Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Kia Rio

a_eliran
שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב כבר המון זמן! שוטטתי ביד 2 וראיתי שקיה ריו שנת 2005 נמכרת במכירת מצחיק של 35000 שקל.

כדאי לקנות רכב כזה?

נזכיר שזה מנוע 1500 והרכב מאוד קל על הכביש. אפילו לא טון! 2 כריות אויר מזגן סבבה.

הדבר היחיד שאני לא יודע זה איך האמינות שלו.

אני מאמין שבעוד שנה המחיר יצנח ל30 וככה אני יפסיד כסף אבל צריך רכב חסכוני באחזקה ושגם יפנק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחיר הנמוך יש סיבה , מדובר על רכב בסיסי, אפילו פחות מכך שאינו עומד בסטנדרט הממוצע של התעשיה.

הוא עומד בשורה אחת יחד עם האוויאו והאקסנט.

כתעבורה בסיסית אין ברכב כל רע, חוץ מנוחות נסיעה וחלקי פלסטיק מקרקשים , אני לא יודע עם הרכב נבדק במבחני ריסוק, נקודה שווה לבדוק, חיים רק פעם אחת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריו היא מכונית די גרועה. לא יודע לספר לך על אמינות, אבל בכל רכב תפסיד כסף, זה ברור. בכל מקרה, מפנקת היא לא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה היא פחות גרועה מהתדמית שיצאה לה,היא אכן בסיסית מאד ודומה לאחיותיה שצויינו כאן,עד כמה שידוע לי,אין בעיית אמינות,דווקא פשטותה של הריו תורמת לאמינות שאגב,ראויה לציון ברוב דגמי קיה.

למעשה אתה קונה רכב די חדש בן 4 עם טכנולוגיה ותפיסה של רכב דומה בן 14...

והשאר לשיקולך...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מניסיון אישי, אלא מניסיון כמנהל מחסן במוסך - מנוע מאוורר היה מחזיר את נשמתו ברוב הפעמים אחרי 120 אלף ק"מ, נתקלתי בזה לא מעט פעמים ומעבר לטיפולים שוטפים לא זכורים לי בעיות כרוניות.

בסה"כ רכב אמין (אם טופל כראוי). אישית לא הייתי קונה אותו, איך הבאבא היה קורא לו - זבל עופות.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי כזאת מהשכרה (אלדן) לבת של חברים שרצתה משהו חדש יחסית בתקציב קטן.

נסעה 100000 ק"מ בחמש שנים בלי תקלות משמעותיות. הוחלפה לאחרונה במאזדה 5 והועברה אחר כבוד לבת אחרת של אותו חבר עקב מחיר מכירה מגוחך.

מהנסיון שלי - לתפרנים - דווקא מומלץ למי שצריך רכב בסיסי לתנועה מנקודה לא' לב'.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו שמופיעה במבחן הריסוק הינה מהדגם החדש, שזהה ליונדאי אקסנט.

הדגם המדובר הוא מהדור הקודם ולא ניבחן במבחני הריסוק.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו מחיר בדיוק ניתן למצוא פיאט פנדה רובוטית משנתון זהה.

אז נכון - הריו גדולה יותר מהפנדה הזערורית. מצד שני, כל עוד לא ציינת מה הוא אופי הנסיעות שלך ומי בעיקר הולך להשתמש ברכב, אינני רואה סיבה לפסול אותה.

הפנדה חמודה מאוד, זריזה יחסית למנוע הצנוע שלה (1.2), והגיר הרובוטי מתפקד בצורה חלקה ונעימה. תוסיף לכל זה צריכת דלק שלעתים יכולה להיות חסכונית אפילו יותר מדו-גלגלי, וקיבלת מכונית מנצחת במחיר מצחיק.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...