Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW מתחדשת.

ELI172
שימו לב! השרשור הזה בן 7807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

BMW עובדת בימים אלו על מספר דגמים חדשים בנישות שונות.

סדרה 5 צפויה להגיע לכבישים בשנת הדגם 2004,כאשר קווי העיצוב יזכירו את סדרה 7.

מערכת ה-I-DRIVE תגיע גם לסדרה 5 אך הפעם לפי BMW בתכנות משופר שיבטיח שימוש קל יותר.מנועי 4,3 ליטר יוחלפו במנועי 3.5,4.5 ליטר בהם נעשה כבר שימוש בסדרה 7 החדשה.גרסת M5 תופיע,כרגיל אחרי שנה ותנוע ע"י מנוע V10 בעל 500 כ"ס.הדגם החדש יהיה קל מהנוכחי עקב שימוש מרובה באלומיניום.

247203.jpg

247187.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------

עד בימים אלו,עובדת BMW על מחליפה לסדרה 8 (סדרה 6) שתופיע גם במהלך השנה הקרובה.השימוש החוזר בשם "סדרה 6" במקום "סדרה 8" נובע מחוסר הפופולריות היחסית שלה זכתה סדרה 8 הקודמת,לעומת הפופולריות של סדרה 6 בשנות ה-80.שלושה מנועים יוצגו בשלב הראשון:3 ליטר-230 כ"ס,3.6 ליטר-272 כ"ס,4.5 ליטר-333 כ"ס.הגיר יהיה אוטומטי(סטפטרוניק) 6 הילוכים או ידני (סיקוונסיאלי) 6 הילוכים הלקוח מה-M3.

בשלב מאוחר יותר תוצג M6 עם 5.5 ליטר מתחת למכסה המנוע 550 כ"ס (V10).

349536.jpg

http://a332.g.akamai.net/f/332/936/12h/www.edmunds.com/pictures/266240.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------

X3 אמור להצטרף לאחיו הגדול,X5. ה-SUV היחסית קטן התבסס על הפלטפורמה של סדרה 3 וצפוים מנועים דומים.ה-X3 אמור בעיקר להתחרות בתוצרת היפנית בארה"ב (ACURA,INFINITI,LEXUS).

297412.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------

אחרונה חביבה היא ה-BMW סדרה 1 שכל תפקידה בחים הוא להביס את הגולף\A3.

כאן בתמונה דגם תצוגה פתוח הממחיש את הקווים הבסיסים של ה-BMW החדשה.

news_11030202.jpg.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW עכשיו גם מוכרת Z4 ב200 $ :shock:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2304154,00.html

:lol:

Z4_w.jpg

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אולי יודע למה החישוקים שונים ?

כתבה על הדוושת הגז האקטיבית:

http://motocar.msn.co.il/motocar/news/news.asp?id=2855

זו מכונית בפיתוח. יכל להיות שהם מנסים חישוקים שונים, יכול להיות שזה מה שהיה בסטוק וזה לא עקרוני.

תהיה סמוך ובטוח שבדגם הסופי הם יהיו תואמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קבל ח"ח על ההשקעה.

לגבי סדרה 5, אם היא תראה כמו בתמונה המעובדת אז הקליטה שלה תהיה יותר קלה משל ה7, אך זה מזכיר לי שחודש לפני שנחשפה ה7 פורסמה תמונת ריגול שלה שהייתה זהה ל7 הנוכחית רק.... שהפרונט היה משופע ואווירדינמי יותר ולא היה את הזנב המפורסם, פשוט מדהים עד כמה הן היו זהות, אך הדברים הקטנים גורמים לאחת להראות ספורטיבית ומוצקה ולשנייה, נו טוב.... :?

ובקשר לסדרה 6, זה רק נדמה לי או שיש לה צללית של פורשה 911 :?:

Ruff Ryders to the death, ride or die nigga we know the oath

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהדגמים ממש לא אהבתי...

המוטיב הזה של קצוות פנסים חדות בחלק מהדגמים המוצגים הנ"ל הוא לא יפה לטעמי.

למשל, סדרה 7 ממש לא משהו, במיוחד עם הפנסים השונים. אמרנו כבר שסדרה 6 מכוערת? ה-Z5 מזכירה משהו את המורגאן אירו 8.

היחידים שנראים טוב הם ה-X3, וסדרה 2, שגם היא בסך הכל שרטוט.

ב.מ.וו נואשים עיצובית, רואים את זה.

:!:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל-X7:ידוע על רצון לפיתוח,אבל ממה שאני יודע לא יותר מזה (כרגע),יש אפשרות ש-BMW הקפיאו את הרעיון בגלל המיתון העולמי? :? (אחרי הכל הרכב אמור לעלות קרוב למיליון ש"ח).

Z6,Z5:לא שמעתי,נראה לי תמוהה.איפה BMW תמצב אותן בדיוק? אחרי Z4,Z8,סדרה 6 ו-Z2 (בתכנון).אולי מדובר בסקיצות\רכבי תצוגה בלבד כדי לתאר את הקווים ש-BMW מתכננת לדגמים אחרים בפיתוח.דוגמת ה-Z9 שהוצגה כמכונית תצוגה רק כדי להמחיש את הקווים העתידים בזמנו של ה-7 החדשה.

BMW_Z9_01.jpg

BMW_Z9_03.jpg

series 2:אם סדרה 1 אמורה להתחרות ב-A3 וסדרה 3 מתחרה ב-A4,היכן בדיוק נדחקת סדרה 2? (שלא נשכח גם את הקומפקט).לפי דעתי עד פרוייקט שלא יצא לאור,אלא אם כן סדרה 1 תקרא בעצם סדרה 2 :idea: .גם באתרים של שרופי BMW לא נראה איזכור לדגמים אלו (מלבד X7) כדגמים עתידים (אולי אתה יודע אחרת? :oops: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נואשים עיצובית :?:

מה גורם לך לרשום את זה :?:

יש לכל הדגמים שלהם מוטיבים חזקים שמקשרים ביניהם (אני לא אומר

מילה ולא חצי מילה על הכליות :wink: )

אבל כל דגם מובדל ממשנהו כך שהם לא העתק פחם אחד

של השני (כמו למשל האחיות לבית וולבו: S80/S60).

הכיוון אליו צועדים ב.מ.וו. עם העיצוב שלהם הוא נכון מאוד

,מראה על תוכנם של הדגמים ומגרה אותך לנסות אותם.

:mm_yeah:

(אני לא אזכיר בכלל את הדבקות בהנעה האחורית)

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אופ טופיק האמת שZ4 ניראית לא לדעתי...

אבל הנה ציתות משעשע מגליון מכוניות האחרון (מבחן מתורגם, אני משער שהמקור באנגלית

משעשע עוד יותר)

ה Z4 עוצבה בהשראת מכוניות מרוסקות. :lol: וגם אמרו שם משהו שזה נראה כאילו היא קיבלה מכה מהצד...

עוד משהו על עיצוב שנכתב באופן משעשע - מאז שסובארו התחילו לגרום לילדים קטנים סיוטים עם ה WRX... (לא זוכר את הציתות במדויק אך זה היה משהו בסגנון...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נואשים עיצובית :?:

מה גורם לך לרשום את זה :?:

יש לכל הדגמים שלהם מוטיבים חזקים שמקשרים ביניהם (אני לא אומר

מילה ולא חצי מילה על הכליות :wink: )

אבל כל דגם מובדל ממשנהו כך שהם לא העתק פחם אחד

של השני (כמו למשל האחיות לבית וולבו: S80/S60).

הכיוון אליו צועדים ב.מ.וו. עם העיצוב שלהם הוא נכון מאוד

,מראה על תוכנם של הדגמים ומגרה אותך לנסות אותם.

:mm_yeah:

(אני לא אזכיר בכלל את הדבקות בהנעה האחורית)

זה שאמרתי שהם נואשים, אולי לא מדיוק. 8)

בוא נגיד שהם לא יודעים לאיזה כיוון ללכת. מחפשים מוטיב חדש, צורה חדשה. את זה אפשר לראות בדגמים ובסקיצות העתידיות שלהם.

למשל ה-Z9 והסדרה שבע (כולל ה-X7) ואולי גם קצת סדרה 6 בעלות אותם אלמנטים בסיסיים, אך בצורות שתתאמנה למרכב.

בסדרה הראשונה והשניה רואים ש-BMW מנסים ורוצים לעצב מכונית קומפאקטית.

ה-Z5 בכלל לא מזכירה ב.מ.וו, פרט ל"נחיריים".

אני לא ממש מבין מה הולך שם לב.מ.וו במשרדים, יכול להיות שזה יביא לטוב - או שמא לרע. את זה רק הצרכן יוכל לקבוע, כמו תמיד.

אפרופו הנעות, אני לא מדבר על הנעות, היגוי, ביצועים ושאר הירקות. אלא רק מבחינה עיצובית.

:wink:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...