2000 זה רכב שכבר 14 שנה על הכביש.

אני קניתי רכב עם שאסי בחצי מחיר ומכרתי גם אחת כזו בחצי המחיר והביטוח השלים לי את ההפרש אבל את האמת אני לא מצליח להבין את הסיפור של שאסי ובטח שבטח לא מאחור

שזה לא באמת ה "שאסי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.אפשר לתפור את הכסא של הפולו בחזרה.(וזה ממש לא מורגש)

ב.אני לא מצליח להבין אותכם באמת רכבמודל 90 ב 16 אלף שקל

זה מה שמעניין אותך שאסי? תתעניין יותר במצבו המכאני של הרכב אתה לא קונה פה

רכב מודל 2000 זה רכב שכבר 14 שנה על הכביש.

אני קניתי רכב עם שאסי בחצי מחיר ומכרתי גם אחת כזו בחצי המחיר והביטוח השלים לי את ההפרש אבל את האמת אני לא מצליח להבין את הסיפור של שאסי ובטח שבטח לא מאחור

שזה לא באמת ה "שאסי"

גם ברכב משנת 85 אם הוא עבר תאונת שילדה קשה מאוד לא הייתי נוגע. אתה לא מודע לכמות הבעיות שיכולה להיות בשיחזור רכב שעבר תאונה קשה.

אגב אם קנית רכב, הוא עבר פגיעת שלדה ומכרת בחצי מחיר אין סיכוי שהביטוח השלים לך את ההפרש. אם זה היה ככה הביטוח היה מוריד לך את האוטו מהכביש - 50% נזק זה הורדה לא תיקון.

שאסי מאחור זה בהחלט שאסי. לא חסרים רכבים עם מכת שלדה רצינית מאוד מתאונה מאחורה. שים לב לדייק להבא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכה הייתה אצלי מקדימה והשאסי נפגע מעט בקצוות.

אכן רצו להוריד את הרכב מהכביש אך הסוכן קנה את הרכב בשביל בנו וכן

קיבלתי את כל מה שרציתי אני מודע להורדה מהכביש ב 50 אחוז אפילו ב 40 אחוז מורידים

אם אני לא טועה , אבל הסוכן אירגן את זה ששנינו גם אני וגם הוא נהיה מרוצים.

זה היה רכב מיוחד מאוד שהיה אצלי חודש וחצי והספקתי לצבוע אותו בצבע חדש ומקצועי

(אותו הצבע) להחליף כמעט את כל האוטו, בקיצור ים כסף אבל יצאתי לא מורווח

ולא מופסד אז זה יצא סביר אפילו שהתבאסתי שהלך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה כשיש שאסי לאוטו ?

ההתנהגות שלו משתנה ?

אני לא מבין מה כל כך גרוע בזה מישהו יכול להסביר לי ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האמינות חשובה לך, לדעתי עדיף לך ללכת על רכב אחר באותו המחיר פחות או יותר משנתון יותר גבוהה. רכב בן 14 לא יראה אמינות טובה (כמובן שתלוי גם ביחס שהוא קיבל). 19 אלף ש"ח מחירון לרכב שנת 90 זה פשוט המון. לוי יצחק אוהב הונדות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה כשיש שאסי לאוטו ?

ההתנהגות שלו משתנה ?

אני לא מבין מה כל כך גרוע בזה מישהו יכול להסביר לי ?

דניאל.

בכל השירשור הזה במיוחד בהודעה הספציפית אליה מוביל הלינק:

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?p=146576#146576

הלינק קצת ישן וTOMER מציין שלרכב שלו יש קצה שלדה, לפני שהוא\מישהו אחר יקפוץ, מדובר בפונטו שהיה לו לפני ה106GTI. אגב קצה שלדה זה לא בהכרח נורא, הרבה פעמים זה משהו ממש מישני שיכול להיגרם מדברים קטנטנים ולא ישפיע על התנהגות אבל יכול להשפיע על המחיר. (גם בקניה וגם במחירה).

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...